Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatArtura Grottgera; Bartosza Głowackiego; Białostocka; Ciechanowiecka; Chabrowa; Emila Fieldorfa; Plac Jana Pawła II; Jarosława Dąbrowskiego; Kosynierów; Ks. Stanisława Brzóski; Leopolda Okulickiego; Łąkowa; 3 Maja; Mokra; Powstania Styczniowego; Rumiankowa; Romana Rogińskiego; Romualda Traugutta; Słoneczna; Walentego Lewandowskiego; Władysława Cichorskiego-Zameczka; Władysława Liniarskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Bursztynowa; Drohiczyńska; Jana Kilińskiego; Krótka; Ks. Piotra Ściegiennego; Nowa; Ogrodowa numery parzyste, Ogrodowa od nr 13 do końca; Stanisława Przybyszewskiego; Szarych Szeregów; Targowa; Młodych Orłów; Wesoła; Wincentego Witosa; Zaszkolna; Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Legionów Piłsudskiego 14, 16, 18; Legionów Piłsudskiego 1, 3, 4, 6, 10A, 12; 11 Listopada 20
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Ogrodowa 7, 7A, 7B; Ogrodowa 9, 9A, 9B, 9C; Ogrodowa 11, 11A, 11B, 11C
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
11 Listopada 37, 37A, 37B, 37C, 37D, 45B, 45C, 45D, 45E, 45F, 45G
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
11 Listopada 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18A, 26, 28, 28A, 28B, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 42A, 44, 46, 46A, 48, 48A, 50; Pałacowa 17A, 17B; Szpitalna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gen. Władysława Andersa; Gen. Władysława Sikorskiego; Kościelna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Wysoka 51A, 51B, 51D, 66, 66A, 68, 68A, 70, 70A, 72, 72A, 74, 74A
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Wysoka 66B, 66C, 70B, 70C, 72B, 72C, 72D, 72E, 74B
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Annopolska; Armii Krajowej do nr 14; Anny Jabłonowskiej; Franciszka Miłkowskiego; Jabłoniowa; Jana III Sobieskiego; Letnia; 11 Listopada od nr 51 do końca; Sadowa; Stefana Żeromskiego; Walendziuki; Wiosenna; Wiśniowa; Żwirki i Wigury
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Armii Krajowej od nr 15 do końca; Fabryczna; Ignacego Gilewskiego; Józefa Ignacego Kraszewskiego; Marii Konopnickiej; Tadeusza Kościuszki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Grodzieńska; 11 Listopada 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 41, 43, 45, 47, 49, 49A, 49B, 49C, 49D, 49E, 49F; Małopolska; Pałacowa 4, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 18, 21, 21A, 22, 25; Świętojańska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Akacjowa; Brzozowa; Cerkiewna; Fiołkowa; Górna; Krzywa; Lawendowa; Leśna; Lipowa; Polna; Sosnowa; Wierzbowa; Wysoka od nr 1 do nr 51; Wysoka nr 52, 54, 54A, 55, 55A, 56, 56A, 58, 60D, 60E, 60F, 62, 64, 64A i 82
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Bohaterów Lenino; Bohaterów Monte Cassino; Bukowa; Dębowa; Kasztanowa; Klonowa; Kpt. Władysława Raginisa; Leszczynowa; Obrońców Helu; Obrońców Warszawy; Obrońców Westerplatte; Obrońców Wizny; Świerkowa; Wrzosowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Adama Asnyka; Adama Mickiewicza; Bolesława Prusa; Cypriana Kamila Norwida; Elizy Orzeszkowej; Fryderyka Chopina; Henryka Sienkiewicza; Jana Kochanowskiego; Nadrzeczna; Mikołaja Reja; Stanisława Moniuszki; Juliusza Słowackiego; Słowicza; Słowiczyńska; Spacerowa; Sportowa; Plażowa; Władysława Stanisława Reymonta; Zofii Nałkowskiej
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów