Hanna Krajewska zwyciężyła w Mistrzostwach Europy w Nordic Walking w Jedlisku

Kijomanicy Chodzież
Hanna Krajewska z klubu Kijomaniacy Chodzież zwyciężyła w Mistrzostwach Europy w Nordic Walking w Jedlisku, to już kolejne zwycięstwo chodzieskiej walkerki

Zawodniczka chodzieskich Kijomaniaków Hanna Krajewska zwyciężyła w Mistrzostwach Europy w Nordic Walking w Jedlisku koło Radomia.

Andrzej Smolarski trener Hanny:

Duma każdego mieszkańca, jak również mnie rozpiera jak słyszę o sukcesach naszych chodzieskich zawodnikòw na arenach zawodów międzynarodowych. Dobre wieści z INWA Nordic Walking World Championships 2023 Mistrzostw Europy w Nordic Walking w Jedlisku koło Radomia (bliskiej mnie dyscyplinie sportowej) tym bardziej cieszą, bo jej autorką jest moja podopieczna Hanna Krajewska, walkerka chodzieskich Kijomaniaków, która startując na dystansie 21 km wywalczyła 1 miejsce w kategorii wiekowej 18 -34 lat z czasem 2:42:29 oraz na swoim koronnym dystansie 5 km również zajęła 1 miejsce z czasem 36:04 Dodać należy również to, że z pośród wszystkich startujących zawodniczek (polskich kobiet) w konkurencji sztafet 4 x 5 km na tym dystansie była 3 z czasem 33:34 !