20 lecie Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Wyszynach

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
20 lecie Koła ZERiI Wyszyny

W sobotę 11 września w Domu Kultury w Wyszynach odbyło się spotkanie z okazji 20 lecia założenia Koła Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Wyszynach.

Na wstępie wszystkich członków Koła powitał prezes Edward Wołyński, także gości: burmistrza Marcina Sokołowskiego, przewodniczącą Rejonowego ZERiI w Budzyniu Krystynę Przywarczak, byłą przewodniczącą Rejonowego ZERiI Teresę Janiszewską, a także Danutę Pytel.
Minutą ciszy uczczono pamięć zmarłych członków.

Następnie były krótkie wystąpienia okolicznościowe: Teresy Janiszewskiej, która wspominała początki Koła, Krystyny Przywarczak, która podziękowała wszystkim członkom za dobrą współpracę i przekazała na ręce zarządu kwiaty.

Burmistrza Marcin Sokołowski odczytał list gratulacyjny i przekazał upominki w postaci biletów do teatru, również sołtys Filip Krasnopolski przekazał list gratulacyjny od sołectwa.

Po tych wystąpieniach wręczono pamiątkowe dyplomy za jubileusze i legitymację nowej członkini Koła Grażynie Cieślik, a Janina Wołyńska z okazji jubileuszu ułożyła i odczytała wierszyk dla emerytów.

Na jubileuszu nie mogło zabraknąć tortu i toastu, a później rozpoczęła się zabawa taneczna.

Mobilnych ołtarzy jednak nie będzie?

Wideo

Dodaj ogłoszenie