Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Krajewo-Borowe, Krajewo-Ćwikły, Nowe Zakrzewo, Sędziwuje, Stare Krajewo, Stare Zakrzewo
Pokaż więcej
Dariusz Kamianowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOWITY BACZEWSKIEJ NASZA GMINA
26
(8,70%)
Elżbieta Sasinowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR TYSZKA
85
(28,43%)
Marek Chrzanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KOSA PRZYJAZNA GMINA
70
(23,41%)
Wojciech Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(15,38%)
Wioletta Sasinowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIOLETTY SASINOWSKIEJ
72
(24,08%)
Okręg 2
Bacze-Mokre, Polki-Teklin, Pstrągi-Gniewoty, Śledzie, Tabędz, Zagroby-Zakrzewo, Zbrzeźnica
Pokaż więcej
Cezary Tyborowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOWITY BACZEWSKIEJ NASZA GMINA
13
(3,98%)
Władysław Rakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR TYSZKA
76
(23,24%)
Andrzej Baczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KOSA PRZYJAZNA GMINA
107
(32,72%)
Sebastian Mrówka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
131
(40,06%)
Okręg 3
Krajewo Białe, Wdziękoń Drugi, Wdziękoń Pierwszy
Pokaż więcej
Jarosław Skarzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOWITY BACZEWSKIEJ NASZA GMINA
105
(45,65%)
Tadeusz Krajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR TYSZKA
63
(27,39%)
Zdzisław Skarzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KOSA PRZYJAZNA GMINA
43
(18,70%)
Sławomir Marcin Jankowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(8,26%)
Okręg 4
Łosie-Dołęgi, Nowy Laskowiec, Rykacze, Stary Laskowiec
Pokaż więcej
Krzysztof Koliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR TYSZKA
61
(28,24%)
Mirosław Zalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ZALEWSKIEGO
95
(43,98%)
Marzena Milczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KOSA PRZYJAZNA GMINA
60
(27,78%)
Okręg 5
Wola Zambrowska
Pokaż więcej
Robert Zaleski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOWITY BACZEWSKIEJ NASZA GMINA
47
(15,67%)
Jolanta Wielgat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KOSA PRZYJAZNA GMINA
214
(71,33%)
Małgorzata Modzelewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(13,00%)
Okręg 6
Chorzele, Długobórz, Grochy-Pogorzele, Osowiec
Pokaż więcej
Katarzyna Ziemianowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR TYSZKA
153
(44,22%)
Renata Magdalena Matejkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ZALEWSKIEGO
90
(26,01%)
Łukasz Markowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KOSA PRZYJAZNA GMINA
103
(29,77%)
Okręg 7
Czartosy, Dąbki-Łętownica, Grzymały, Nowy Borek, Sasiny, Zagroby-Łętownica
Pokaż więcej
Marcin Majewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOWITY BACZEWSKIEJ NASZA GMINA
60
(28,71%)
Sławomir Michałowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR TYSZKA
73
(34,93%)
Mariusz Uszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KOSA PRZYJAZNA GMINA
76
(36,36%)
Okręg 8
Krajewo-Korytki, Krajewo-Łętowo, Stare Wądołki, Wądołki-Borowe, Wądołki-Bućki
Pokaż więcej
Mirosław Sutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOWITY BACZEWSKIEJ NASZA GMINA
41
(18,55%)
Grażyna Anna Szulborska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR TYSZKA
54
(24,43%)
Mariusz Supiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KOSA PRZYJAZNA GMINA
66
(29,86%)
Adrian Godlewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(27,15%)
Okręg 9
Poryte-Jabłoń
Pokaż więcej
Kwiryn Włoczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KOSA PRZYJAZNA GMINA
97
(51,60%)
Agata Barbara Szyszka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(48,40%)
Okręg 10
Czerwony Bór, Klimasze, Nagórki-Jabłoń
Pokaż więcej
Katarzyna Nowowiejska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOWITY BACZEWSKIEJ NASZA GMINA
22
(9,21%)
Jarosław Chludziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR TYSZKA
74
(30,96%)
Elżbieta Saniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KOSA PRZYJAZNA GMINA
99
(41,42%)
Adam Kowalewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(18,41%)
Okręg 11
Boruty-Goski, Brajczewo-Sierzputy, Goski Duże, Goski-Pełki, Nowy Skarżyn, Stary Skarżyn, Tarnowo-Goski, Zaręby Kromki, Zaręby-Krztęki, Zaręby-Świeżki
Pokaż więcej
Benedykt Sasinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR TYSZKA
150
(48,08%)
Daniel Stanisław Brajczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KOSA PRZYJAZNA GMINA
162
(51,92%)
Okręg 12
Chmiele-Pogorzele, Grochy-Łętownica, Przeździecko-Drogoszewo, Przeździecko-Mroczki, Zaręby-Grzymały, Zaręby-Kramki
Pokaż więcej
Piotr Zaręba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOWITY BACZEWSKIEJ NASZA GMINA
29
(10,62%)
Marek Przeździecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KOSA PRZYJAZNA GMINA
155
(56,78%)
Janina Grzymała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(32,60%)
Okręg 13
Konopki-Jałbrzyków Stok, Koziki-Jałbrzyków Stok, Łady-Borowe, Łady Polne, Pęsy-Lipno, Szeligi-Kolonia, Szeligi-Leśnica
Pokaż więcej
Karol Klimaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR TYSZKA
132
(44,15%)
Barbara Łada
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KOSA PRZYJAZNA GMINA
167
(55,85%)
Okręg 14
Cieciorki, Gardlin, Konopki-Jabłoń
Pokaż więcej
Izabella Saniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOWITY BACZEWSKIEJ NASZA GMINA
28
(13,46%)
Jan Leśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR TYSZKA
87
(41,83%)
Beata Leśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KOSA PRZYJAZNA GMINA
93
(44,71%)
Okręg 15
Grabówka, Nowe Wierzbowo, Wierzbowo-Wieś, Wiśniewo, Wola Zambrzycka
Pokaż więcej
Jowita Baczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOWITY BACZEWSKIEJ NASZA GMINA
57
(23,65%)
Paweł Tabędzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR TYSZKA
25
(10,37%)
Waldemar Józef Gromek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KOSA PRZYJAZNA GMINA
90
(37,34%)
Joanna Bajko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIOLETTY SASINOWSKIEJ
69
(28,63%)