Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Antoniów, Czerwona, Bielany, Pasieki, Podgórze.
Pokaż więcej
Konrad Krystian Wnukowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(39,07%)
Krzysztof Niziołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
41
(19,07%)
Adam Firlej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA GMINA CIEPIELÓW
31
(14,42%)
Henryk Ostrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
59
(27,44%)
Okręg 2
Sołectwa: Bąkowa, Podolany, Kunegundów, Czarnolas.
Pokaż więcej
Ewa Nizińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
113
(48,50%)
Mirosław Markowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
84
(36,05%)
Małgorzata Hamela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA GMINA CIEPIELÓW
36
(15,45%)
Okręg 3
Sołectwa: Ciepielów ulice: Czachowskiego, Papuzińskiego, Polna, Konopnicka, Witosa, Plac Zwycięstwa, Wiosenna, Wąska, Lekarska.
Pokaż więcej
Małgorzata Kacperska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(23,49%)
Krzysztof Balcerowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
92
(55,42%)
Anna Kaczmarzyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA GMINA CIEPIELÓW
23
(13,86%)
Edyta Renata Dąbrowska Kwaśnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
12
(7,23%)
Okręg 4
Sołectwo Ciepielów ulice: Batalionów Chłopskich, Górna, Kochanowskiego, Malczewskiego, Partyzantów, Podłącze, Sandomierska, Słoneczna, Szkolna, Źródlana.
Pokaż więcej
Andrzej Stanisław Karasiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(27,92%)
Joanna Baryłkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
39
(16,25%)
Tomasz Rusin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA GMINA CIEPIELÓW
77
(32,08%)
Krzysztof Piotr Ścibisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
57
(23,75%)
Okręg 5
Sołectwa: Anusin, Dąbrowa, Drezno.
Pokaż więcej
Jarosław Wrzochal
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
108
(48,21%)
Andrzej Wojciech Korczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
79
(35,27%)
Halina Szwaja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA GMINA CIEPIELÓW
23
(10,27%)
Tomasz Głocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
14
(6,25%)
Okręg 6
Sołectwa: Stary Ciepielów, Rekówka.
Pokaż więcej
Witold Chojak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
128
(61,84%)
Agnieszka Monika Adamowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
44
(21,26%)
Wiesława Pawelec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA GMINA CIEPIELÓW
29
(14,01%)
Dariusz Kosior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6
(2,90%)
Okręg 7
Sołectwa: Ciepielów Kolonia, Kawęczyn.
Pokaż więcej
Krystyna Sulima
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(49,57%)
Łukasz Bednarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
42
(35,90%)
Przemysław Kozieł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA GMINA CIEPIELÓW
17
(14,53%)
Okręg 8
Sołectwa: Kałków, Gardzienice Kolonia.
Pokaż więcej
Janusz Marek Matysiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(35,47%)
Zbigniew Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
23
(11,33%)
Jarosław Balcerowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA GMINA CIEPIELÓW
54
(26,60%)
Michał Miller
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(26,60%)
Okręg 9
Sołectwa: Chotyze, Wólka Dąbrowska.
Pokaż więcej
Karol Zięba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(25,81%)
Danuta Kornak-Chrząszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
37
(29,84%)
Rafał Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA GMINA CIEPIELÓW
39
(31,45%)
Zbigniew Mazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
16
(12,90%)
Okręg 10
Sołectwo Świesielice.
Pokaż więcej
Ewelina Sulima
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(40,94%)
Karolina Kosiór
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA GMINA CIEPIELÓW
9
(6,04%)
Jadwiga Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
79
(53,02%)
Okręg 11
Sołectwa: Marianki, Kochanów, Sajdy, Borowiec
Pokaż więcej
Mariusz Fabiszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(41,27%)
Łukasz Lis
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(58,73%)
Okręg 12
Sołectwa: Wielgie nr domu 1, 3, 4, 7, 7a, 8, 9, 9a, 10, 11, 12, 14, 14a, 15, 17, 26, 30, 31, 36, 37, 38, 39, 42, 46, 49, 59, 60, 61, 65, 215, 215a, 223, 224, 225, 226, 230, 230a, 231, 232, 233, 234, 236, 237, 238, 253, 254, 255, 256, 257, 257a, 258, 259, 260, 261, 262, 160, 161, 169, 170, 172, 177, 180, 181, 182, 185, 187, 188, 189, 190, 192, 193, 196, 197, 198, 203, 206, 207, 208, 209, 209/1, 210
Pokaż więcej
Tomasz Nowotnik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(48,78%)
Irena Jolanta Lenart
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
62
(37,80%)
Krzysztof Siadaczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA GMINA CIEPIELÓW
22
(13,41%)
Okręg 13
Sołectwa: Wielgie 2, 5, 16, 18, 19, 19a, 21, 22, 23, 27, 29, 29/1, 32, 32/1, 35, 40, 43, 44, 47, 53, 53a, 54, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 58/4, 58a, 58a/1, 58a/2, 58a/3, 62, 63, 63, 66, 67a, 67, 69, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 78, 79, 79/1, 79/2, 80, 80/1, 80/2, 81, 218, 219, 228, 229, 83/1, 83/2, 83, 83a, 84, 84a, 265, 85, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 249/1, 250, 251, 252, 252a, 86, 89, 90, 91, 91/1, 91a, 92, 93, 95, 96, 98, 99, 101, 103, 104, 108, 109, 110, 111, 111a, 112, 112a, 113, 114, 115, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 129, 130, 132, 133, 135, 136, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 159
Pokaż więcej
Waldemar Czapla
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(46,15%)
Marta Stajniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA GMINA CIEPIELÓW
33
(19,53%)
Iwona Giemza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(34,32%)
Okręg 14
Sołectwa: Pcin, Ranachów B, Stare Gardzienice
Pokaż więcej
Krzysztof Zaborski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(39,27%)
Elżbieta Sałbut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
35
(15,98%)
Przemysław Wierzbicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA GMINA CIEPIELÓW
24
(10,96%)
Radosław Marian Tkaczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
55
(25,11%)
Mirosław Wojciech Kubas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
19
(8,68%)
Okręg 15
Sołectwo Łaziska.
Pokaż więcej
Renata Szczodra
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
130
(64,04%)
Kazimierz Choroś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(35,96%)