W Wyszynach sezon piłkarski rozpoczęli z pompą

Bożena Wolska
W Wyszynach sezon piłkarski rozpoczęli z pompą - odbył się festyn rodzinny. A Iskra wygrała z Unią Ujście 4:1.

Sezon piłkarski A klasy z wielką pompa rozpoczęto w Wyszynach, z tej okazji odbył się tam festyn piłkarski.
Iskra Wyszyny gościła Unię Ujście, a organizatorami festynu byli: Klub Piłkarski Iskra Wyszyny, OSP Wyszyny, Stowarzyszenie Razem Możemy Więcej i Dom Kultury. Już od godziny 15 mieszkańcy licznie stawili się na festynie, a dzieci dla których przygotowano wiele arakcji było około dwieście. O godzinie 16 na płytę stadionu wyszły drużyny, po przewitaniu zaczął się mecz. Pierwszą bramke dla Iskry Wyszyny zdobył Cezary Krukowski, jednak po kilku minutach Unia wyrównała i piłkarze na przerwę wyszli z wynikiem 1:1. Po przerwie kolejne trzy bramki dla Iskry strzelił Krzysztof Troczyński i gospodarze wygrali 4:1.
Dodajmy jeszcze, że w czasie przerwy wystąpiły dzieci z Domu Kultury- Krejzole pod kierunkiem Agaty Troczyńskiej. (autor P. Ślęzak)