Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatOsiedle Nr 1 obejmuje ulice: Stanisławy Daneckiej, 106 Dywizji Piechoty AK, Folusz, Janów Dolny, Janów Górny, Krótka, Ogrodowa, Partyzantów, Podmiejska, Podzamcze, Poprzeczna, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Jana Sobieskiego, Walki Zbrojnej Osiedle nr 7 obejmuje ulice: Kolejowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Osiedle Kolejowe
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Nr 2 I obejmuje ulice: Jagiellońska, Osiedle Młodych, Targowa, Wesoła
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Nr 2 II obejmuje ulice: Michała Drzymały, Polna, Racławicka, Szpitalna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Nr 2 III obejmuje ulice: Zbigniewa Pęckowskiego, Józefa Piłsudskiego, Powstańców 1863 r. , Spacerowa, Osiedle Stefana Żeromskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Nr 3 obejmuje ulice: Wspólna, Jaksy, Wojciecha Głowackiego, Jana Kilińskiego, Mikołaja Kopernika, Jana Matejki, Miechowity, Adama Mickiewicza, Plac Tadeusza Kościuszki, Rynek, Ks. Skorupki , Służba Polsce, Warszawska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Nr 4 obejmuje: Osiedle Parkowe
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Nr 5 obejmuje ulice: Józefa Bema, Józefa Dwernickiego, Graniczna, Kamienna, Marii Konopnickiej, Łąkowa, Waleriana Łukasińskiego, Nowa, Ignacego Prądzyńskiego, Bolesława Prusa, Robotnicza, Rolnicza, Składowa, Słoneczna, Józefa Longina Sowińskiego, Szewska, Topolowa, Romualda Traugutta, Zagrody, Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Nr 6 I obejmuje: Osiedle gen. Władysława Sikorskiego BLOKI NR 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Nr 6 II obejmuje: Osiedle gen. Władysława Sikorskiego BLOKI NR 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, WSZYSTKIE DOMY
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Podleśna Wola, Widnica, Siedliska, Strzeżów Pierwszy, Strzeżów Drugi, Zapustka, Brzuchania
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Bukowska Wola, Kalina Mała, Kalina-Rędziny, Kalina-Lisiniec
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Zarogów, Pojałowice, Nasiechowice, Dziewięcioły
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Wymysłów, Poradów, Sławice Szlacheckie, Parkoszowice, Szczepanowice, Glinica
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Wielki Dół, Przesławice, Celiny Przesławickie, Jaksice, Kamieńczyce, Komorów
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Biskupice, Falniów-Wysiołek, Falniów, Podmiejska Wola, Zagorzyce, Pstroszyce Pierwsze, Pstroszyce Drugie
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów