Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Konina (część): osiedla; Palace, Gęby, Cieśle, Grzędy, Halamy, Natanki, Zagrody, Napory
Pokaż więcej
Elżbieta Mariola Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
75
(34,72%)
Stanisław Lupa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
127
(58,80%)
Józef Lupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GORCZAŃSKA ZGODA
14
(6,48%)
Okręg 2
Sołectwo Konina (część): osiedla; Bekace, Przybytki, Frączki, Pazyrówka, Dziołek
Pokaż więcej
Małgorzata Sutor
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(26,20%)
Radosław Wojciech Kapturkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
70
(30,57%)
Stanisław Trojak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(29,26%)
Wojciech Paweł Palac
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GORCZAŃSKA ZGODA
21
(9,17%)
Grzegorz Konrad Nocoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY NIEDŹWIEDŹ
11
(4,80%)
Okręg 3
Sołectwo Konina (część): osiedla; Woźne, Lupy, Majerze, Garłyty, Kurki, Talarki, Trojaki, Zające, Bednarze, Lachy
Pokaż więcej
Marian Kazimierz Kubacki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(27,75%)
Piotr Michał Domagała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
151
(72,25%)
Okręg 4
Sołectwo Konina (część): osiedla; Hudomięty, Bulasy, Michalczewscy, Domagały, Krzany
Pokaż więcej
Tadeusz Zapała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
97
(65,54%)
Joanna Agnieszka Palac-Misiura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(11,49%)
Tadeusz Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GORCZAŃSKA ZGODA
34
(22,97%)
Okręg 5
Sołectwo Niedźwiedź (część): osiedla; Moskały, Maciejki, Cechy, Szwaje, Cieluchy, Krężele
Pokaż więcej
Marian Cieniawski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(29,89%)
Angelika Magdalena Kuczaj-Potaczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
42
(24,14%)
Piotr Wojciech Haras
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(14,94%)
Halina Palka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GORCZAŃSKA ZGODA
54
(31,03%)
Okręg 6
Sołectwo Niedźwiedź (część): osiedla; Rynek, Buliki, Korce, Murzyny, Stramy, Jamrozówka, Grońscy, Podgronie, Mierniki
Pokaż więcej
Marian Górniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(24,86%)
Wojciech Stanisław Wielowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
45
(26,01%)
Tadeusz Zapała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(15,03%)
Marek Zdzisław Florczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GORCZAŃSKA ZGODA
59
(34,10%)
Okręg 7
Sołectwo Niedźwiedź (część): osiedla; Droga na Porębę, Belweder, Gliniska
Pokaż więcej
Jarosław Marek Draus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
52
(27,51%)
Ryszard Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(21,16%)
Anna Liberda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GORCZAŃSKA ZGODA
42
(22,22%)
Marian Janusz Kacik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY NIEDŹWIEDŹ
55
(29,10%)
Okręg 8
Sołectwo Poręba Wielka (część): osiedla; Pod Dworem, Dwór, Pańskie, Kaciki, Morgi, Nowa Wieś
Pokaż więcej
Piotr Paweł Ogiela
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(21,39%)
Adam Nawara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
23
(13,29%)
Łukasz Sułkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(41,04%)
Stanisław Potaczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GORCZAŃSKA ZGODA
42
(24,28%)
Okręg 9
Sołectwo Poręba Wielka (część): osiedla; Porębscy, Liberdy, Stróże, Cichorze
Pokaż więcej
Kazimierz Andrzej Wsolak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
116
(58,00%)
Zbigniew Porębski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(42,00%)
Okręg 10
Sołectwo Poręba Wielka (część): osiedla; Misiury, Buchole, Kurki, Chlipały, Kaczory, Bastówka, Halamy, Białonie, Jopki, Kopajdy, Gwałty, Zochry
Pokaż więcej
Hubert Jan Rapciak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(36,90%)
Sylwester Zapała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
52
(27,81%)
Bronisław Kaczor
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(35,29%)
Okręg 11
Sołectwo Poręba Wielka (część): osiedla; Rusnaki, Tramy, Starmachy, Borek, Zapały, Ostra, Mościska, Groń
Pokaż więcej
Artur Tomasz Tram
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(40,00%)
Wiesław Antoni Domagała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(19,50%)
Zenon Dziedzic
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GORCZAŃSKA ZGODA
81
(40,50%)
Okręg 12
Sołectwo Poręba Wielka (część): osiedla; Zagronie, Nowina, Podgronie, Kozyry, Malarze, Hyby, Słomiany, Brzyzek, Filipy, Mrałty, Gąsiory, Leśniczówka, Kaczorówka
Pokaż więcej
Stanisław Piotr Ogiela
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(21,24%)
Aneta Monika Matuła-Duda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
23
(11,92%)
Franciszek Dominik Rapciak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(40,41%)
Andrzej Mróz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GORCZAŃSKA ZGODA
51
(26,42%)
Okręg 13
Sołectwo Podobin (część): osiedla; Zawada, Rapty, Rzeźniczaki, Poczekaj, Spyrki, Dyrki, Draby, Sutory, Papiernia
Pokaż więcej
Maria Katarzyna Pachowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(31,88%)
Józef Bolisęga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
48
(23,19%)
Bogdan Stanisław Potaczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GORCZAŃSKA ZGODA
93
(44,93%)
Okręg 14
Sołectwo Podobin (część): osiedla; Pudlaki, Pudły, Rogi, Jarose, Godki, Janaski, Zmysłówka, Gawły, Jamrozy
Pokaż więcej
Barbara Maria Gawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
87
(49,43%)
Adam Marek Adamczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(27,84%)
Maria Przybytek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GORCZAŃSKA ZGODA
40
(22,73%)
Okręg 15
Sołectwo Podobin (część): osiedla; Potaczki, Adamczyki, Wieś, Niedojady, Moskały, Piwowary, Smaciarze, Lipówka
Pokaż więcej
Krzysztof Adamczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
11
(6,79%)
Andrzej Roman Wielowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
48
(29,63%)
Damian Krzysztof Napora
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(46,91%)
Agnieszka Anna Kuczaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GORCZAŃSKA ZGODA
27
(16,67%)