Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Opatów ulice: Kamienna, Klepaczka, Leśna, Nadrzeczna, Osiedlowa, Piaskowa, Przechodnia, Sosnowa, Żwirowa
Pokaż więcej
Paulina Katarzyna Macherzyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(39,31%)
Artur Tomasz Bednarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA SOŚNIAKA
88
(60,69%)
Okręg 2
Sołectwo Opatów ulice: Częstochowska, Kuźniczka, Szkolna, Tadeusza Kościuszki od nr 1 do nr 83
Pokaż więcej
Halina Szyjka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(25,88%)
Robert Wojciech Pośpiech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA SOŚNIAKA
126
(74,12%)
Okręg 3
Sołectwo Opatów ulica Tadeusza Kościuszki od nr 84 do końca
Pokaż więcej
Leszek Stefan Biernacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA SOŚNIAKA
81
(36,16%)
Paweł Piotr Sośniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SOŚNIAKA
104
(46,43%)
Waldemar Andrzej Oziembała
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
8
(3,57%)
Paweł Szlachcic
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SZLACHCICA
31
(13,84%)
Okręg 4
Sołectwa: Iwanowice Małe, Iwanowice-Naboków
Pokaż więcej
Jan Józef Ślusarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA SOŚNIAKA
124
(56,88%)
Tomasz Gabrysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA OPATÓW”
45
(20,64%)
Marek Oberski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
49
(22,48%)
Okręg 5
Sołectwo Iwanowice Duże ulice: Częstochowska od nr 1 do nr 45, Dankowska, Krzepicka
Pokaż więcej
Ksenia Katarzyna Sroka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
113
(58,85%)
Rafał Kryczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA OPATÓW”
79
(41,15%)
Okręg 6
Sołectwo Iwanowice Duże ul. Częstochowska od nr 46 do końca, Spokojna, Strażacka
Pokaż więcej
Henryk Sendal
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
147
(73,50%)
Joanna Edyta Chęcińska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
53
(26,50%)
Okręg 7
Sołectwo Waleńczów ulice: Częstochowska od nr 34 do końca, Jesionowa, Julianów, Piaskowa, Polna, Posadówka, Sadowa, Szkolna, Zakrzewska, Złochowicka
Pokaż więcej
Andrzej Tadeusz Pytlok
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(17,04%)
Magdalena Drewniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(21,85%)
Dariusz Józef Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA SOŚNIAKA
84
(31,11%)
Małgorzata Jadwiga Makles
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
81
(30,00%)
Okręg 8
Sołectwo Waleńczów ulice: Adama Mickiewicza, Częstochowska od nr 1 do nr 33, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Krótka, Leśna, Łąkowa, Nowa, Słoneczna, Sportowa, Topolowa
Pokaż więcej
Przemysław Kamil Sławuta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
107
(49,08%)
Mirosław Stanisław Grzyb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA SOŚNIAKA
87
(39,91%)
Arkadiusz Paweł Macherzyński
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
24
(11,01%)
Okręg 9
Sołectwo Wilkowiecko ulice: 3 - go Maja, Cmentarna, Dąbrówka, Leszcze, Leśna, Lipowa, Mikołaja z Wilkowiecka, Nadrzeczna, Podleśna, Sosnowa, Szkolna, Wilcze Doły, Źródlana
Pokaż więcej
Mirosław Szewczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
105
(44,49%)
Monika Teresa Drzazga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA OPATÓW”
32
(13,56%)
Marta Aldona Foszner
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
50
(21,19%)
Grażyna Zofia Makles
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY MAKLES
49
(20,76%)
Okręg 10
Sołectwo Wilkowiecko ulice: A. Mickiewicza, Częstochowska, Długosza, Dolna, Górna, Młyńska, Płk. Chodakowskiego, Polna, Zawodzie, Żołnierzy Września
Pokaż więcej
Mieczysław Floriański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(28,44%)
Grzegorz Idasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA SOŚNIAKA
121
(57,35%)
Józef Zbigniew Kopacz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
30
(14,22%)
Okręg 11
Sołectwo Złochowice ulice: Leśna, Topolowa, Wesoła
Pokaż więcej
Anna Marta Renczmin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(31,82%)
Tomasz Mirosław Kotowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA SOŚNIAKA
75
(68,18%)
Okręg 12
Sołectwo Złochowice ulice: Długa od nr 1 do nr 99, Kościelna, Zielona
Pokaż więcej
Szczepan Roman Brzęczek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(48,90%)
Piotr Wiesław Rojszczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(31,87%)
Wiesław Mazurkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA SOŚNIAKA
35
(19,23%)
Okręg 13
Sołectwo Złochowice ulice: Długa od nr 100 do końca, Fabryczna
Pokaż więcej
Józef Chyra
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
110
(56,99%)
Jolanta Anna Marzec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA OPATÓW”
38
(19,69%)
Jolanta Iwona Grzelińska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
45
(23,32%)
Okręg 14
Sołectwa: Zwierzyniec Drugi, Zwierzyniec Pierwszy ulica 3 - go Maja
Pokaż więcej
Stanisław Grzyb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA SOŚNIAKA
111
(86,72%)
Józef Grzegorz Ślusarczyk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
17
(13,28%)
Okręg 15
Sołectwo Zwierzyniec Pierwszy ulice: Dębowa, Jasna, Leśna, Nowa, Szkolna
Pokaż więcej
Ryszard Olczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(39,10%)
Andrzej Józef Zalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA SOŚNIAKA
81
(60,90%)