Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bucz, Bucz Nowy, Bucz Dębina
Pokaż więcej
Sylwia Maria Napierała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
84
(15,91%)
Tomasz Daniel Maciejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA POWIATU JERZEGO ANDRZEJAKA”
444
(84,09%)
Okręg 2
Barchlin, Borek, Borek Brzeźniak, Sączkowo
Pokaż więcej
Ryszard Szczepaniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
128
(32,08%)
Jerzy Dominiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
217
(54,39%)
Zofia Wróblewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(13,53%)
Okręg 3
Biskupice, Popowo Stare, Poświętno, Sokołowice
Pokaż więcej
Marian Józef Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
144
(36,00%)
Bernadeta Golińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
256
(64,00%)
Okręg 4
Kluczewo, Siekowo
Pokaż więcej
Hanna Dobijata
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
178
(39,21%)
Justyna Bernadeta Mania
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA POWIATU JERZEGO ANDRZEJAKA”
79
(17,40%)
Tomasz Szenknecht
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
150
(33,04%)
Joanna Makała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(10,35%)
Okręg 5
Przemęt ul. Brzozowa, ul. Głęboka, ul. Kasztanowa, ul. Kluczewska, ul. Nowa, ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Słoneczna, ul. Stawna, ul. Topolowa
Pokaż więcej
Aldona Rimke
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
129
(35,93%)
Łukasz Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
188
(52,37%)
Mieczysław Zygmanowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(11,70%)
Okręg 6
Przemęt ul. Biała Góra, ul. Jagiellońska, ul. Jeziorna, ul. Kasztelańska, ul. Klasztorna, ul. Konwaliowa, ul. Ogrodowa, ul. Opacka, ul. Piaskowa, ul. Rynek Księdza Mojżykiewicza, ul. Rzemieślnicza, ul. Starkowska, ul. Szkolna, ul. Zaborowska, ul. Zdrojowa
Pokaż więcej
Jan Rademacher
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
220
(60,27%)
Elżbieta Czekała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA POWIATU JERZEGO ANDRZEJAKA”
39
(10,68%)
Magdalena Sycha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
41
(11,23%)
Robert Kwaczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(17,81%)
Okręg 7
Perkowo, Siekówko
Pokaż więcej
Szymon Piotr Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
230
(50,22%)
Przemysław Kruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA POWIATU JERZEGO ANDRZEJAKA”
57
(12,45%)
Irena Mikitiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
109
(23,80%)
Łukasz Witkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(13,54%)
Okręg 8
Mochy ul. 3 Maja, ul. Akacjowa, ul. Boczna, ul. Hubowa, ul. Jaśminowa, ul. Jeziorna, ul. Klonowa, ul. Konwaliowa, ul. Kościelna, ul. Kręta, ul. Lipowa, ul. Morenowa, ul. Podgórna, ul. Polna, ul. Różana, ul. Rzeczna, ul. Sadowa, ul. Spokojna, ul. Szkolna
Pokaż więcej
Piotr Kokornaczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
200
(66,23%)
Adam Stanisław Bartkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
62
(20,53%)
Krzysztof Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(13,25%)
Okręg 9
Mochy ul. Dębowa, ul. Grzybowa, ul. Końcowa, ul. Krótka, ul. Leśna, ul. Mleczarska, ul. Ogrodowa, ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Przemęcka, ul. Rzemieślnicza, ul. Słoneczna, ul. Wałowa, ul. Wąska, ul. Wolności, ul. Wolsztyńska
Pokaż więcej
Elżbieta Wita
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
246
(72,14%)
Elżbieta Małgorzata Płatników
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA POWIATU JERZEGO ANDRZEJAKA”
41
(12,02%)
Marcin Przydróżny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(15,84%)
Okręg 10
Solec, Solec Nowy
Pokaż więcej
Justyna Klecha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 11
Krzysztof Piotr Rzyski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
219
(42,94%)
Ireneusz Jerzy Wolniczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA POWIATU JERZEGO ANDRZEJAKA”
230
(45,10%)
Ewa Jakuszyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(11,96%)
Okręg 12
Stefan Napierała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
107
(41,15%)
Rafał Cezary Wojcieszyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
90
(34,62%)
Marcin Marciniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(24,23%)
Okręg 13
Górsko, Olejnica, Osłonin, Wieleń
Pokaż więcej
Monika Katarzyna Maćkowiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
196
(49,37%)
Marcin Drajerski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
108
(27,20%)
Robert Hűbner
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(23,43%)
Okręg 14
Radomierz, Starkowo
Pokaż więcej
Gracjan Kicinski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
208
(42,28%)
Jarosław Olejniczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA POWIATU JERZEGO ANDRZEJAKA”
106
(21,54%)
Tomasz Piotr Kupisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
123
(25,00%)
Bartosz Ryszard Gertych
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(11,18%)
Okręg 15
Joanna Koziołek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
182
(50,28%)
Jakub Kruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
150
(41,44%)
Daria Maria Józefowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(8,29%)