Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Jadwiga Anna Lewandowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
114
(55,34%)
Halina Irena Ryman
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(44,66%)
Okręg 2
Kazimierz Dudczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 3
Jolanta Pośpieszyńska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(55,88%)
Ilona Napieralska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(44,12%)
Okręg 4
Górki Zadzimskie, Kraszyn, Pietrachy
Pokaż więcej
Paweł Poliński
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
73
(53,28%)
Sylwia Lucyna Jaruga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ZADZIM
64
(46,72%)
Okręg 5
Wola Zaleska, Adamka
Pokaż więcej
Włodzimierz Adam Cieślik
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
77
(53,47%)
Stanisław Tadeusz Pawicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(46,53%)
Okręg 6
Wola Flaszczyna, Pałki
Pokaż więcej
Maria Teresa Tomczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(22,86%)
Mariusz Warycha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(62,86%)
Tomasz Michał Romanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ZADZIM
20
(14,29%)
Okręg 7
Bratków, Wierzchy, Piotrów
Pokaż więcej
Małgorzata Agnieszka Magnuska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
40
(19,14%)
Dominik Krysiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(42,11%)
Marek Krzysztof Bienias
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(38,76%)
Okręg 8
Chodaki, Iwonie, Żerniki
Pokaż więcej
Zbigniew Paweł Dominiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
82
(41,21%)
Władysław Józef Stępień
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(45,23%)
Sławomir Olas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ZADZIM
27
(13,57%)
Okręg 9
Charchów Pański, Dąbrówka, Wyrębów
Pokaż więcej
Beata Anita Drzewiecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(30,07%)
Przemysław Wojciech Chmielecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(69,93%)
Okręg 10
Charchów Księży, Rzechta Drużbińska
Pokaż więcej
Jakub Gajewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(36,67%)
Halina Barbara Wawrzonkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(45,00%)
Arkadiusz Mroczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ZADZIM
33
(18,33%)
Okręg 11
Grabina, Skęczno
Pokaż więcej
Teresa Woźniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(32,58%)
Andrzej Wawrzyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ZADZIM
89
(67,42%)
Okręg 12
Rzeczyca, Marcinów, Ralewice
Pokaż więcej
Dominika Krystyna Ignaczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
103
(40,87%)
Edyta Małgorzata Stępińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
149
(59,13%)
Okręg 13
Małyń, Jeżew, Ruda Jeżewska
Pokaż więcej
Jan Piotr Sójka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(44,44%)
Agnieszka Renata Walczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(12,96%)
Michał Warycha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ZADZIM
69
(42,59%)
Okręg 14
Stefanów, Dzierzązna, Kłoniszew
Pokaż więcej
Dariusz Paweł Wojtaszczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
103
(62,42%)
Andrzej Jan Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(37,58%)
Okręg 15
Bąki, Bogucice
Pokaż więcej
Krystyna Owczarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(41,94%)
Cezary Bruździak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(58,06%)