Sparingi Kłosa Budzyń, Polonii Chodzież i Leśnika Margonin

Zawodnicy Kłosa Budzyń
Zawodnicy Kłosa Budzyń Piotr Ślęzak
Kłos Budzyń i Leśnik Margonin wygrali swoje sparingi, także Polonia Chodzież, która już w sobotę 5 sierpnia rozegra w Margoninie swój pierwszy mecz w IV lidze

W sobotę 29 lipca Polonia Chodzież rozegrała mecz z zespołem Noteć Łabiszyn, który wygrała 1:4. Dla Polonii bramki zdobyli: Enrico Witczak, Sebastian Kościański, Daniel Chmielnicki i gol samobójczy. Polonia rozegra swój pierwszy mecz ligowy w sobotę 5 sierpnia o godzinie 17.00 w Margoninie.

W tym samym dniu Kłos Budzyń podejmował Iskrę Szydłowo. W pierwszej połowie kompletne zaskoczenie, bo Kłos przegrywał 0:2.
W drugiej połowie sytuacja się odmieniła po intensywnej grze zawodnicy Kłosa zdobyli trzy bramki na 3:2. Dla Kłosa bramki strzelili: Artur Bredow po asyście Kacpra Różewicza, Wiktor Antoniewicz po asyście Krystiana Krzysztofiaka i Filip Czerwiński po asyście Kacpra Hekerta.

Natomiast Leśnik Margonin podejmował Spartę Złotów wygrywając 4:1. Dla Leśnika bramki zdobyli: Paweł Kurnik x 2, Mariusz Kościański i Marcin Kędziora.