Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Stąporków, ulice: Cicha, Miła, Nieborowska, Niekłańska, Odlewnicza, Partyzantów, Piaskowa, Plac Wolności, Rzeczna Marszałka Józefa Piłsudskiego (numery: od 2 do 100).
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY „NADZIEJA”
-
18
Rafał Hamera
28
(7,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN
-
17
Edyta Justyna Lewandowska
45
(11,78%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Łukasz Tomasz Kij
29
(7,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY
-
19
Teresa Maria Ciaś
85
(22,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA ZIELIŃSKIEGO
-
21
Kamil Robert Zieliński
195
(51,05%)
Okręg 2
Miasto Stąporków, ulice-Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego (numery: 3, 4, 5, 7, 9, 11), Marii Konopnickiej, Stefana Żeromskiego (numery: 2, 4, 5, 6).
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Łukasz Świerczyński
253
(59,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN
-
17
Tomasz Karol Miękus
60
(14,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY
-
19
Ewelina Misiowiec-Nowak
109
(25,83%)
Okręg 3
Miasto Stąporków, ulice – Cypriana Kamila Norwida, Fryderyka Chopina, Henryka Sienkiewicza, Stanisława Staszica, Juliusza Słowackiego (numer 6), Władysława Reymonta, Stefana Żeromskiego (numery: 1, 3, 3A).
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Zbigniew Wiśniewski
278
(43,57%)
KOMITET WYBORCZY „NADZIEJA”
-
18
Iwona Agnieszka Hamera
11
(1,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN
-
17
Zbigniew Mieczysław Polak
155
(24,29%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Katarzyna Milner
99
(15,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY
-
19
Katarzyna Sipika
95
(14,89%)
Okręg 4
Miasto Stąporków, ulice – 1000lecia, 1 Maja, Górnicza, Jana Pawła II, Jana Kochanowskiego, Mikołaja Reja, Stanisława Moniuszki, Zygmunta Krasińskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Edward Mazur
452
(70,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY
-
19
Aneta Sylwia Moczarska
193
(29,92%)
Okręg 5
Miasto Stąporków, ulice: Bolesława Prusa, Górna, Gutów, Konecka, Lipowa, Polna, Spacerowa, Tadeusza Kościuszki, Wspólna, Krótka, Marszałka Józefa Piłsudskiego (numery: od 101 do końca).
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tomasz Robert Kurcbart
216
(47,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN
-
17
Sylwia Katarzyna Stępień
132
(29,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY
-
19
Urszula Magdalena Piotrowska
105
(23,18%)
Okręg 6
Sołectwa: Lelitków, Niekłań Wielki.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jarosław Andrzej Telecki
62
(15,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN
-
17
Kuba Rurarz
46
(11,22%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Mirosław Rusin
73
(17,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY
-
19
Jacek Tomasz Kołodziej
229
(55,85%)
Okręg 7
Sołectwa: Niekłań Mały, Nadziejów, Wąglów.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Kamil Przemysław Kuliński
141
(29,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY
-
19
Maciej Dariusz Pokusa
330
(70,06%)
Okręg 8
Sołectwa: Kozia Wola, Piasek, Smarków, Grzybów.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Justyna Polewana
112
(22,58%)
KOMITET WYBORCZY „NADZIEJA”
-
18
Andrzej Janusz Młynarczyk
22
(4,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN
-
17
Arkadiusz Jarosław Serek
6
(1,21%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Roman Rurarczyk
53
(10,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY
-
19
Jacek Trudnos
303
(61,09%)
Okręg 9
Sołectwa: Błotnica, Czarna, Czarniecka Góra, Janów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Paulina Potocka
146
(29,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN
-
17
Czesław Nowak
70
(14,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
22
Mirosława Krzystek
127
(26,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY
-
19
Danuta Dorota Jedynak
145
(29,71%)
Okręg 10
Sołectwa: Adamek, Kamienna Wola, Komorów, Modrzewina
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Robert Abramowicz
143
(32,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY
-
19
Sławomir Marian Dąbrowski
296
(67,43%)
Okręg 11
Sołectwa: Gustawów, Luta, Bień, Krasna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Zbigniew Piekarski
227
(47,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY
-
19
Krzysztof Zbigniew Chrzan
249
(52,31%)
Okręg 12
Sołectwa: Duraczów, Mokra, Hucisko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Joanna Zofia Wojna
160
(29,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI
-
20
Alfred Naorecki
85
(15,60%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Agnieszka Nowek
138
(25,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY
-
19
Ewa Halina Jankiewicz
162
(29,72%)
Okręg 13
Sołectwa: Gosań, Włochów, Pardołów, Świerczów.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Pędowski
103
(19,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN
-
17
Ludwik Marian Łazarczyk
144
(26,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY
-
19
Elżbieta Ewa Jóźwik
288
(53,83%)
Okręg 14
Sołectwa: Błaszków, Odrowąż, Wólka Plebańska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Beata Płochacka
206
(44,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY
-
19
Elżbieta Marta Kołodziej
257
(55,51%)
Okręg 15
Sołectwa: Boków, Furmanów, Wólka Zychowa, Wielka Wieś
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Brygida Gajda
166
(37,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ - ROZWÓJ GMINY
-
19
Barbara Zamachowska
213
(47,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE RAZEM - WIELKA WIEŚ
-
23
Lucyna Goleń
67
(15,02%)