Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Czesław Włodzimierz Lach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY GŁASZCZKA
41
(32,80%)
Teresa Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT WILGA
23
(18,40%)
Monika Ochnia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
49
(39,20%)
Justyna Magdalena Michalak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
12
(9,60%)
Okręg 2
Goźlin Górny; Goźlin Mały
Pokaż więcej
Adam Bartłomiej Dudka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY GŁASZCZKA
27
(18,88%)
Małgorzata Marzec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT WILGA
40
(27,97%)
Marek Jan Wojtalewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
51
(35,66%)
Joanna Lewińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(17,48%)
Okręg 3
Mariańskie Porzecze; Nieciecz
Pokaż więcej
Alicja Teresa Zielińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY GŁASZCZKA
50
(24,63%)
Barbara Gajownik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT WILGA
38
(18,72%)
Ewa Mariola Gajownik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
61
(30,05%)
Małgorzata Ciara
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(26,60%)
Okręg 4
Nowe Podole; Wicie
Pokaż więcej
Alina Grażyna Kaczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY GŁASZCZKA
30
(12,24%)
Grzegorz Traczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
99
(40,41%)
Zenon Nowacki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(26,94%)
Marcin Dutkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(20,41%)
Okręg 5
Stare Podole; Zakrzew
Pokaż więcej
Ireneusz Gozdalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY GŁASZCZKA
45
(22,17%)
Paweł Łuczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT WILGA
36
(17,73%)
Renata Maria Frieda-Gozdalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
49
(24,14%)
Marek Konarzewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(35,96%)
Okręg 6
Ruda Tarnowska; Tarnów; Skurcza
Pokaż więcej
Iwona Małgorzata Nosarzewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY GŁASZCZKA
12
(8,51%)
Sylwester Sawicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT WILGA
46
(32,62%)
Piotr Garbaczewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
83
(58,87%)
Okręg 7
Rozalia Teresa Głowala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY GŁASZCZKA
26
(17,11%)
Agnieszka Izabela Nagadowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
101
(66,45%)
Andrzej Sabała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(16,45%)
Okręg 8
Holendry; Wólka Gruszczyńska
Pokaż więcej
Paweł Witak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY GŁASZCZKA
37
(39,36%)
Łukasz Manowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
27
(28,72%)
Jerzy Biernat
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(31,91%)
Okręg 9
Nowy Żabieniec
Pokaż więcej
Ewa Teresa Wojciechowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY GŁASZCZKA
63
(43,75%)
Elżbieta Zuzanna Gontarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT WILGA
40
(27,78%)
Krystyna Mitek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
41
(28,47%)
Okręg 10
Stary Żabieniec; Uścieniec Kolonia
Pokaż więcej
Jarosław Krygier
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY GŁASZCZKA
33
(28,70%)
Katarzyna Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT WILGA
42
(36,52%)
Katarzyna Kendzior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
40
(34,78%)
Okręg 11
Ostrybór; Cyganówka
Pokaż więcej
Monika Lewińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY GŁASZCZKA
45
(31,91%)
Katarzyna Barbara Guz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT WILGA
25
(17,73%)
Radosław Budyta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
71
(50,35%)
Okręg 12
Wilga ulice: al. Huberta, al. Słońca, Babci i Dziadka, Bielika, Bocianów, Aleja Cicha, Czterech Wiatrów, Droga Księżycowa, Kaczora Donalda, Konwaliowa, Kubusia Puchatka , Leśników, Limby, Macierzanki, Maksa Rozbójnika, Miła, Myszki Miki, Poziomkowa, Przebiśniegów, Saperów, Sierotki Marysi, Sikorek, Szpaka, Trakt Słoneczny, Wakacyjna, Wiewiórek, Zięby, Złotej Jesieni, Górna, Polna, Stawowa, Zakątek, Za Jazem, Warszawska od nr 1 do nr 19, Azaliowa, Babie Lato, Bolka i Lolka, Bażantowa, Borowików, Bobrów, Brzozowa, Biedronki, Cypiska, Czeremchy, Chrobotka, Czapli, Czyżyka, Czerwonego Kapturka, Dębowa, Drozdów, Dzięciołów, Gajowa, Garwolinka, Jasia i Małgosi, Jałowców, Janosika, Jaskrów, Jodłowa, Jelenich Rogów, Jemiołuszki, Kani, Kosa, Koźlarzy, Koszałka Opałka, Korzeniowa, Krótka, Kwiatu Paproci, Krasnali, Leśnych Ludzi, Lipowa, Łosia, Margarytki, Muminków, Motyli, Orlika, Pionierów, Plac Myśliwski, Podgrzybków, Puszczyka, Pustółki, Pliszki, Plac Przyjaciół, Rajska, Raroga, Reksia, Rumcajsa, Rusałki, Samanty, Sarenek, Spokojna, Sójek, Sokoła, Sosnowa, Szczygła, Szyszkowa, Śnieżki, Tomcia Palucha, Wspólna Chata, Wrzosowa, Zawsze Młodych, Za Jałowcami, Zielony Zaułek, Zielonych Marzeń, Zajączków, Zawilców, Żołędziowa, Klonowa, Krzywego Dębu, Puszczańska, Spacerowa, Świerszczy, Wilgi, Zielony Mosteczek, Chrząszcza, Akacjowa, Dolna, Ostrówek, Puławska, Rybacka, Trzcinowa.
Pokaż więcej
Rafał Jaworski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY GŁASZCZKA
68
(50,37%)
Michał Jaworski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
31
(22,96%)
Marek Wiesław Ochnia
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(26,67%)
Okręg 13
Wilga ulice: Adama Mickiewicza, Tartaczna, generała Sikorskiego, generała Andersa, Jana Pawła II, Tadeusz Kościuszki, Nadrzeczna, Poprzeczna, Wiślana, gen. Stanisława Maczka, Józefa Piłsudskiego, Ks. Kazimierza Szlendaka
Pokaż więcej
Teresa Mijas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY GŁASZCZKA
45
(17,93%)
Andrzej Piotr Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT WILGA
30
(11,95%)
Elżbieta Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
91
(36,25%)
Marek Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(22,71%)
Katarzyna Kinga Kęsik-Gugała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(11,16%)
Okręg 14
Wilga ulice: Warszawska od nr 20 do nr 79, Cicha
Pokaż więcej
Janina Lenarcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY GŁASZCZKA
46
(50,00%)
Kamila Teresa Gozdalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT WILGA
19
(20,65%)
Grzegorz Krzysztoszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
27
(29,35%)
Okręg 15
Wilga ulice: Wojska Polskiego, Partyzantów, Leśna, Adama Asnyka, Cypriana Kamila Norwida, Henryka Sienkiewicza, Juliana Tuwima, Jana Kochanowskiego, Macieja Rataja, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Władysława Reymonta, Stefana Żeromskiego, Wincentego Witosa, Stanisława Mikołajczyka, Bolesława Prusa
Pokaż więcej
Beata Mianowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY GŁASZCZKA
46
(22,66%)
Piotr Winek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(30,05%)
Rafał Szydłowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(47,29%)