Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Zawichost-ulice: Krochmalna, Krótka, 11 Listopada, Nowa, Podgórze, Rybacka, Sandomierska, Słoneczna, Świętokrzyska, Wiosenna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
-
0
Paweł Bednarski
64
(36,78%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Paweł Zawada
51
(29,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SIWKA
-
0
Joanna Irena Mazur
23
(13,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Włodzimierz Walenty Mochul
36
(20,69%)
Okręg 2
Miasto Zawichost-ulice: Askenazego, Joselewicza, Rynek Duży, Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
-
0
Marek Grzyb
75
(43,35%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Włodzimierz Kosior
42
(24,28%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Waldemar Jurkowski
56
(32,37%)
Okręg 3
Miasto Zawichost-ulice: Asnyka, Cicha, Czachowskiego, Kilińskiego, Kościuszki, Leonarda, 3 Maja, Nadbrzeżna, Nadwiślańska, Ogrodowa, Plażowa, Poprzeczna, Rynek Mały, Szkolna, Wąska, Zielna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
-
0
Katarzyna Justyna Tenderowicz
74
(49,33%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mariola Szczęsna
45
(30,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SIWKA
-
0
Beata Brzęk
23
(15,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Magdalena Maria Gonsiewska
8
(5,33%)
Okręg 4
Miasto Zawichost-ulice: Głęboka, Kręta, Kwiatowa, Sportowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
-
0
Halina Maria Samołyk
30
(17,65%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Łukasz Patryk Kędziora
71
(41,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SIWKA
-
0
Magdalena Godek
32
(18,82%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Krzysztof Rosiński
37
(21,76%)
Okręg 5
Miasto Zawichost-ulice: Górki, Ostrowiecka, Trójca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tadeusz Małecki
81
(46,82%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Edyta Rębiś
92
(53,18%)
Okręg 6
Miasto Zawichost-ulice: Okrężna, Opatowska, Polna, Prosta, Sadowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
-
0
Anna Aneta Nogacka
35
(28,00%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Paweł Śliwiński
57
(45,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SIWKA
-
0
Monika Jęckowska
33
(26,40%)
Okręg 7
Sołectwa: Dąbie, Dziurów, Pawłów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Aleksander Stępień
102
(48,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SIWKA
-
0
Małgorzata Agata Fronczek
80
(37,74%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Aleksander Antoni Radziwon
30
(14,15%)
Okręg 8
Sołectwa: Józefków, Wygoda, Wyspa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marcin Klaudiusz Kaca
45
(37,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SIWKA
-
0
Wojciech Bogdan Siwek
74
(62,18%)
-
17
Wojciech Siwek
74
(62,18%)
Okręg 9
Sołectwo: Chrapanów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Kazimierz Rzepka
12
(12,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SIWKA
-
0
Robert Zygmunt Gradziński
81
(87,10%)
Okręg 10
Sołectwo: Podszyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
-
0
Anna Agata Skura
17
(16,19%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Andrzej Szymański
25
(23,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SIWKA
-
0
Jan Bielawa
39
(37,14%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariola Stempień
24
(22,86%)
Okręg 11
Sołectwa: Czyżów Szlachecki, Kolecin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
-
0
Ilona Bednarska
51
(30,18%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Małgorzata Mianowana
118
(69,82%)
Okręg 12
Sołectwo: Czyżów Plebański
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
-
0
Piotr Józef Cheba
42
(31,11%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wit Józef Błasiak
50
(37,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SIWKA
-
0
Marian Wincenty Kaniewski
43
(31,85%)
Okręg 13
Sołectwa: Linów-Kolonia, Piotrowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
-
0
Przemysław Michał Ziomek
35
(19,66%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jakub Czesław Kruszyna
59
(33,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SIWKA
-
0
Danuta Pietrzykowska
46
(25,84%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grzegorz Zygmunt Tarkowski
38
(21,35%)
Okręg 14
Sołectwo: Linów – numery od 1 do 110
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Radosław Krzysztof Krakowiak
109
(83,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SIWKA
-
0
Paulina Domagała
22
(16,79%)
Okręg 15
Sołectwo: Linów – numery od 111 - do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
-
0
Agnieszka Jurak
22
(17,32%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Józef Zbigniew Banajski
32
(25,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SIWKA
-
0
Dariusz Małecki
56
(44,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Barbara Alina Lasek
17
(13,39%)