Powiat chodzieski: Poszukiwania zaginionej kobiety ze Zbyszewic

Anna Karbowniczak
Anna Karbowniczak
Zaginioną 74-letnią mieszkankę Zbyszewic ostatni raz widziano w niedzielę wieczorem. Od tego czasu rodzina nie miała z nią kontaktu. Poszukiwania prowadzone przez policję i straż miały na szczęście pozytywny finał. Kobieta odnalazła się cała i zdrowa

W poniedziałek 13 lipca na terenie powiatu chodzieskiego prowadzona była akcja poszukiwawcza. Policja i strażacy poszukiwali zaginionej mieszkanki Zbyszewic w gminie Margonin.

Kobietę ostatni raz widziano w niedzielę 12 lipca 2020 r. wieczorem. Od tej pory nie wróciła do domu i jej rodzina nie miała z nią żadnego kontaktu. Policja informowała, że może mieć problemy z pamięcią.

więcej informacji

- Ktokolwiek widział zaginioną, bądź posiada wiedzę o jej miejscu przebywania, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chodzieży tel. 67 2811 211 lub 112 - apelowała rzeczniczka chodzieskiej policji Karolina Smardz-Dymek.

Do akcji poszukiwawczej zaangażowano straż pożarną. Jak informowała OSP w Szamocinie, działania prowadzone były między innymi na jeziorze Zbyszewskim.

Na szczęście sprawa miała pozytywny finał i około godziny 16 otrzymaliśmy informację, że zaginiona została odnaleziona - cała i zdrowa.

Powiat chodzieski: Poszukiwania zaginionej kobiety ze Zbyszewic

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Dodaj ogłoszenie