Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Juliopol od Nr 1 – 104 A
Pokaż więcej
Marta Anna Zalewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI KATARZYNY PIETRZYK
130
(69,52%)
Daniel Krzysztof Żakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA PRZYWOŹNEGO
36
(19,25%)
Elżbieta Izabela Bryzek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ORLIŃSKIEGO
21
(11,23%)
Okręg 2
Juliopol od Nr 105 do 130, ul. Chodakowska , ul. Wyszogrodzka
Pokaż więcej
Marek Marian Ciurzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI KATARZYNY PIETRZYK
90
(59,21%)
Karolina Mitrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA PRZYWOŹNEGO
34
(22,37%)
Maria Jolanta Hryniewiecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ORLIŃSKIEGO
28
(18,42%)
Okręg 3
Helenów, Justynów, Leontynów, Skutki, Stare Budy
Pokaż więcej
Ewa Paulina Osińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA PRZYWOŹNEGO
15
(5,91%)
Piotr Orliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ORLIŃSKIEGO
95
(37,40%)
Karolina Maria Orlińska-Koc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
21
(8,27%)
Katarzyna Żakowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
123
(48,43%)
Okręg 4
Młodzieszyn: ul. Brzozowa, ul. Konwaliowa, ul. Leśna, ul. Sosnowa, ul. Wyszogrodzka
Pokaż więcej
Katarzyna Bogumiła Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI KATARZYNY PIETRZYK
39
(24,22%)
Maria Jadwiga Czerwińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA PRZYWOŹNEGO
54
(33,54%)
Przemysław Stanisław Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ORLIŃSKIEGO
24
(14,91%)
Paweł Gerard Domański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
44
(27,33%)
Okręg 5
Młodzieszyn: ul. Różana , ul. Wrzosowa, ul. Wyzwolenia, ul. Wspólna
Pokaż więcej
Mirosław Wojciech Kobierecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI KATARZYNY PIETRZYK
106
(64,24%)
Kamil Jakub Przywoźny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA PRZYWOŹNEGO
20
(12,12%)
Karolina Domagała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ORLIŃSKIEGO
39
(23,64%)
Okręg 6
Młodzieszyn: ul. Akacjowa, ul. Chodakowska, ul. Krótka, ul. Krucza, ul. Parkowa, ul. Sportowa, ul. Wąska, ul. Walk nad Bzurą.
Pokaż więcej
Iwona Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI KATARZYNY PIETRZYK
48
(26,97%)
Daniel Gonta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA PRZYWOŹNEGO
46
(25,84%)
Joanna Grażyna Kisiołek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(47,19%)
Okręg 7
Młodzieszyn: ul. Cicha, ul. Dębowa, ul. Długa, ul. Ogrodowa, ul. Polna, ul. Sochaczewska, ul. Wiatraczna, ul. Wierzbowa.
Pokaż więcej
Urszula Władysława Dudzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI KATARZYNY PIETRZYK
75
(40,54%)
Tomasz Duplicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA PRZYWOŹNEGO
20
(10,81%)
Wiesław Samson
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
36
(19,46%)
Paweł Marcin Kozłowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(29,19%)
Okręg 8
Kamion Duży, Kamion Mały
Pokaż więcej
Dariusz Sączewa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
105
(71,43%)
Magdalena Grażyna Kożuchowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
42
(28,57%)
Okręg 9
Kamion Podgórny, Kamion Poduchowny, Nowy Kamion
Pokaż więcej
Monika Magdalena Kwiatkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA PRZYWOŹNEGO
85
(44,50%)
Sławomir Andrzej Makowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
106
(55,50%)
Okręg 10
Bieliny, Januszew, Młodzieszynek, Olszynki, Nowa Wieś, Radziwiłka, Rokicina.
Pokaż więcej
Artur Bartłoszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI KATARZYNY PIETRZYK
83
(58,04%)
Paweł Kopka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA PRZYWOŹNEGO
45
(31,47%)
Joanna Nowicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
15
(10,49%)
Okręg 11
Włodzimierz Bogucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI KATARZYNY PIETRZYK
35
(35,71%)
Halina Franciszka Gajewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA PRZYWOŹNEGO
14
(14,29%)
Krzysztof Bielecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ORLIŃSKIEGO
43
(43,88%)
Monika Iwona Durau
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6
(6,12%)
Okręg 12
Adamowa Góra , Janów od nr 1 do nr 16.
Pokaż więcej
Daniel Kamil Sikora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI KATARZYNY PIETRZYK
80
(62,99%)
Beata Maria Cieślak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA PRZYWOŹNEGO
21
(16,54%)
Damian Arkadiusz Panek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ORLIŃSKIEGO
15
(11,81%)
Krzysztof Sławomir Smółka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
11
(8,66%)
Okręg 13
Janów od nr 16A do nr 108
Pokaż więcej
Monika Wawrzyńczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI KATARZYNY PIETRZYK
65
(32,34%)
Mirosław Sławomir Winnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA PRZYWOŹNEGO
52
(25,87%)
Łukasz Piecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ORLIŃSKIEGO
59
(29,35%)
Katarzyna Karolina Białecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
25
(12,44%)
Okręg 14
Bibiampol , Helenka
Pokaż więcej
Paweł Sałaciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI KATARZYNY PIETRZYK
103
(60,59%)
Mirosława Sylwia Jagła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA PRZYWOŹNEGO
67
(39,41%)
Okręg 15
Marysin , Mistrzewice, Nowe Mistrzewice
Pokaż więcej
Piotr Jacek Stelmach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI KATARZYNY PIETRZYK
50
(39,06%)
Katarzyna Monika Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA PRZYWOŹNEGO
62
(48,44%)
Natalia Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ORLIŃSKIEGO
16
(12,50%)