Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Węgorzewo-teren miasta
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT WĘGORZEWSKI
-
9
Halina Janina Kołos
69
(1,69%)
-
2
Andrzej Juszczyński
35
(0,85%)
-
1
Halina Irena Faj
231
(5,64%)
-
3
Bożena Wiesława Cudowska
95
(2,32%)
-
4
Dawid Artur Giebel
68
(1,66%)
-
6
Piotr Polak
14
(0,34%)
-
5
Małgorzata Kwietniewska
29
(0,71%)
-
7
Lucyna Ewa Jaszczołt
7
(0,17%)
-
8
Stanisław Wróbel
9
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PIWOWARCZYKA
-
9
Maciej Andrzej Zmitrowicz
382
(9,33%)
-
1
Olga Halina Jasionowska
106
(2,59%)
-
2
Kazimierz Mieczysław Surowiec
78
(1,91%)
-
3
Władysław Anchim
118
(2,88%)
-
4
Barbara Izabela Białobrzeska
83
(2,03%)
-
5
Kamil Hałuszko
79
(1,93%)
-
8
Danuta Czumaj
53
(1,29%)
-
6
Bożena Maria Stępak
41
(1,00%)
-
7
Mariusz Niedziółka
122
(2,98%)
KOMITET WYBORCZY HORYZONT
-
1
Kinga Rożnowska
77
(1,88%)
-
2
Marek Kot
60
(1,47%)
-
3
Krzysztof Andrzej Sauter
60
(1,47%)
-
4
Dorota Butrym
41
(1,00%)
-
5
Andrzej Gordziewicz
30
(0,73%)
-
8
Ewa Roch
50
(1,22%)
-
6
Anna Karolina Barczak
49
(1,20%)
-
7
Krystian Karol Paluch
91
(2,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOŁASZEWSKIEGO
-
3
Dariusz Dowejko
46
(1,12%)
-
7
Dagmara Przygocka-Uścienna
45
(1,10%)
-
1
Andrzej Marek Kalafarski
162
(3,96%)
-
2
Lidia Czerniewicz
124
(3,03%)
-
8
Jacek Machowski
37
(0,90%)
-
5
Łukasz Bogusław Buraczek
63
(1,54%)
-
6
Jarosław Świsłocki
33
(0,81%)
-
4
Marta Iwona Mickiewicz
92
(2,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Eugeniusz Pieczul
233
(5,69%)
-
2
Andrzej Wojciech Woynarowski
157
(3,83%)
-
4
Jarosław Ryszard Rymszewicz
68
(1,66%)
-
7
Mariusz Jan Burzyński
37
(0,90%)
-
6
Wiesława Teresa Krzymowska
27
(0,66%)
-
5
Krystyna Girwidz
58
(1,42%)
-
8
Ewa Marta Niedźwiecka
66
(1,61%)
-
9
Maria Wanda Fatyga
58
(1,42%)
-
3
Marianna Kulikowska
55
(1,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Marek Zawadka
69
(1,69%)
-
9
Henryk Augustynowicz
8
(0,20%)
-
4
Halina Danuta Lichota
16
(0,39%)
-
7
Zdzisława Gnoza
0
(0,00%)
-
2
Stanisław Cieśluk
43
(1,05%)
-
5
Katarzyna Barbara Hula
9
(0,22%)
-
6
Daniel Marcin Podolak
7
(0,17%)
-
3
Dariusz Piotr Zwierzchowski
41
(1,00%)
-
8
Alina Agnieszka Bijata
11
(0,27%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Małgorzata Liśniańska
78
(1,91%)
-
1
Adam Wasilewski
87
(2,13%)
-
3
Stanisław Dzwiniel
55
(1,34%)
-
4
Norbert Bejnarowicz
87
(2,13%)
-
6
Sylwia Agnieszka Puszkarewicz
13
(0,32%)
-
7
Józefa Liminowicz
25
(0,61%)
-
5
Henryk Stanisław Buczek
77
(1,88%)
-
8
Wolodymyr Deneka
30
(0,73%)
Okręg 2
