Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Ujazd ulice: Krzywa, Kwiatowa, Matejki, Powstańców Śląskich, Sławięcicka, Słoneczna, Starostrzelecka, Strzelecka, Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA
-
19
Sebastian Stanisław Bednarek
73
(35,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
14
Bernard Jerzy Glagla
33
(16,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY UJAZD
-
17
Barbara Violetta Małek-Skrzypiciel
28
(13,66%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
16
Urszula Anna Kainka
71
(34,63%)
Okręg 2
Miasto Ujazd ulice: Damrota, Kościelna, Osiedle Goj, Pl. 1 Maja, Plac Zamkowy, Skargi, Staszica, Szkolna, Traugutta
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA
-
19
Anna Maria Razim
22
(12,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
14
Tomasz Paweł Kadur
27
(15,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY UJAZD
-
17
Agata Karolina Trusz
92
(52,27%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
16
Marek Adam Gruntkowski
35
(19,89%)
Okręg 3
Miasto Ujazd ulice: Cicha, Gliwicka, Kościuszki, Krótka, Piękna, Pl. Lompy, Spacerowa, Wesoła
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA
-
19
Tomasz Jerzy Cichoń
110
(50,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY UJAZD
-
17
Izabela Barbara Sosnowska
86
(39,63%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
16
Krystyna Elżbieta Pośniak
21
(9,68%)
Okręg 4
Miasto Ujazd ulice: 3 Maja, Bazaltowa, Bursztynowa, Chopina, Chrobrego, ul. Krzemowa, Ligonia, Mickiewicza, Moniuszki, Ogrodowa, Okrzei, Piaskowa, Sienkiewicza, Słowackiego, Wiejska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA
-
19
Dorota Ewa Stanek
110
(58,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY UJAZD
-
17
Artur Krzysztof Korczewicz
79
(41,80%)
Okręg 5
Sołectwo Niezdrowice z częścią wsi Wydzierów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA
-
19
Grzegorz Józef Olesz
168
(72,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY UJAZD
-
18
Tomasz Stanisław Knopik
64
(27,59%)
Okręg 6
Sołectwo Stary Ujazd z przysiółkami: Ferdynand i Kopanina
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA
-
19
Roman Piotr Gala
84
(28,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY UJAZD
-
17
Monika Anna Szarf
177
(59,40%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
16
Sylwia Karina Roter
37
(12,42%)
Okręg 7
Sołectwo Zimna Wódka ulice: Gajowa, Górna, Jaryszowska, Małopolna, pl. Wolności, Ujazdowska, przysiółek Buczki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA
-
19
Karolina Monika Fogel
36
(17,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY UJAZD
-
18
Magdalena Ogaza
33
(15,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
14
Agnieszka Sylwia Ignatzek
46
(22,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY UJAZD
-
17
Paweł Józef Michalski
59
(28,50%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
16
Roman Paweł Łupak
33
(15,94%)
Okręg 8
Sołectwo Zimna Wódka ulice: Kwiatowa, Strzelecka, Szkolna, przysiółek Wesołów; Sołectwo Klucz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY UJAZD
-
18
Lidia Edyta Leśniewska
38
(20,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
14
Jerzy Antoni Niestrój
49
(26,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY UJAZD
-
17
Jan Andrzej Daniel
30
(16,22%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
16
Rajmund Józef Muskała
68
(36,76%)
Okręg 9
Sołectwo Olszowa z osadami : Janków, Komorniki i Księży Las
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA
-
19
Teresa Maria Sobota
69
(40,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
14
Karolina Anna Zielonka
38
(22,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY UJAZD
-
17
Rafał Jerzy Potempa
49
(28,65%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
16
Rozalia Maria Rymarz-Kohlman
15
(8,77%)
Okręg 10
Sołectwo Sieroniowice ulice: Kościelna, Leśna, Stawowa, Strzelecka, Zielona, przysiółek Grzeboszowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY UJAZD
-
18
Michał Mateusz Wloka
39
(25,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
14
Kamil Jerzy Głowania
53
(34,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY UJAZD
-
17
Joanna Ewelina Lipok
25
(16,34%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
16
Jacek Sebastian Nadziałek
36
(23,53%)
Okręg 11
Sołectwo Sieroniowice ulica Ujazdowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY UJAZD
-
18
Małgorzata Michalska
63
(55,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
14
Magdalena Bartodziej
50
(44,25%)
Okręg 12
Sołectwo Balcarzowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA
-
19
Barbara Maria Matuszek
32
(27,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY UJAZD
-
18
Rajmund Jan Suhs
30
(25,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
14
Lucyna Maria Stranczik
24
(20,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY UJAZD
-
17
Robert Edward Mostowski
17
(14,66%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
16
Karina Agata Palus
13
(11,21%)
Okręg 13
Sołectwo Nogowczyce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
14
Andrzej Józef Grabiec
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwo Jaryszów ulice: 1 Maja, Leśna, Polna, Spokojna, Stawowa, Zwycięstwa, przysiółek: Kolonia Jaryszów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
14
Sandra Anna Wewiorka
112
(65,50%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
16
Monika Bernadeta Palus
59
(34,50%)
Okręg 15
Sołectwo Jaryszów ulice: Strzelecka, Ujazdowska, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA
-
19
Józef Duk
116
(66,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
14
Patrycja Izabela Wojcik
22
(12,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY UJAZD
-
17
Paweł Jan Joszko
37
(21,14%)