Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Barwiki, Brychy, Czachy, Łoje-Awissa, Szlasy, Szyjki
Pokaż więcej
Janusz Wejda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY RADZIŁÓW 2018
42
(23,60%)
Henryk Rogowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(19,66%)
Marek Szleszyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
101
(56,74%)
Okręg 2
Brodowo, Dębówka, Dusze, Konopki, Racibory, Wypychy
Pokaż więcej
Jan Borawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY RADZIŁÓW 2018
0
(0,00%)
Okręg 3
Jan Obrycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY RADZIŁÓW 2018
110
(62,86%)
Alicja Tuzinowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(37,14%)
Okręg 4
Glinki, Mikuty
Pokaż więcej
Antoni Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY RADZIŁÓW 2018
0
(0,00%)
Okręg 5
Rydzewo-Pieniążek, Rydzewo Szlacheckie, Wiązownica, Zakrzewo
Pokaż więcej
Kazimierz Przemysław Wysocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY RADZIŁÓW 2018
0
(0,00%)
Okręg 6
Klimaszewnica (nr domu od 1 do 83)
Pokaż więcej
Elżbieta Klimaszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY RADZIŁÓW 2018
57
(57,00%)
Bogdan Koszykowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(43,00%)
Okręg 7
Klimaszewnica (nr domu od 84 do 186), Sośnia
Pokaż więcej
Marek Drozdowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY RADZIŁÓW 2018
48
(68,57%)
Agnieszka Popowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(31,43%)
Okręg 8
Andrzej Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 9
Radziłów ulice: Gęsia, Grzybowa, Gumienna, Kościelna, Krótka, Ogrodowa, Plac 500 - lecia, Szczuczyńska
Pokaż więcej
Piotr Tokarzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY RADZIŁÓW 2018
94
(70,15%)
Andrzej Jurski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(29,85%)
Okręg 10
Radziłów ulice: Adama Mickiewicza, Łomżyńska, Nadstawna, Radziłów Kolonia
Pokaż więcej
Krzysztof Konopka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY RADZIŁÓW 2018
85
(57,82%)
Stefan Mościcki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(42,18%)
Okręg 11
Radziłów ulice: Bargłówek, Długa, Karwowska, Piękna, Pogodna, Sadowa, Słoneczna, Sportowa, Szkolna
Pokaż więcej
Zbigniew Mroczkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY RADZIŁÓW 2018
141
(75,00%)
Jarosław Chiliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(25,00%)
Okręg 12
Borawskie-Awissa, Czerwonki, Janowo
Pokaż więcej
Grzegorz Chyliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY RADZIŁÓW 2018
69
(61,61%)
Eliza Grzymała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(38,39%)
Okręg 13
Kieljany, Konopki-Awissa, Kownatki, Kramarzewo
Pokaż więcej
Kamil Kozikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY RADZIŁÓW 2018
76
(55,07%)
Krzysztof Pieniążek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(44,93%)
Okręg 14
Mścichy, Święcienin
Pokaż więcej
Eugeniusz Mikucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY RADZIŁÓW 2018
56
(37,33%)
Mariusz Płoszkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
94
(62,67%)
Okręg 15
Okrasin, Ostrowik
Pokaż więcej
Paweł Jarosiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY RADZIŁÓW 2018
63
(53,85%)
Bogdan Polkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(46,15%)