Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Michów: ul. Krótka, ul. Szkolna I, ul. Szkolna II, ul. Baranowska
Pokaż więcej
Magdalena Maria Bojanowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(33,19%)
Zbigniew Józef Gradziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA ADAMCZYKA
91
(39,22%)
Jan Michał Pacek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(27,59%)
Okręg 2
Michów: ul. Krańcowa, ul. Kurowska, ul. Łąkowa, ul. Magnoliowa, ul. Podwalna, ul. Poprzeczna, ul. Przechodnia, ul. Rynek I, ul. Rynek II, ul. Sportowa, ul. Stawowa, ul. Strażacka, ul. Zacisze, ul. Tysiąclecia, ul. Radości, ul. Boczna
Pokaż więcej
Marian Jan Wicha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
91
(45,05%)
Radosław Piotr Piskorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA ADAMCZYKA
74
(36,63%)
Maria Madej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(18,32%)
Okręg 3
Michów: ul. Partyzancka, ul. Piaskowa, ul. Wiatraczna, ul. Zasadnia
Pokaż więcej
Wojciech Strzelecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(25,73%)
Roman Sylwester Aftyka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA ADAMCZYKA
89
(43,20%)
Janusz Karpiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(31,07%)
Okręg 4
Michów: ul. Cicha, ul. Koszykowa, ul. Składowska, ul. Spokojna, ul. Słoneczna, ul. Północna
Pokaż więcej
Andrzej Grzegorz Trojak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
157
(58,58%)
Ewa Komsta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA ADAMCZYKA
27
(10,07%)
Krystyna Goluch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(31,34%)
Okręg 5
Rudzienko-Kolonia, Trzciniec, Natalin
Pokaż więcej
Stefania Banucha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(22,77%)
Mirosław Łoboda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA ADAMCZYKA
93
(46,04%)
Alicja Elżbieta Komsta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(31,19%)
Okręg 6
Danuta Katarzyna Zyga
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(29,78%)
Henryk Roman Kukier
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA ADAMCZYKA
158
(70,22%)
Okręg 7
Meszno, Kruszyna, Miastkówek, Budki
Pokaż więcej
Katarzyna Durczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
131
(70,81%)
Marek Wiesław Bisek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA ADAMCZYKA
54
(29,19%)
Okręg 8
Mejznerzyn, Katarzyn II (od numeru 1 do nr 74)
Pokaż więcej
Tadeusz Szlendak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
101
(45,91%)
Mariola Krystyna Szczuchniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
119
(54,09%)
Okręg 9
Katarzyn I (od numeru 76 do nr 124), Węgielce, Chudowola, Anielówka
Pokaż więcej
Tomasz Maciak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
102
(44,74%)
Krystyna Bożena Szymanek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
126
(55,26%)
Okręg 10
Ostrów, Krupy, Giżyce, Kolonia Giżyce
Pokaż więcej
Renata Ewa Żeleźnik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
133
(73,48%)
Dorota Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(26,52%)
Okręg 11
Rawa, Wólka Michowska, Zofianówka, Lipniak
Pokaż więcej
Wiesław Nogalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
98
(48,51%)
Małgorzata Ogórek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA ADAMCZYKA
30
(14,85%)
Tadeusz Iwanek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(36,63%)
Okręg 12
Gawłówka, Podlodówek, Młyniska
Pokaż więcej
Czesław Józef Okoń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(28,83%)
Katarzyna Monika Jóźwiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA ADAMCZYKA
74
(45,40%)
Dorota Maria Sternik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(25,77%)
Okręg 13
Rudno: ul. Krótka, ul. Lipowa, ul. Łąkowa, ul. Spacerowa, ul. Topolowa, ul. Wieluńska, ul. Wspólna
Pokaż więcej
Waldemar Wójtowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(35,96%)
Roman Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA ADAMCZYKA
85
(41,87%)
Anna Monika Chojnowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(22,17%)
Okręg 14
Wypnicha, Elżbietów, Rudno ul. Poprzeczna i ul. Piaskowa
Pokaż więcej
Ewa Grażyna Daszkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(26,11%)
Tomasz Roman Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA ADAMCZYKA
54
(30,00%)
Robert Janek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(43,89%)
Okręg 15
Aleksandrówka, Gołąb, Gołąb-Kolonia
Pokaż więcej
Ewa Barbara Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
124
(59,62%)
Monika Mariola Kula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA ADAMCZYKA
84
(40,38%)