Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Brenica
Pokaż więcej
Andrzej Wójciak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(23,27%)
Marianna Józefa Józwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA JÓZWIKA
58
(23,67%)
Bożena Halina Matuszewska - Pająk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBOCHNIA GMINĄ RÓWNYCH SZANS
130
(53,06%)
Okręg 2
Sołectwa: Lubochnia-część (ul. Skierniewicka, ul. Podmałecz), Lubochenek (m. Lubochenek, m. Kierz, m. Rzekietka)
Pokaż więcej
Bogdan Stanisław Cukier
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(16,03%)
Jan Cukier
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA JÓZWIKA
67
(28,27%)
Mirosław Piotr Majchrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
74
(31,22%)
Przemysław Bernaciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBOCHNIA GMINĄ RÓWNYCH SZANS
58
(24,47%)
Okręg 3
Sołectwo: Lubochnia-część (ul. Leśna, ul. Łódzka, ul. Ogrodowa, ul. Zapłotnia, ul. Sportowa)
Pokaż więcej
Anna Gawlikowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(25,98%)
Krzysztof Michał Goljat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBOCHNIA GMINĄ RÓWNYCH SZANS
46
(22,55%)
Rafał Tomasz Wójciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA WÓJCIAKA
105
(51,47%)
Okręg 4
Sołectwo: Lubochnia Górki (m. Lubochnia Górki, m. Chrzemce, m. Jakubów, m. Kruszewiec)
Pokaż więcej
Dawid Michał Bąbos
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(25,82%)
Jan Głowacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA JÓZWIKA
170
(55,56%)
Marta Katarzyna Dębiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBOCHNIA GMINĄ RÓWNYCH SZANS
57
(18,63%)
Okręg 5
Sołectwo: Małecz
Pokaż więcej
Andrzej Szuba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(29,06%)
Stanisław Jerzy Kieliszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA JÓZWIKA
79
(33,76%)
Zofia Anna Kut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBOCHNIA GMINĄ RÓWNYCH SZANS
87
(37,18%)
Okręg 6
Sołectwo : Glinnik (m. Glinnik, m. Cygan)
Pokaż więcej
Dorota Renata Tomczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(20,00%)
Stanisław Knotek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA JÓZWIKA
100
(39,22%)
Władysław Józef Wójciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBOCHNIA GMINĄ RÓWNYCH SZANS
104
(40,78%)
Okręg 7
Sołectwa: Dąbrowa, Nowy Glinnik, Marianka
Pokaż więcej
Mariola Katarzyna Bielat
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(12,28%)
Piotr Paweł Turliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA JÓZWIKA
102
(44,74%)
Sylwester Paweł Pająk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBOCHNIA GMINĄ RÓWNYCH SZANS
98
(42,98%)
Okręg 8
Sołectwo: Luboszewy-część (od nr 1 do nr 117c)
Pokaż więcej
Marian Stanisław Guszkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(35,43%)
Kazimierz Władysław Magiera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA JÓZWIKA
50
(39,37%)
Ewa Aleksandra Bąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBOCHNIA GMINĄ RÓWNYCH SZANS
32
(25,20%)
Okręg 9
Sołectwo: Luboszewy-część (od nr 306 do nr 545)
Pokaż więcej
Maria Jolanta Bożyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA JÓZWIKA
63
(28,13%)
Marek Jan Pająk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBOCHNIA GMINĄ RÓWNYCH SZANS
161
(71,88%)
Okręg 10
Sołectwo: Nowy Glinnik-Osiedle
Pokaż więcej
Magdalena Katarzyna Komadowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(31,16%)
Aleksander Kurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA JÓZWIKA
27
(13,57%)
Sławomir Ryś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBOCHNIA GMINĄ RÓWNYCH SZANS
110
(55,28%)
Okręg 11
Sołectwa: Nowy Jasień (m. Albertów, m. Nowy Jasień, m. Szczurek), Jasień, Kochanów
Pokaż więcej
Agnieszka Edyta Wojtysiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
172
(56,21%)
Wojciech Głowacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA JÓZWIKA
134
(43,79%)
Okręg 12
Sołectwa: Dębniak, Tarnowska Wola
Pokaż więcej
Paweł Jan Bachura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA JÓZWIKA
163
(62,93%)
Marta Kłosińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBOCHNIA GMINĄ RÓWNYCH SZANS
96
(37,07%)
Okręg 13
Sołectwa: Henryków, Lubochnia Dworska
Pokaż więcej
Sebastian Kluzek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(7,19%)
Tadeusz Skoneczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA JÓZWIKA
164
(58,99%)
Adam Stanisławski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBOCHNIA GMINĄ RÓWNYCH SZANS
94
(33,81%)
Okręg 14
Sołectwa: Emilianów (m. Emilianów, m. Czółna), Nowy Olszowiec
Pokaż więcej
Jacek Popłoński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(23,22%)
Łukasz Michał Stańdo
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA JÓZWIKA
111
(41,57%)
Jan Michał Sygitowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
25
(9,36%)
Jacek Chudy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBOCHNIA GMINĄ RÓWNYCH SZANS
69
(25,84%)
Okręg 15
Sołectwo: Olszowiec
Pokaż więcej
Michał Michalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(24,66%)
Agnieszka Anna Sałagacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA JÓZWIKA
116
(52,02%)
Tomasz Paweł Polus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBOCHNIA GMINĄ RÓWNYCH SZANS
52
(23,32%)