Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Barczewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Leszek Andrzej Kubiak
539
(8,33%)
-
4
Barbara Barwińska
126
(1,95%)
-
3
Jerzy Waldemar Hoffmann
80
(1,24%)
-
5
Danuta Maria Górzyńska
105
(1,62%)
-
2
Andrzej Moszczyński
574
(8,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
-
1
Tomasz Michał Michałowski
381
(5,89%)
-
2
Krzysztof Ludwiniak
99
(1,53%)
-
3
Agnieszka Maria Nagraba
101
(1,56%)
-
5
Krystyna Szter
866
(13,39%)
-
4
Rafał Surmański
277
(4,28%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Jerzy Zahorski
133
(2,06%)
-
4
Robert Jacek Brzóska
135
(2,09%)
-
1
Lech Jan Nitkowski
1 347
(20,83%)
-
2
Wioletta Grodzka
183
(2,83%)
-
3
Beata Szewczyk
262
(4,05%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Sebastian Gontarski
103
(1,59%)
-
3
Włodzimierz Jerzy Hrycyna
34
(0,53%)
-
1
Dorota Agnieszka Piórkowska
145
(2,24%)
-
5
Tomasz Wojciech Witczak
35
(0,54%)
-
4
Beata Sadowska
65
(1,00%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dariusz Roman Ziemak
113
(1,75%)
-
1
Grażyna Maria Gałęziewska
285
(4,41%)
-
3
Tomasz Klimaszewski
156
(2,41%)
-
4
Małgorzata Zofia Bałusz
120
(1,86%)
-
5
Jan Franciszek Krakowiak
46
(0,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW 12GMIN
-
3
Grzegorz Tomasz Kwiatos
25
(0,39%)
-
1
Marzena Elżbieta Reinert
106
(1,64%)
-
2
Piotr Gomuła
27
(0,42%)
Okręg 2
Gmina Biskupiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Marek Budzeński
150
(2,15%)
-
1
Tomasz Bolesław Poniatowski
488
(7,00%)
-
3
Joanna Bronakowska
225
(3,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
-
2
Jan Piotr Karol
350
(5,02%)
-
3
Katarzyna Nowakowska
541
(7,76%)
-
5
Anna Magdalena Rydel
67
(0,96%)
-
1
Janusz Radziszewski
650
(9,32%)
-
6
Krzysztof Stanisław Janczara
428
(6,14%)
-
4
Barbara Osipowicz
60
(0,86%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Eleonora Stasal
95
(1,36%)
-
3
Roman Gacioch
194
(2,78%)
-
1
Marek Zieliński
428
(6,14%)
-
5
Agnieszka Dorota Kmiołek
42
(0,60%)
-
2
Waldemar Jodko
437
(6,27%)
-
6
Maria Zwierzchlewska
0
(0%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Hanna Bohdziewicz
26
(0,37%)
-
1
Zbigniew Szczypiński
298
(4,27%)
-
2
Małgorzata Ostropolska
39
(0,56%)
-
6
Ireneusz Wydor
84
(1,20%)
-
3
Kazimierz Stanisław Olejarz
717
(10,28%)
-
5
Jadwiga Piórkowska
72
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Małgorzata Wioletta Komar
86
(1,23%)
-
2
Andrzej Krupiński
137
(1,96%)
-
1
Małgorzata Elżbieta Chyziak
501
(7,18%)
-
3
Ewelina Emilia Adamska
74
(1,06%)
-
4
Dariusz Mieczysław Marchlewski
315
(4,52%)
-
6
Marek Świątek
165
(2,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW 12GMIN
-
4
Dariusz Radziszewski
40
(0,57%)
-
3
Józef Piotr Nalepa
30
(0,43%)
-
2
Monika Tarka
83
(1,19%)
-
5
Danuta Zbigniewa Śniechowska
41
(0,59%)
-
1
Robert Dominik Tokarski
110
(1,58%)
Okręg 3
Gmina Dobre Miasto
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Danuta Krystyna Koczan
104
(1,63%)
-
2
Elżbieta Dąbrowska
115
(1,81%)
-
3
Krystyna Łowczyk
80
(1,26%)
-
1
Andrzej Mikulski
