Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Platerówka od nr 1 do nr 50
Pokaż więcej
Marta Cieszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SZANSA DLA GMINY”
13
(29,55%)
Grzegorz Robert Michno
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNE PRZEMIANY
31
(70,45%)
Okręg 2
Sołectwo Platerówka od nr 51 do nr 92
Pokaż więcej
Jan Zygmunt Kuśnierz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNE PRZEMIANY
0
(0,00%)
Okręg 3
Sołectwo Platerówka od nr 93 do nr 150
Pokaż więcej
Teresa Stachoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SZANSA DLA GMINY”
26
(47,27%)
Tadeusz Ryszard Mazur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNE PRZEMIANY
29
(52,73%)
Okręg 4
Sołectwo Platerówka od nr 151 do nr 201
Pokaż więcej
Marcin Stanisław Przybyłek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SZANSA DLA GMINY”
24
(40,00%)
Michał Mazur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNE PRZEMIANY
36
(60,00%)
Okręg 5
Sołectwo Platerówka od nr 203 do nr 233
Pokaż więcej
Mariusz Adam Bujała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SZANSA DLA GMINY”
28
(45,90%)
Maciej Mateusz Opoka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNE PRZEMIANY
33
(54,10%)
Okręg 6
Sołectwo Zalipie od nr 3 do nr 67
Pokaż więcej
Maria Niska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SZANSA DLA GMINY”
33
(56,90%)
Rafał Mikiszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNE PRZEMIANY
25
(43,10%)
Okręg 7
Sołectwo Zalipie od nr 70 do nr 130
Pokaż więcej
Daniel Undro
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SZANSA DLA GMINY”
13
(28,89%)
Ryszard Henryk Robakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNE PRZEMIANY
32
(71,11%)
Okręg 8
Sołectwo Zalipie od nr 131 do nr 146, Sołectwo Przylasek
Pokaż więcej
Tomasz Ludwiczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SZANSA DLA GMINY”
14
(40,00%)
Zbigniew Waszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNE PRZEMIANY
21
(60,00%)
Okręg 9
Sołectwo Włosień od nr 1 do nr 51
Pokaż więcej
Bożena Wioletta Marczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SZANSA DLA GMINY”
24
(43,64%)
Ryszard Zapotoczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNE PRZEMIANY
31
(56,36%)
Okręg 10
Sołectwo Włosień od nr 52 do nr 78
Pokaż więcej
Monika Aurelia Kowalewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SZANSA DLA GMINY”
28
(50,91%)
Zofia Karolina Jakubczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNE PRZEMIANY
27
(49,09%)
Okręg 11
Sołectwo Włosień od nr 80 do nr 130
Pokaż więcej
Krystyna Regina Siemaszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SZANSA DLA GMINY”
25
(52,08%)
Marek Stefan Rybicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNE PRZEMIANY
23
(47,92%)
Okręg 12
Sołectwo Włosień od nr 131 do nr 165
Pokaż więcej
Janina Jadwiga Ancygier
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SZANSA DLA GMINY”
29
(42,03%)
Roman Budzan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNE PRZEMIANY
40
(57,97%)
Okręg 13
Sołectwo Włosień od nr 166 do nr 201
Pokaż więcej
Piotr Zbigniew Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SZANSA DLA GMINY”
35
(68,63%)
Tomasz Daniel Hrynkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNE PRZEMIANY
16
(31,37%)
Okręg 14
Sołectwo Włosień od nr 203 do nr 225
Pokaż więcej
Adam Pasiukiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SZANSA DLA GMINY”
43
(68,25%)
Mariusz Brzeziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNE PRZEMIANY
20
(31,75%)
Okręg 15
Sołectwo Włosień od nr 226 do nr 274
Pokaż więcej
Joanna Sandecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SZANSA DLA GMINY”
17
(56,67%)
Judyta Sawicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNE PRZEMIANY
13
(43,33%)