Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Strzelin-Osiedle "Południowe": Dzierżoniowska, Fabryczna, Górnicza, Kamienna, Księdza Jerzego Popiełuszki, Księdza Władysława Michałkiewicza, Okrzei, Plac 1 Maja, Plac Pokoju, Powstańców Śląskich, Szybalskiego, Wojska Polskiego (od Ronda im. Zesłańców Sybiru do skrzyżowania z ul. Staromiejską i Mikołaja Kopernika), Ząbkowicka; Miasto Strzelin-Osiedle "Zachodnie": Bolka I Świdnickiego, Borowska, Borowska-Zaułek, Dubois, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Kilińskiego, Kolejowa, Królowej Jadwigi, Matejki, Mickiewicza, Mieszka I, Ogrodowa, Piastowska, Piłsudskiego, Przedszkolna, Sienkiewicza, Sikorskiego, Skawińska, Słowackiego, Wiśniowa, Wolności; Miasto Strzelin-Osiedle "Piastowskie: Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Gen. Grota Roweckiego, Generała Leopolda Okulickiego, Generała Stanisława Maczka, Gliniana, Grunwaldzka, Kazimierza Wielkiego, Księcia Poniatowskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Targowa, Westerplatte, Wita Stwosza, Władysława Łokietka, Wrocławska, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA REGIONU
-
4
Wojciech Jan Zieliński
103
(4,28%)
-
3
Violetta Alicja Misa-Pachut
86
(3,57%)
-
1
Dorota Jadwiga Pawnuk
412
(17,10%)
-
5
Krystyna Barbara Stefanko
26
(1,08%)
-
6
Łukasz Tomasz Suchecki
39
(1,62%)
-
7
Michał Wiktor Ostrowski
409
(16,98%)
-
2
Damian Piotr Serwicki
145
(6,02%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Zbigniew Bartkiewicz
198
(8,22%)
-
2
Joanna Małgorzata Zawłocka
97
(4,03%)
-
4
Roman Auguścik
66
(2,74%)
-
3
Jerzy Wacław Bohdanowicz
105
(4,36%)
-
5
Dominika Ługowska
26
(1,08%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Marta Magda Bęben
4
(0,17%)
-
5
Karolina Małgorzata Wróbel
15
(0,62%)
-
6
Maciej Bodnar
23
(0,95%)
-
4
Robert Hutt
89
(3,69%)
-
1
Elżbieta Kasprzyszak
170
(7,06%)
-
2
Mateusz Geroń
146
(6,06%)
-
3
Walenty Jastrząb
48
(1,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY DOBUCKIEJ
-
2
Mateusz Rudawa
53
(2,20%)
-
6
Mirosław Tadeusz Życzkowski
8
(0,33%)
-
5
Ewelina Maria Kwiatkowska
5
(0,21%)
-
1
Julian Kaczmarek
82
(3,40%)
-
4
Stanisława Wierzbicka
2
(0,08%)
-
3
Marzena Anna Kowal
11
(0,46%)
-
7
Michał Jan Ostrowski
41
(1,70%)
Okręg 2
Miasto Strzelin-Osiedle "Wschodnie": Adama Asnyka, Bolesława Prusa, Brzegowa, Cypriana Kamila Norwida, E. Orzeszkowej, Edwarda Lubowskiego, Fryderyka Chopina, Gabrieli Zapolskiej, Galla Anonima, Henryka Wieniawskiego, Jana Długosza, Jana Kochanowskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Karola Szymanowskiego, Konopnickiej, Krzepicka, Marii Dąbrowskiej, Michała Bałuckiego, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Oławska, Stanisława Moniuszki, Stefana Żeromskiego, Wincentego Kadłubka, Władysława Łozińskiego, Władysława Reymonta, Władysława Szpilmana, Wojciecha Kilara, Zofii Nałkowskiej; Miasto Strzelin-Osiedle "Na Skarpie": A. Zawadzkiego, Czesława Miłosza, Górzysta, Jaworowa, K. Gałczyńskiego, Kazimierza Pułaskiego, Krasińskiego, Krótka, Leśna, Liliowa, Łąkowa, Nyska, Parkowa, Polna, Różana, Skalista, Słoneczna, Sosnowa, Staromiejska, W. Broniewskiego, W. Witosa, Weteranów, Wichrowa, Wiosenna, Wisławy Szymborskiej, Wojska Polskiego (od skrzyżowania z ul. Mikołaja Kopernika i Staromiejską do granic miasta-wyjazd w kierunku Brzegu), Zielna, Źródlana; Miasto Strzelin-Osiedle "Stare Miasto": Grahama Bella, Jana Pawła II, Kościelna, Kościuszki, Krucza, Książąt Brzeskich, Młynarska, Plac Św. Jana, Pocztowa, Podwale, Rybna, Rycerska, Rynek, Staszica, Św. Floriana, Św. Michała, Archanioła, Świętego Jana, Wodna, Zamkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA REGIONU
-
3
Dawid Pukalski-Pukała
