Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatCzęść miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: Aleja Mistrzów Żeglarstwa, Kanałowa, Klasztorna, Plac Katedralny, Księcia Kazimierza I, Lipowa, Mariańska, Obrońców Warszawy, Stefana Okrzei, Henryka Sienkiewicza, Marii Skłodowskiej-Curie, Szpitalna, Widokowa, Żwirki i Wigury, Stefana Żeromskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: Bankowa, część ul. Dziwnowskiej domy o numerach: 1A, 2, 2A, 2D, 2E, 2F, 2H, 2I, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 15B, 17, 18, 18A, Dworcowa, Jedności Narodowej, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Adama Mickiewicza, Stanisława Moniuszki, Parkowa, Plac Wolności, Plac 5 - go Marca, Spółdzielcza, Wojska Polskiego, Wąska, Zdrojowa, Rondo Pionierów Ziemi Kamieńskiej
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: Gryfitów, Piastowa, Rybacka, Stary Rynek, Staromiejska, Strzelecka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: Bałtycka, Basztowa, Garncarska, Władysława Jagiełły, część ul. Mikołaja Kopernika domy nr 1, 2, 33E, 34, 35, Pocztowa, Juliusza Słowackiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: część ul. Jana Kilińskiego – blok nr 13, 13A, 13B, część ul. Mikołaja Kopernika domy nr: 33, 33A, 33B, 33C, 33D, 18, 18A, 18B, 18C, 21, 24, 25, 25A, 25B, 25C, 25D, 35A, Józefa Wysockiego, Ludwika Solskiego, Wilków Morskich, Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: Bolesława Chrobrego, część ul. Elizy Orzeszkowej domy nr: 1, 3, 5, 6, 6A, 7, 8, 8A, 8H, 8D, 9, 19, 20, 21, 22, część ul. Jana Kilińskiego domy nr: 2, 3, 3A, 4, 5, 5A, 6, 6A, 7, 8, 9, 11, Bolesława Krzywoustego, Mieszka I-go, Plac Garażowy, Tadeusza Rejtana, Słoneczna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: Kombatantów RP, Kornela Makuszyńskiego, Nowoogrodowa, Nowoprojektowana, Osiedle Bolesława Prusa, część ul. Elizy Orzeszkowej domy nr: 8C, 8E, 8F, 10, 11, 12, 13A, 13G, 17, 18A, 18B, Polna, Mikołaja Reja, Różana, Na Szuwarach, Tęczowa, Willowa, Wolińska, Wiśniowa, Topolowa, Ignacego Krasickiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: Okrężna, Rzemieślnicza, Szczecińska, Jana Matejki, Marii Konopnickiej, Cypriana Kamila Norwida
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: Brzozowa, Fryderyka Chopina, Piotra Czajkowskiego, część ul. Dziwnowskiej domy nr: 4, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 6D, 7, 7A, 7B, 8, 8A, 9, 9A, Gryficka, Jana Długosza, IV Pułku Piechoty, Jaśminowa, Jana Kochanowskiego, Witolda Lutosławskiego, Kwiatów Polnych, 3 Maja, Michała Ogińskiego, Ignacego Paderewskiego, Pogodna, Władysława Reymonta, Radosna, Stefana Stuligrosza, Karola Szymanowskiego, Warcisława I, Henryka Wieniawskiego, Wincentego Witosa, Wspólna, Żółcińska, Rondo Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Czesława Niemena, Lazurowa, Za Chmurką, Spokojna, Urocza, Królowej Marysieńki, Wrzosowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Grabowo, Żółcino, Chrząszczewo, Buniewice
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Strzeżewo, Wrzosowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Chrząstowo, Grębowo, Mokrawica, Trzebieszewo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Dusin, Jarszewo, Kukułowo, Miłachowo, Połchowo, Rozwarowo, Sibin, Skarchowo, Buszęcin
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Benice, Rarwino, Szumiąca, Śniatowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Górki, Jarzysław, Płastkowo, Rekowo, Stawno, Rzewnowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów