Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Leszczyniec
Pokaż więcej
Piotr Szkaradek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023
100
(56,18%)
Barbara Ewa Łuczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
78
(43,82%)
Okręg 2
Sołectwo: Ogorzelec
Pokaż więcej
Piotr Włodzimierz Respondek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023
93
(61,18%)
Natalia Wacława Czernecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
59
(38,82%)
Okręg 3
Sołectwo: Szarocin
Pokaż więcej
Anna Maria Potoczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023
131
(65,50%)
Adam Kazimierz Gołębiowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(34,50%)
Okręg 4
Sołectwa: Czarnów, Rędziny oraz część sołectwa Pisarzowice obejmujące numery budynków: 76, 78, 84, 84A, 89, 91 - 126, 128 - 132, 134 - 136, 138 - 143, 145 - 150, 153, 163, 164, 167 - 169, 191A, 191B, 200, 205
Pokaż więcej
Izabela Baranowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023
67
(31,75%)
Jan Władysław Łepski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
144
(68,25%)
Okręg 5
część sołectwa Pisarzowice, obejmujące numery budynków: 1 - 75, 77, 79 - 83, 85 - 88, 90, 151, 152, 154 - 162, 165, 166, 166A, 170 - 178, 180 - 182, 185, 187, 190, 206 - 211
Pokaż więcej
Bartłomiej Łukasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023
146
(64,60%)
Paweł Zarzycki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(35,40%)
Okręg 6
Sołectwo: Raszów
Pokaż więcej
Paulina Natalia Paluch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023
53
(28,49%)
Wiesław Owsianka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
41
(22,04%)
Michał Karol Salata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁ SALATA - RASZÓW DLA KAŻDEGO
92
(49,46%)
Okręg 7
Sołectwo: Janiszów
Pokaż więcej
Piotr Paweł Pawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023
87
(68,50%)
Monika Barbara Wajda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
40
(31,50%)
Okręg 8
Sołectwo: Przedwojów
Pokaż więcej
Dorota Maria Potoniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023
127
(40,97%)
Przemysław Emil Sondej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
128
(41,29%)
Elżbieta Smaga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(17,74%)
Okręg 9
Sołectwa: Dębrznik, Ptaszków
Pokaż więcej
Andrzej Piotr Bilman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023
182
(60,67%)
Iwona Zofia Grochalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
118
(39,33%)
Okręg 10
Sołectwa: Jawiszów, Olszyny
Pokaż więcej
Radosław Piotr Oblicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023
131
(69,31%)
Anna Maria Wiśniewska-Mrowca
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
58
(30,69%)
Okręg 11
część sołectwa Krzeszów obejmująca ulice: Benedyktyńska, Cicha, Cysterska, Nadrzeczna, Sportowa, Świętej Anny, Świętego Jana Nepomucena, Zielna
Pokaż więcej
Robert Zdzisław Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023
105
(36,84%)
Janusz Paweł Stefański
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
111
(38,95%)
Marta Małgorzata Zawaryńska-Oleniacz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(24,21%)
Okręg 12
część sołectwa Krzeszów obejmująca ulice: Baltazara, Betlejemska, Kacpra, Kalwaria, Księcia Bolka I, Loretańska, Maksymiliana Brokoffa, Melchiora, Michała Willmanna, Osiedle, Plac Jana Pawła II, Świętego Józefa
Pokaż więcej
Stanisław Franciszek Wesołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023
85
(31,84%)
Lucyna Nowak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
78
(29,21%)
Stanisław Andrzej Wondołowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
104
(38,95%)
Okręg 13
Sołectwo Lipienica oraz część sołectwa Krzeszów obejmująca ulice: Michała Englera, Młyńska, Opata Bernarda Rosy, Piotra Brandla, Podklasztorze, Sądecka, Świętej Jadwigi Śląskiej
Pokaż więcej
Kazimierz Bogdan Ogorzałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023
164
(64,31%)
Andrzej Mirosław Podwika
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(35,69%)
Okręg 14
Sołectwa: Dobromyśl, Gorzeszów, Kochanów, Krzeszówek
Pokaż więcej
Jolanta Serafinko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023
173
(57,86%)
Irena Ruman
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
89
(29,77%)
Zygfryd Józef Sznajder
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(12,37%)
Okręg 15
Sołectwo: Czadrów
Pokaż więcej
Ewa Helena Kwiecińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023
82
(26,62%)
Artur Grzegorz Kubieniec
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
226
(73,38%)