Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Rokitno (od Nr 1 do Nr 63)
Pokaż więcej
Beata Czyżak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM
48
(50,00%)
Katarzyna Iwona Kondratiuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(50,00%)
Okręg 2
Sołectwo Rokitno (od Nr 64A do Nr 93A; od Nr 151 do końca i Gajówka)
Pokaż więcej
Mariusz Franciszek Daniluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM
55
(57,89%)
Grzegorz Szarubka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(42,11%)
Okręg 3
Sołectwo Rokitno (od Nr 94 do Nr 150A)
Pokaż więcej
Renata Ewelina Makarewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM
49
(41,88%)
Aneta Plażuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
11
(9,40%)
Paweł Tomasz Tur
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(48,72%)
Okręg 4
Sołectwa: Pokinianka, Rokitno Kolonia
Pokaż więcej
Stanisław Bazyluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM
31
(44,29%)
Marcin Paweł Niedzielski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
9
(12,86%)
Leszek Paweł Czublun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO
30
(42,86%)
Okręg 5
Sołectwa: Michałki, Michałki Kolonia
Pokaż więcej
Elżbieta Grażyna Weremczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM
0
(0,00%)
Okręg 6
Sołectwo Lipnica: (od Nr 1 do Nr 58)
Pokaż więcej
Henryk Jan Rad
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM
55
(64,71%)
Anna Bielecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(35,29%)
Okręg 7
Sołectwo Lipnica (od Nr 59 do końca)
Pokaż więcej
Monika Łozak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM
44
(45,36%)
Zbigniew Niczyporuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(54,64%)
Okręg 8
Sołectwo Klonownica Duża
Pokaż więcej
Eugeniusz Sławomir Żuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM
0
(0,00%)
Okręg 9
Sołectwo Hołodnica (wsie: Hołodnica i Hołodnica Kolonia)
Pokaż więcej
Damian Michaluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM
17
(54,84%)
Barbara Mirosława Sokoluk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
14
(45,16%)
Okręg 10
Sołectwo Cieleśnica
Pokaż więcej
Emil Samsoniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM
20
(24,69%)
Grażyna Franciszka Kwiatkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(75,31%)
Okręg 11
Sołectwo Cieleśnica PGR
Pokaż więcej
Zofia Bogumiła Rozwód
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM
36
(39,13%)
Anna Niczyporuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(60,87%)
Okręg 12
Sołectwo Derło
Pokaż więcej
Elżbieta Wioleta Mielniczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM
28
(57,14%)
Jacek Józef Kraciuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(42,86%)
Okręg 13
Sołectwa: Pratulin, Zaczopki, Zaczopki Kolonia
Pokaż więcej
Elżbieta Lesiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM
24
(28,57%)
Wojciech Kowaluk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(71,43%)
Okręg 14
Sołectwo Olszyn
Pokaż więcej
Sylwia Anna Szamuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM
28
(26,17%)
Piotr Lisowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(29,91%)
Jarosław Marczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(43,93%)
Okręg 15
Sołectwa: Kołczyn i Kołczyn Kolonia
Pokaż więcej
Wojciech Mirosław Dawidziuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM
0
(0,00%)