Bardzo ciężki mecz Sokoła Szamocin z Unią Ujście

Sokół Szamocin w białych strojach
Sokół Szamocin w białych strojach Piotr Ślęzak
Sokół Szamocin zremisował po bardzo ciężkim meczu z Unia Ujście.

W sobotę 25 mara Sokół Szamocin podejmował Unie Ujście w meczu o mistrzostwo klasy A.

Pierwsza połowa mięła bezbramkowo, ale w drugie padły bramki. W drugiej połowie było bardziej widowiskowo, najpierw dla gości bramkę zdobył Radosław Kępczyński, gospodarze długo walczyli i w końcu w 90 minucie padł gol z rzutu karnego, którego zdobył Jacek Figaszewski. Mecz zakończył się remisem 1:1, który obejrzało 91 kibiców.

Piotr Dubert trener Sokoła Szamocin:

Mieliśmy mecz po kontrolą, ale brakowało wykończenia. Niestety nie wykorzystane sytuacje się mszczą i w drugiej połowie straciliśmy bramkę. W końcówce meczu po zagraniu ręką w polu karnym sędzia podyktował rzut karny i doprowadziliśmy do wyrównania. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Nie załamujemy się i walczymy dalej. Dziękujemy kibicom za przybycie na stadion i zapraszamy na kolejne mecze.