Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Piotrków Kujawski ulice: Chabrowa, Gołębia, Mieszka I, Piastowska, Poduchowna, Sportowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Arleta Krystyna Petek
68
(24,37%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stella Małecka
44
(15,77%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Arkadiusz Krzysztof Włodarski
112
(40,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
-
16
Andrzej Zawadzki
55
(19,71%)
Okręg 2
Piotrków Kujawski ulice: Dworcowa, Kolejowa, Kujawska, Smołowa, Wiejska, Władysława Łokietka, Włocławska numery nieparzyste od 47 do końca i numery parzyste od 56 do końca, Wypycha, Zatorze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Dziubich
42
(14,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paweł Sebastian Betliński
114
(38,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY 2018”
-
14
Patryk Szynalski
0
(0,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
-
16
Marcin Gąsiorowski
109
(37,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „IDŹMY RAZEM DLA GMINY”
-
15
Stanisław Pomianowski
29
(9,86%)
Okręg 3
Piotrków Kujawski ulice: Cicha, Kaliska, Kolarska, Koszykowa, Leśna, Nadgoplańska, Piłkarska, Plac Sienkiewicza, Przełajowa, Strażacka, Tenisowa, Topolowa, Wierzbowa, Żytnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Arkadiusz Jarosław Rybak
125
(37,65%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mirosław Józef Pluskota
100
(30,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY 2018”
-
14
Zbigniew Kazimierz Gadaliński
10
(3,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
-
16
Michał Jędrzejewski
66
(19,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „IDŹMY RAZEM DLA GMINY”
-
15
Łukasz Jacek Danielewski
31
(9,34%)
Okręg 4
Piotrków Kujawski ul. Kościelna, 11 listopada, Mostowa, Parkowa, Sadowa, Sosnowa, Św. Ducha, Włocławska numery nieparzyste od 1 do 45 i numery parzyste od 2 do 54, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tomasz Jaroński
106
(30,99%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Patryk Janusz Michałowski
39
(11,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY 2018”
-
14
Jan Marek Gralak
4
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
-
16
Błażej Fijałkowski
146
(42,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „IDŹMY RAZEM DLA GMINY”
-
15
Piotr Habecki
47
(13,74%)
Okręg 5
Piotrków Kujawski ulice: Akacjowa, Kalinowa, Pogodna, Poznańska, Wesoła, Wiśniowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Adrian Walczak
65
(18,95%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agnieszka Michalak-Nowacka
53
(15,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY 2018”
-
14
Dariusz Grzegorz Sikorski
12
(3,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
-
16
Jan Lech Bladowski
136
(39,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „IDŹMY RAZEM DLA GMINY”
-
15
Elżbieta Kulasik
77
(22,45%)
Okręg 6
Piotrków Kujawski ulice: Handlowa, Kasprowicza, Mokra, Niska, Słoneczna, Targowa, Wyzwolenia numery nieparzyste od 1 do 15 i numery parzyste od 2 do 16, Zachodnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marzena Bogumiła Kowalska
35
(11,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grzegorz Eugeniusz Sowiński
51
(16,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY 2018”
-
14
Weronika Poleska
3
(0,95%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Marek Zientkiewicz
103
(32,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
-
16
Jan Pieczyński
83
(26,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „IDŹMY RAZEM DLA GMINY”
-
15
Grażyna Maria Rybicka
41
(12,97%)
Okręg 7
Piotrków Kujawski ul. Dolna, Kościuszki, Krótka, Łąkowa, 1 Maja, Mały Rynek, Ogrodowa, Rynek, Spółdzielcza, Szpichlerna, Wyzwolenia numery nieparzyste od 17 do końca i numery parzyste od 18 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mateusz Dawid Żak
49
(18,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA GOŁĘBIOWSKIEGO
-
17
Łukasz Tomasz Gołębiowski
74
(27,82%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Karol Wiśniewski
39
(14,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
-
16
Andrzej Schmidt
104
(39,10%)
Okręg 8
Sołectwa: Lubsin, Palczewo, Zborowiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marek Siutkowski
36
(13,85%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krystian Betliński
148
(56,92%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Marian Stramowski
76
(29,23%)
Okręg 9
Sołectwa: Gradowo, Wójcin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Remigiusz Stanisław Góralczyk
36
(13,04%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Przemysław Bogdan Kubiak
65
(23,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY 2018”
-
14
Eugeniusz Jan Rutkowski
1
(0,36%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Radosław Kocent
86
(31,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
-
16
Grzegorz Mieczysław Majewski
32
(11,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „IDŹMY RAZEM DLA GMINY”
-
15
Mariusz Wojciechowski
56
(20,29%)
Okręg 10
Sołectwa: Bycz, Malina, Stawiska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Józef Marian Chłodziński
25
(8,99%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Radosław Braer
68
(24,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY 2018”
-
14
Jarosław Mieczysław Woźniak
5
(1,80%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Jerzy Iglewski
129
(46,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „IDŹMY RAZEM DLA GMINY”
-
15
Tadeusz Stanisław Wiśniewski
51
(18,35%)
Okręg 11
Sołectwa: Połajewo, Przedłuż, Rudzk Mały
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Grzegorz Woźniak
98
(31,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Adam Ilecki
87
(27,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY 2018”
-
14
Wojciech Komoterski
11
(3,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
-
16
Jarosław Kalinowski
18
(5,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „IDŹMY RAZEM DLA GMINY”
-
15
Joanna Krawczak
97
(31,19%)
Okręg 12
Sołectwa: Debołęka, Rudzk Duży, Szewce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Sławomir Kawczyński
121
(35,28%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Teresa Staszak
107
(31,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY 2018”
-
14
Małgorzata Katarzyna Szynalska-Komoterska
5
(1,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
-
16
Jacek Rybicki
110
(32,07%)
Okręg 13
Sołectwa: Anusin, Kaczewo, Rogalin, Świątniki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Włodzimierz Kubiak
120
(38,46%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agnieszka Anna Kozłowska
51
(16,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
-
16
Barbara Danuta Dzierżawska
68
(21,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „IDŹMY RAZEM DLA GMINY”
-
15
Elżbieta Gaweł
73
(23,40%)
Okręg 14
Sołectwa: Jerzyce, Łabędzin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ewa Barbara Janicka
77
(22,65%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Emil Jan Wiśniewski
31
(9,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY 2018”
-
14
Waldemar Zieliński
4
(1,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „IDŹMY RAZEM DLA GMINY”
-
15
Halina Wawrzyniak
228
(67,06%)
Okręg 15
Sołectwa: Nowa Wieś, Przewóz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tomasz Kazimierz Paradziński
65
(22,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Błażej Barczak
122
(42,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY 2018”
-
14
Dariusz Grzegorz Sikorski
6
(2,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
-
16
Sławomir Bernard Pluskota
42
(14,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „IDŹMY RAZEM DLA GMINY”
-
15
Joanna Halina Karmowska
55
(18,97%)