Gmina Węgorzewo-teren wiejski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT WĘGORZEWSKI
-
6
Maciej Włodzimierz Westfalewicz
84
(5,66%)
-
3
Dorota Kiszczak
17
(1,14%)
-
5
Joanna Szyszko
26
(1,75%)
-
4
Eugeniusz Kwaśny
55
(3,70%)
-
1
Joanna Myszczyńska
56
(3,77%)
-
2
Eugeniusz Woźniak
65
(4,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PIWOWARCZYKA
-
2
Józef Pawlik
119
(8,01%)
-
4
Grzegorz Bukowski
71
(4,78%)
-
1
Anna Wasylinko
70
(4,71%)
-
3
Agnieszka Teresa Tryk
66
(4,44%)
-
6
Krystyna Czesława Paszkiewicz
67
(4,51%)
-
5
Ryszard Sławomir Furtak
36
(2,42%)
KOMITET WYBORCZY HORYZONT
-
2
Agnieszka Linkiel
31
(2,09%)
-
3
Krzysztof Marcinkiewicz
24
(1,62%)
-
1
Paweł Kraśniewski
36
(2,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOŁASZEWSKIEGO
-
2
Marta Wasilewska
91
(6,13%)
-
3
Wojciech Olender
58
(3,91%)
-
1
Andrzej Jan Kruk
119
(8,01%)
-
4
Barbara Zegar
20
(1,35%)
-
5
Łukasz Waldemar Dujnowski
82
(5,52%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Adam Roczniak
121
(8,15%)
-
5
Leszek Piotr Janczewski
22
(1,48%)
-
6
Teresa Swarcewicz
22
(1,48%)
-
3
Grzegorz Piotr Trojak
9
(0,61%)
-
4
Bożena Tyszko
48
(3,23%)
-
2
Grażyna Teresa Matis
33
(2,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Jarosław Jarczak
8
(0,54%)
-
1
Marcin Bogusław Perfikowski
11
(0,74%)
-
2
Agata Barbara Zwierzchowska
18
(1,21%)
Okręg 3
Gminy: Budry, Pozezdrze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT WĘGORZEWSKI
-
6
Zenon Michał Zouner
57
(2,21%)
-
3
Anna Predko
21
(0,82%)
-
4
Artur Taraszkiewicz
63
(2,45%)
-
5
Krzysztof Kolus
9
(0,35%)
-
1
Marzenna Jolanta Supranowicz
255
(9,90%)
-
2
Halina Półkośnik
74
(2,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PIWOWARCZYKA
-
3
Justyna Wojtczuk-Mil
67
(2,60%)
-
2
Bogusław Grabiński
82
(3,18%)
-
1
Rafał Kryłowicz
180
(6,99%)
-
5
Elżbieta Iwona Rapita
244
(9,47%)
-
4
Małgorzata Maria Ciszewska
57
(2,21%)
-
6
Jan Krupa
45
(1,75%)
KOMITET WYBORCZY HORYZONT
-
4
Mirosława Sławomira Rabij
31
(1,20%)
-
3
Daniel Pyniaha
37
(1,44%)
-
2
Andrzej Fliszkiewicz
207
(8,04%)
-
5
Monika Roman
53
(2,06%)
-
1
Piotr Lewko
80
(3,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOŁASZEWSKIEGO
-
3
Tomasz Huszczo
82
(3,18%)
-
1
Dorota Derewecka
77
(2,99%)
-
2
Anna Izabela Krupa
85
(3,30%)
-
5
Irena Kochan
72
(2,80%)
-
4
Jerzy Kołaszewski
24
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Zenon Jan Pomian
280
(10,87%)
-
6
Adam Maciej Florkiewicz
40
(1,55%)
-
3
Jerzy Kotowicz
254
(9,86%)
-
4
Elżbieta Pietrak
41
(1,59%)
-
5
Grażyna Cyrankowska
6
(0,23%)
-
2
Diana Wójcik
53
(2,06%)