Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Goślice Sołectwo Tchórz
Pokaż więcej
Piotr Szczepan Olczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(42,45%)
Wiesław Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA BIELSK WSPÓLNIE”
122
(57,55%)
Okręg 2
Sołectwo Ciachcin (w tym miejscowości Ciachcin, Ciachcin Nowy), Sołectwo Żukowo.
Pokaż więcej
Beata Zofia Żabolicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
132
(43,56%)
Zbigniew Klimkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA BIELSK WSPÓLNIE”
171
(56,44%)
Okręg 3
Sołectwo Kuchary-Jeżewo Sołectwo Konary Sołectwo Drwały Sołectwo Józinek
Pokaż więcej
Adam Henryk Kwasiborski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
121
(40,20%)
Agnieszka Beata Boguszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA BIELSK WSPÓLNIE”
104
(34,55%)
Lech Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WIŚNIEWSKIEGO
76
(25,25%)
Okręg 4
Sołectwo Bielsk ulice : 1 Maja, Medyczna, Plac Wolności, Płocka, Różana, Spółdzielcza, Tulipanowa.
Pokaż więcej
Urszula Komorowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
111
(31,44%)
Mariusz Chyliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA BIELSK WSPÓLNIE”
126
(35,69%)
Wacław Ryszard Trzciński
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
116
(32,86%)
Okręg 5
Sołectwo Bielsk ulice: Adama Mickiewicza, Bartnicza, Dębowa, Głogowa, Irysowa, Kwiatowa, Lipowa, Makowa, Miodowa, Orzechowa, Prosta, Pszczela, Słoneczna, Sierpecka, Stodólna Zachodnia, Tadeusza Kościuszki, Wiatraczna.
Pokaż więcej
Kamil Małachowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(24,17%)
Wiesław Jan Linowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA BIELSK WSPÓLNIE”
211
(63,75%)
Łukasz Edward Mierzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY BIELSK
40
(12,08%)
Okręg 6
Sołectwo Bielsk ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Czereśniowa, Drobińska, Grabowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Krótka, Jana Kochanowskiego, Modrzewiowa, Morelowa, Sosnowa, Stodólna Wschodnia, Świerkowa, Wiśniowa, Władysława Broniewskiego, Zacisze.
Pokaż więcej
Andrzej Stanisław Lemanowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
120
(34,78%)
Krzysztof Kwasiborski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA BIELSK WSPÓLNIE”
103
(29,86%)
Arkadiusz Turowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
122
(35,36%)
Okręg 7
Sołectwo Bielsk ulice: Chabrowa, Danuty Siedzikówny "Inki", Glinki, Jaśminowa, Ostatnia, Sportowa, Topolowa, Zielona.
Pokaż więcej
Małgorzata Janiszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
104
(30,50%)
Bogdan Mirosław Janikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA BIELSK WSPÓLNIE”
237
(69,50%)
Okręg 8
Sołectwo Dziedzice Sołectwo Giżyno Sołectwo Rudowo Sołectwo Szewce Sołectwo Ułtowo Sołectwo Zakrzewo
Pokaż więcej
Józef Klekowicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
118
(52,91%)
Krzysztof Badurski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA BIELSK WSPÓLNIE”
105
(47,09%)
Okręg 9
Sołectwo Bolechowice Sołectwo Cekanowo Sołectwo Gilino Sołectwo Kłobie
Pokaż więcej
Paweł Janiszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(11,34%)
Andrzej Wochowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA BIELSK WSPÓLNIE”
179
(53,43%)
Marek Pietrzak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
22
(6,57%)
Wioletta Krystyna Żórawska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY BIELSK
71
(21,19%)
Mariusz Dróżdż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ DRÓŻDŻ
25
(7,46%)
Okręg 10
Sołectwo Dębsk Sołectwo Śmiłowo Sołectwo Tłubice
Pokaż więcej
Stanisław Jan Oziembło
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(44,02%)
Emilia Ceglińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA BIELSK WSPÓLNIE”
117
(55,98%)
Okręg 11
Sołectwo Jaroszewo-Wieś Sołectwo Jaroszewo Biskupie Sołectwo Kleniewo Sołectwo Lubiejewo Sołectwo Zagroba
Pokaż więcej
Jacek Nowakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA BIELSK WSPÓLNIE”
102
(47,66%)
Sławomir Klimkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
112
(52,34%)
Okręg 12
Sołectwo Leszczyn Księży Sołectwo Leszczyn Szlachecki Sołectwo Smolino
Pokaż więcej
Krzysztof Borkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(13,17%)
Jacek Grzelak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA BIELSK WSPÓLNIE”
167
(68,72%)
Karol Zwoliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BEZ PODZIAŁÓW
44
(18,11%)
Okręg 13
Sołectwo Niszczyce Sołectwo Zągoty
Pokaż więcej
Tadeusz Frydrych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA BIELSK WSPÓLNIE”
160
(61,54%)
Piotr Andrzej Siwy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY BIELSK
100
(38,46%)
Okręg 14
Sołectwo Machcino (w tym miejscowości: Machcino, Machcinko) Sołectwo Niszczyce-Pieńki Sołectwo Sękowo
Pokaż więcej
Anna Elżbieta Duszyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
117
(45,17%)
Józef Kalinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA BIELSK WSPÓLNIE”
142
(54,83%)
Okręg 15
Sołectwo Jączewo Sołectwo Kędzierzyn, Sołectwo Umienino (w tym miejscowości: Umienino, Umienino-Łubki, Pęszyno, Strusino)
Pokaż więcej
Izabela Janicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(21,90%)
Marcin Janusz Żółtański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA BIELSK WSPÓLNIE”
164
(78,10%)