302
(4,74%)
-
5
Aleksander Mieczysław Sawczuk
135
(2,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
-
2
Weronika Janina Ulewicz
210
(3,30%)
-
5
Jarosław Marek Wolak
924
(14,50%)
-
3
Adam Wronka
322
(5,05%)
-
4
Alicja Żak
75
(1,18%)
-
1
Andrzej Janusz Abako
1 346
(21,13%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Agnieszka Falkowska
118
(1,85%)
-
2
Kazimierz Krzysztof Jasiński
148
(2,32%)
-
5
Mariusz Wójtowicz
28
(0,44%)
-
3
Przemysław Ryszard Szulgo
96
(1,51%)
-
4
Mariola Gawryś
78
(1,22%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Monika Walczyk
15
(0,24%)
-
1
Marian Pieczuro
59
(0,93%)
-
3
Kazimierz Warmiński
36
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Stanisław Grzegorz Trzaskowski
1 041
(16,34%)
-
1
Gabriela Teofilak
134
(2,10%)
-
4
Sylwia Mastalerczuk
45
(0,71%)
-
5
Andrzej Janusz Ilkiewicz
23
(0,36%)
-
2
Marcin Kurp
305
(4,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW 12GMIN
-
5
Przemysław Skupień
58
(0,91%)
-
4
Gustaw Pietrulewicz
112
(1,76%)
-
1
Małgorzata Krystyna Łańko
327
(5,13%)
-
2
Martyna Sybilla Bielawska
71
(1,11%)
-
3
Dorota Iliuczonek
64
(1,00%)
Okręg 4
Gminy: Dywity, Jeziorany, Kolno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Marek Lipka
226
(2,50%)
-
4
Małgorzata Warmińska
171
(1,89%)
-
1
Marcin Roman Frączek
800
(8,85%)
-
5
Waldemar Józef Rojewski
233
(2,58%)
-
3
Janina Wilczopolska
118
(1,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
-
3
Piotr Janusz Smoleński
343
(3,80%)
-
1
Bożena Wojarska
376
(4,16%)
-
2
Justyna Sylwia Niedzielska
237
(2,62%)
-
4
Jacek Tomasz Szydło
1 028
(11,37%)
-
5
Grażyna Nachiło
136
(1,50%)
-
7
Antoni Jan Nikiel
189
(2,09%)
-
6
Danuta Maria Kmieć
214
(2,37%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Ewa Szalkiewicz
137
(1,52%)
-
3
Piotr Obuchowicz
244
(2,70%)
-
1
Joanna Klaudia Michalska
822
(9,09%)
-
2
Stefan Melnyk
321
(3,55%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Ewa Dutka
650
(7,19%)
-
2
Wacław Dąbrowski
465
(5,14%)
-
3
Lucyna Szymańska
97
(1,07%)
-
6
Marek Stanisław Szczawiński
35
(0,39%)
-
5
Natalia Gugała
105
(1,16%)
-
4
Andrzej Galiński
95
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Elwira Nojman-Kieza
307
(3,40%)
-
5
Krzysztof Koźmiński
58
(0,64%)
-
1
Monika Kur-Rydzewska
459
(5,08%)
-
6
Małgorzata Oleszkiewicz
65
(0,72%)
-
2
Sylwia Anna Ossowska
152
(1,68%)
-
7
Zbigniew Paweł Czabrycki
507
(5,61%)
-
3
Janusz Moritz
55
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW 12GMIN
-
1
Lech Kryszałowicz
152
(1,68%)
-
5
Marcin Żarnowski
85
(0,94%)
-
4
Weronika Jolanta Górecka
41
(0,45%)
-
2
Sylwester Marcin Kołecki
44
(0,49%)
-
3
Iwona Dobrzyńska
71
(0,79%)
Okręg 5
Gminy Gietrzwałd, Jonkowo, Purda, Stawiguda, Świątki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Katarzyna Adamas
244
(1,64%)
-
2
Zofia Longina Nowosielska
309
(2,08%)
-
5
Rita Barbara Kostka
332
(2,23%)
-
3
Andrzej Fuszara
133
(0,89%)
-
4
Grzegorz Radzikowski
158
(1,06%)
-
1
Marian Piwcewicz
907
(6,10%)
-
6
Marcin Zaniewski
160
(1,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
-
3
