Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Dytmarów od nr 1 do 45
Pokaż więcej
Anna Małgorzata Kiebzak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(63,87%)
Mateusz Kamil Horodecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(36,13%)
Okręg 2
Sołectwo Dytmarów od nr 46 do końca
Pokaż więcej
Leszek Srębacz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(41,96%)
Michał Czesław Janicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(58,04%)
Okręg 3
Sołectwo Jasiona
Pokaż więcej
Marek Radosław Łój
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(68,80%)
Wojciech Henryk Repich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI GRZEGORZ JĘDRZEJ
3
(2,40%)
Joanna Zofia Kubatek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(28,80%)
Okręg 4
Sołectwo Krzyżkowice
Pokaż więcej
Marian Gul
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(72,00%)
Ewelina Stanisława Zemlik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(28,00%)
Okręg 5
Sołectwo: Lubrza, ul.: Opolska, Wolności od nr 1 do nr 73
Pokaż więcej
Andrzej Piotr Karmelita
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(46,00%)
Robert Mirosław Smoleń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI GRZEGORZ JĘDRZEJ
46
(30,67%)
Piotr Franciszek Surmiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(23,33%)
Okręg 6
Sołectwo Lubrza, ul.: Celtycka, Dożynkowa, Harcerska, Kwiatowa, Nowej Naprawy od nr 1 do nr 32, Słoneczna, Szkolna, Zielona
Pokaż więcej
Stanisław Aleksandrowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(42,68%)
Robert Zygmunt Cieślik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI GRZEGORZ JĘDRZEJ
37
(22,56%)
Bożena Władysława Jarosz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(34,76%)
Okręg 7
Sołectwo Lubrza, ul.: Nowej Naprawy od nr 33 do końca, Spółdzielcza, Wolności od nr 74 do końca
Pokaż więcej
Elżbieta Sylwia Szwadowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(52,87%)
Bernadeta Mucha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(47,13%)
Okręg 8
Sołectwo Nowy Browiniec od nr 1 do nr 32 oraz od nr 79 do nr 110
Pokaż więcej
Brygida Małgorzata Hoppe
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(40,51%)
Dariusz Piotr Poremba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(59,49%)
Okręg 9
Sołectwo Nowy Browiniec od nr 33 do nr 78 oraz od nr 111 do końca
Pokaż więcej
Lucyna Kornela Kaps
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(31,11%)
Krzysztof Józef Księżyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI GRZEGORZ JĘDRZEJ
20
(22,22%)
Joanna Małgorzata Wloka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(46,67%)
Okręg 10
Sołectwa: Olszynka, Laskowice, Słoków
Pokaż więcej
Leopold Saska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(39,58%)
Mieczysław Józef Łętocha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI GRZEGORZ JĘDRZEJ
29
(15,10%)
Andrzej Gąsior
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(45,31%)
Okręg 11
Sołectwo Prężynka z przysiółkiem Dobroszewice
Pokaż więcej
Mieczysław Jan Kras
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(43,40%)
Czesława Antoszczyszyn
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(56,60%)
Okręg 12
Sołectwo Skrzypiec
Pokaż więcej
Zenon Drabik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(42,41%)
Justyna Dominika Antoszczyszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI GRZEGORZ JĘDRZEJ
28
(14,66%)
Sebastian Damian Talaga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(42,93%)
Okręg 13
Sołectwo Trzebina od nr 1 do 30a i od nr 98 do 142
Pokaż więcej
Michał Władysław Iżyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(40,57%)
Bogdan Benedyktowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI GRZEGORZ JĘDRZEJ
21
(19,81%)
Małgorzata Dorota Lewkowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(39,62%)
Okręg 14
Sołectwo Trzebina od nr 31 do 97a
Pokaż więcej
Andrzej Ireneusz Kałuża
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(44,36%)
Jarosław Stanisław Bartosiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI GRZEGORZ JĘDRZEJ
14
(10,53%)
Krzysztof Jan Orzech
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(45,11%)
Okręg 15
Sołectwo Trzebina od nr 143 do końca
Pokaż więcej
Iwona Mariola Małek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(32,48%)
Zdzisława Maria Wolaniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI GRZEGORZ JĘDRZEJ
30
(25,64%)
Waldemar Jan Tutak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(41,88%)