Budzyń: Mieszkańcy gminy reprezentowali powiat na wielkopolskich mistrzostwach tenisa stołowego

ANK
Zawodnicy z Budzynia reprezentowali powiat chodzieski na Wielkopolskich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym w Koźminie Wielkopolskim. Była to duża impreza sportowa, w której udział brało łącznie ok. 200 osób

Drużyna z Budzynia reprezentowała powiat chodzieski na Wielkopolskich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym. Rozgrywki odbywały się w Koźminie Wielkopolskim, a udział brało w nich łącznie około 200 osób.

Spośród naszych zawodników najlepiej wypadł Eryk Rozpłochowski z LZS Sokołowo Budzyńskie, który zajął 10 miejsce w kat. junior. Pozostali członkowie budzyńskiej drużyny w swoich kategoriach uplasowali się poza pierwszą dziesiątką.

Nasi reprezentanci zdobyli łącznie 19 punktów i w ogólnej klasyfikacji zajęli 16 miejsce.
- Graliśmy w niepełnym składzie w związku z niedyspozycją czterech zawodników. Uważamy, że grając w gronie drużyn klubowych, osiągnęliśmy dobry wynik - mówią przedstawiciele budzyńskiego LZS.