Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatCzęść Osiedla Nr 1: ul. 3 Maja, ul. Adama Mickiewicza, ul. Andrzeja Struga, ul. Braci Ejsmontów, ul. Fryderyka Chopina, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Mała, ul. Melchiora Wańkowicza, ul. Michała Kajki od skrzyżowania z ul. Mikołaja Kopernika do ul. Michała Kajki nr 2, ul. Mikołaja Kopernika od skrzyżowania z ul. Jasna do skrzyżowania z ul. Juliusza Słowackiego, ul. Nadbrzeżna, ul. Zamkowa od skrzyżowania z ul. Generała Józefa Bema do ul. Zamkowej nr 5b, ul. Żeglarska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część Osiedla Nr 1: ul. Chmielna, ul. Jana Heweliusza, ul. Jasna nr 1 - 32 oraz nr parzyste 34 - 36g, ul. Michała Kajki od nr 3 do końca, ul. Mikołaja Kopernika od nr 10 do końca, ul. Wesoła
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część Osiedla Nr 1: ul. Bolesława Chrobrego od skrzyżowania z ul. Jasna do skrzyżowania z ul. Jana Pawła II ul. Generała Józefa Bema ul. Jana Pawła II ul. Jasna nr nieparzyste 33 - 37 oraz od nr 38 do końca ul. Nowa ul. Ogrodowa ul. Pogodna ul. Szkolna ul. Wiosenna ul. Władysława Łokietka ul. Zbożowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część Osiedla Nr 1: ul. Akacjowa ul. Bolesława Chrobrego od nr 5 do końca ul. Brzozowa ul. Dębowa ul. Gajowa ul. Hetmańska ul. Konopki ul. Królowej Jadwigi ul. Książęca ul. Leśna ul. Letnia ul. Litewska ul. Lwowska ul. Łuczańska ul. Marszałkowska ul. Parkowa ul. Plażowa ul. Wczasowa ul. Wileńska ul. Władysława Jagiełły ul. Wodociągowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część Osiedla Nr 1: ul. Aleje Wojska Polskiego ul. Chabrowa ul. Lawendowa ul. Łąkowa od rzeki do skrzyżowania z ul. Aleje Wojska Polskiego ul. Mazurska ul. Polna ul. Przesiedleńcza ul. Różana ul. Słoneczna ul. Smętka ul. Spokojna ul. Warmińska ul. Wincentego Witosa ul. Zacisze ul. Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część Osiedla Nr 2: ul. Graniczna ul. Krótka ul. Ofiar Katynia ul. Pionierów od nr 8 do końca ul. Poprzeczna ul. Portowa ul. Przemysłowa ul. Stefana Jaracza ul. Towarowa ul. Władysława Stanisława Reymonta ul. Zamkowa od nr 28 do końca ul. Zesłańców Sybiru
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część Osiedla Nr 2: ul. Armii Krajowej ul. Bolesława Prusa ul. Ks. Mirosława Ripeckiego ul. Marii Konopnickiej ul. Targowa ul. Turystyczna ul. Zamkowa od skrzyżowania z ul. Bolesława Prusa do skrzyżowania z ul. Armii Krajowej
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część Osiedla Nr 2: ul. 11 Listopada ul. Grunwaldzka ul. Rolna ul. Stefana Żeromskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część Osiedla Nr 2: ul. Krzywa ul. Pionierów od skrzyżowania z ul. Plac Wolności do ul. Pionierów nr 7 ul. Plac Wolności ul. Śródmiejska ul. Zamkowa od skrzyżowania z ul. Krzywa do skrzyżowania z ul. Bolesława Prusa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część Osiedla Nr 2: ul. Henryka Sienkiewicza ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego ul. Łąkowa od skrzyżowania z ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego do rzeki ul. Młyńska ul. Szpitalna ul. Teatralna ul. Zamkowa od rzeki do skrzyżowania z ul. Krzywa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Brzozowo Klimki Parowa Perły Rudziszki Wesołowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwa: Jakunowo Janówko Maćki Prynowo Ruska Wieś Stulichy Trygort Wilkowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Czerwony Dwór Kal Kalskie Nowiny Kolonia Rybacka Ogonki Stręgiel Wysiecza
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Dąbrówka Mała Guja Karłowo Stawki Węgielsztyn
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Dłużec Kamionek Wielki Pilwa Radzieje Róże Stawiska Sztynort Sztynort Mały Tarławki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów