Wypadek w Studźcach. Jedna osoba trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

Redakcja
Jakub Hermaszewski / OSP Margonin
Niebezpieczny wypadek w Studźcach. Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu trzech aut, do którego doszło w poniedziałek 9 grudnia 2019 r. na odcinku drogi wojewódzkiej nr 193 od strony Margonina. Pojazdami podróżowało łącznie 8 osób

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku wypadku, do jakiego doszło w Studźcach na odcinku drogi wojewódzkiej nr 193 od strony Margonina. W miniony poniedziałek 9 października 2019 r. tuż po godzinie 14 zderzyły się tam trzy samochody osobowe, którymi podróżowało łącznie 8 osób.

Na pomoc uczestnikom wypadku natychmiast udały się służby ratownicze: straż pożarna, pogotowie i policja. Jak relacjonuje OSP w Margoninie, zadaniem strażaków było zabezpieczenie miejsca zdarzenia, udzielenie poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego oraz uporządkowaniu pozostałości powypadkowych.

W akcji brały udział łącznie 4 zastępy straży: jeden z Margonina i trzy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Chodzieży. Obecny był także patrol policji i karetka pogotowia, która zabrała do szpitala jedną z osób uczestniczących w wypadku.

Dodajmy, że fragment drogi nr 193 biegnący przez Studźce i położone tuż obok Adolfowo to jedna z tych tras w powiecie chodzieskim, które uchodzą wśród wielu kierowców za niebezpieczne. Na Krajowej Mapie Zagrożeń oba odcinki są regularnie oznaczane jako te, na których dochodzi do przekroczeń prędkości.

Wypadek w Studźcach. Jedna osoba trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

Zdjęcia: Jakub Hermaszewski / OSP Margonin

Państwowa Inspekcja Pracy skontrolowała małe budowy.

Wideo

Dodaj ogłoszenie