Łucja Kartasińska
262
(1,76%)
-
1
Jerzy Laskowski
1 002
(6,74%)
-
2
Jan Marian Mackiewicz
303
(2,04%)
-
4
Zbigniew Jan Kukuć
640
(4,30%)
-
5
Anna Maria Klewiado
620
(4,17%)
-
6
Dorota Elżbieta Grzeszczuk
492
(3,31%)
-
9
Anna Stanisława Smolska
176
(1,18%)
-
7
Mariusz Olkowski
553
(3,72%)
-
8
Janusz Sypiański
580
(3,90%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
8
Waldemar Remiszewski
210
(1,41%)
-
7
Krzysztof Julian Wasilewski
118
(0,79%)
-
9
Mieczysław Władysław Puzio
173
(1,16%)
-
2
Iwona Maria Plaskota
309
(2,08%)
-
3
Iwona Mirosława Chrzczonowska
162
(1,09%)
-
1
Grzegorz Piotr Drozdowski
1 420
(9,55%)
-
4
Małgorzata Aleksandra Sendela
127
(0,85%)
-
5
Marek Adam Orłowski
215
(1,45%)
-
6
Maria Luiza Majka
221
(1,49%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Dariusz Jacek Chmielewski
37
(0,25%)
-
8
Paweł Marcin Rudnik
51
(0,34%)
-
4
Urszula Anna Morgiewicz
72
(0,48%)
-
1
Piotr Andrzej Duda
424
(2,85%)
-
2
Bogusława Chodorska
212
(1,43%)
-
5
Dariusz Wasilewski
69
(0,46%)
-
6
Halina Cesarska
55
(0,37%)
-
7
Andrzej Lejman
105
(0,71%)
-
9
Iwona Małgorzata Linowska
103
(0,69%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
8
Sabina Witkowska
184
(1,24%)
-
2
Grażyna Grzegorzewska
385
(2,59%)
-
4
Marek Najmoła
291
(1,96%)
-
7
Mateusz Cygan
434
(2,92%)
-
1
Jan Dowgielewicz
671
(4,51%)
-
6
Karolina Szubiak-Siarkowska
36
(0,24%)
-
3
Beata Jabłońska
321
(2,16%)
-
5
Bogdan Chmieliński
128
(0,86%)
-
9
Mirosław Wierzchowski
427
(2,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW 12GMIN
-
2
Marzena Beata Wrycz-Rekowska
71
(0,48%)
-
4
Małgorzata Chamczyk
45
(0,30%)
-
3
Andrzej Kowalkowski
168
(1,13%)
-
1
Jan Żemajtys
419
(2,82%)
-
5
Przemysław Piech
336
(2,26%)
Okręg 6
Gmina Olsztynek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Beata Anna Bukowska
344
(6,80%)
-
4
Jerzy Krauze
131
(2,59%)
-
2
Franciszek Piłat
123
(2,43%)
-
5
Jolanta Ewa Zakrzewska
61
(1,21%)
-
3
Wanda Szymańska
98
(1,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
-
1
Jerzy Stanisław Tytz
595
(11,77%)
-
2
Katarzyna Hacia
262
(5,18%)
-
5
Jan Budziński
67
(1,33%)
-
4
Kazimierz Gąsiorowski
163
(3,22%)
-
3
Anna Luśnia
161
(3,18%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Artur Zenon Wrochna
632
(12,50%)
-
2
Bogumił Kuźniewski
453
(8,96%)
-
3
Agnieszka Helena Pieczara
170
(3,36%)
-
5
Mirosław Szostek
429
(8,48%)
-
4
Janina Rykowska
153
(3,03%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Mariusz Jacek Wysocki
59
(1,17%)
-
1
Anna Elżbieta Piotrowska
54
(1,07%)
-
3
Anna Przywoźna
70
(1,38%)
-
4
Ewa Panasewicz
21
(0,42%)
-
5
Romuald Dariusz Hodyra
98
(1,94%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Zbigniew Szostek
109
(2,16%)
-
2
Ewa Anna Petryna
196
(3,88%)
-
1
Grzegorz Rudziński
331
(6,55%)
-
3
Teresa Halina Szczepkowska
33
(0,65%)
-
4
Anna Ewa Koziorowska
59
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW 12GMIN
-
1
Piotr Andrzej Tabak
58
(1,15%)
-
3
Beata Anna Bednarek
47
(0,93%)
-
4
Leokadia Brzezińska
18
(0,36%)
-
2
Wioletta Stachewicz
38
(0,75%)
-
5
Bogdan Marczykowski
23
(0,45%)