110
(4,08%)
-
4
Anna Katarzyna Wnęk
85
(3,15%)
-
1
Ireneusz Szałajko
275
(10,19%)
-
2
Magdalena Siedlarz
142
(5,26%)
-
6
Teresa Barbara Golińska
62
(2,30%)
-
8
Marek Damian Horodyski
139
(5,15%)
-
7
Robert Dymacz
98
(3,63%)
-
5
Jacek Wojciech Bielaszka
109
(4,04%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Janusz Marek Badecki
49
(1,82%)
-
1
Kazimierz Tadeusz Kubisz
338
(12,52%)
-
4
Marta Danuta Zakałek
83
(3,08%)
-
2
Irena Bohdanowicz
108
(4,00%)
-
3
Grzegorz Dembniak
32
(1,19%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Bogusław Krzysztof Kwiatkowski
152
(5,63%)
-
4
Kamila Jolanta Kisielewicz
69
(2,56%)
-
1
Jerzy Bronisław Wójcikiewicz
386
(14,30%)
-
7
Agata Widelska-Wruż
21
(0,78%)
-
3
Barbara Szczepocka
109
(4,04%)
-
6
Grzegorz Andrzej Świrski
27
(1,00%)
-
5
Dariusz Edward Burger
28
(1,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY DOBUCKIEJ
-
3
Irena Teresa Leoszkiewicz
13
(0,48%)
-
7
Maria Władysława Ćmikiewicz
17
(0,63%)
-
4
Tomasz Andrzej Bandura
21
(0,78%)
-
5
Kamil Karol Sułkowski
15
(0,56%)
-
1
Renata Małgorzata Dobucka
130
(4,82%)
-
2
Adam Młynarczyk
57
(2,11%)
-
6
Mateusz Stanisław Stanek
7
(0,26%)
-
8
Dorota Ala Drózd-Skorupska
17
(0,63%)
Okręg 3
Sołectwa: Biały Kościół, Bierzyn, Dankowice, Dębniki, Dobrogoszcz, Gębczyce, Gębice, Górzec, Karszów, Kazanów, Ludów Polski, Mikoszów, Nieszkowice, Nowolesie, Pęcz, Piotrowice, Skoroszowice, Strzegów, Szczawin, Szczodrowice, Warkocz, Wąwolnica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA REGIONU
-
3
Małgorzata Cielińska-Matuszewska
164
(8,03%)
-
4
Tadeusz Zdzisław Głowa
194
(9,50%)
-
2
Kazimierz Cygan
164
(8,03%)
-
5
Joanna Katarzyna Kellner
66
(3,23%)
-
6
Sylwia Korczyńska
124
(6,07%)
-
7
Jan Bojczuk
122
(5,97%)
-
1
Franciszek Witold Cygal
298
(14,59%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Artur Kogut
57
(2,79%)
-
1
Piotr Litwin
376
(18,40%)
-
3
Dominika Anna Malinowska
69
(3,38%)
-
4
Ryszard Władysław Skoczyliński
14
(0,69%)
-
5
Dominika Ewelina Morka
37
(1,81%)
-
7
Elżbieta Korczyńska
51
(2,50%)
-
6
Zbigniew Banach
37
(1,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY DOBUCKIEJ
-
2
Mariusz Klaczkowski
12
(0,59%)
-
7
Agnieszka Ossowska
41
(2,01%)
-
6
Katarzyna Mariola Ładno
8
(0,39%)
-
4
Joanna Kwarcińska
41
(2,01%)
-
3
Mariusz Wincenty Górniak
30
(1,47%)
-
1
Grzegorz Kaczmarek
128
(6,27%)
-
5
Jadwiga Stefania Krzywdzińska
10
(0,49%)
Okręg 4
Sołectwa: Biedrzychów, Brożec, Chociwel, Częszyce, Gęsiniec, Głęboka, Gościęcice, Karszówek, Krzepice wraz z przysiółkiem wsi-Ulicą, Kuropatnik, Muchowiec, Pławna, Trześnia, Żeleźnik
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA REGIONU
-
1
Tomasz Leon Głowacki
198
(9,83%)
-
7
Jan Deniszczyk
82
(4,07%)
-
4
Anna Stanisława Jankowska
62
(3,08%)
-
3
Adam Daniluk
200
(9,93%)
-
2
Iwona Anna Kowalska
119
(5,91%)
-
5
Marek Pytka
151
(7,50%)
-
6
Bernadetta Barbara Pilak
38
(1,89%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Barbara Widelska
70
(3,48%)
-
1
Paweł Laszczyński
265
(13,16%)
-
3
Jan Zbigniew Nowak
64
(3,18%)
-
5
Mikołaj Jan Zakałek
19
(0,94%)
-
4
Barbara Kinga Papież
47
(2,33%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Bartłomiej Marcin Wolański
53
(2,63%)
-
1
Tadeusz Piotr Janda
264
(13,11%)
-
3
Kamila Marzena Furdykoń
98
(4,87%)
-
7
Mirosław Piątek
26
(1,29%)
-
6
Zbigniew Moziuk
21
(1,04%)
-
4
Agnieszka Maria Ruszek
100
(4,97%)
-
5
Marzena Brygida Stachura-Gac
39
(1,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY DOBUCKIEJ
-
3
Dorota Martyna Ładno
4
(0,20%)
-
1
Monika Ewelina Błachowicz-Tłuścik
39
(1,94%)
-
2
Grzegorz Stanisław Gądek
14
(0,70%)
-
4
Magdalena Alicja Ciura
22
(1,09%)
-
5
Daniel Robert Birlet
19
(0,94%)