Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dębowiec Zdrój
Pokaż więcej
Włodzimierz Stanisław Bundz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
65
(49,62%)
Anna Cieślik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
66
(50,38%)
Okręg 2
Wilknity Bartki Wilknicki Młyn Słup Wołowo Wola Wilknicka Giedawy Nałaby Perwilty
Pokaż więcej
Jan Kłębucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
54
(59,34%)
Magdalena Monika Kruszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
37
(40,66%)
Okręg 3
Krzekoty Przebędowo Miłaki
Pokaż więcej
Tomasz Sanocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
34
(40,48%)
Anna Lubomira Tymczyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY TYMCZYNA
50
(59,52%)
Okręg 4
Jan Stefan Pusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
44
(61,97%)
Jarosław Brzostko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
27
(38,03%)
Okręg 5
Część wsi Lelkowo numery: 1 - 53
Pokaż więcej
Mieczysław Tadeusz Stec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
73
(43,71%)
Anna Rubacha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY RUBACHA
94
(56,29%)
Okręg 6
Część wsi Lelkowo numery: 56 - 120 Młyniec Sówki Szarki
Pokaż więcej
Władysław Klisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
45
(30,00%)
Łukasz Radomski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
20
(13,33%)
Tadeusz Janowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ JANOWIAK
85
(56,67%)
Okręg 7
Grabowiec Piele
Pokaż więcej
Wiesław Zbigniew Marczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
53
(62,35%)
Monika Renata Kułdosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
32
(37,65%)
Okręg 8
Część wsi Zagaje numery: 1 - 27, 39 - 41
Pokaż więcej
Stanisław Grablewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
35
(35,35%)
Łukasz Skrzeszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
64
(64,65%)
Okręg 9
Część wsi Zagaje numery: 28 - 32
Pokaż więcej
Tadeusz Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
37
(45,12%)
Beata Ewa Brzostko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
45
(54,88%)
Okręg 10
Część wsi Zagaje numery: 34 - 38
Pokaż więcej
Jerzy Zbigniew Bukacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
49
(50,52%)
Marzena Radomska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
48
(49,48%)
Okręg 11
Część wsi Głębock numery: nieparzyste: 11 - 21, 24 - 26, 29 - 33, 37 - 45, nieparzyste: 47 - 57 Jarzeń Jarzeński Młyn
Pokaż więcej
Michał Klufas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
37
(36,27%)
Jarosław Zenon Koziej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
65
(63,73%)
Okręg 12
Część wsi Głębock numery: 2 - 10, parzyste: 14 - 22, 27, 34 - 36, parzyste: 46 - 54, 59 - 79
Pokaż więcej
Włodzimierz Babiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
34
(32,69%)
Sebastian Paweł Subocz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
70
(67,31%)
Okręg 13
Bieńkowo Lutkowo Jachowo
Pokaż więcej
Lubomir Wajda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
37
(41,57%)
Malwina Zdunek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
52
(58,43%)
Okręg 14
Część wsi Wyszkowo numery: 1 - 8, 39 - 44
Pokaż więcej
Irena Werbowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
39
(54,17%)
Mariola Dorocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
33
(45,83%)
Okręg 15
Część wsi Wyszkowo numery: 9 - 38
Pokaż więcej
Janusz Laszuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
25
(37,88%)
Justyna Monika Romaniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
41
(62,12%)