Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
CHORZÓW: 11 Listopada, 17 Sierpnia, 23 Czerwca, 3 Maja, Akacjowa, Aleja Harcerska, Aleja Wycieczkowa, Aleja Widokowa, Antoniowska, Antoniów, Augustyna Świdra, Azotowa, Barska, Bożogrobców, Brzezińska, Bytkowska, Bytomska, Cedrowa, Chropaczowska, Cisowa, Cyprysowa, Dr. Ignacego Nowaka, Emilii Plater, Floriańska , Gabriela Narutowicza, Gdańska, Główna, Gościnna, Gruntowa, Grunwaldzka, Harcerska, Henryka Majętnego, Jana Kasprowicza, Józefa Kalusa, Józefa Rymera, Juliusza Ligonia, Juliusza Słowackiego, Kadecka, Karola Adamieckiego, Karola Miarki , Karola Olszewskiego, Karolinki, Katowicka numery parzyste 90 - 190, Katowicka numery nieparzyste, 115 - 121A, 125 - 147, 149 - 195, Kluczborska, Kolejowa, Krakowska, Krakusa, Krótka, Kruszcowa, , Krzyżowa, ks. Antoniego Stabika, ks. Jana Ficka, ks. Ludwika Bojarskiego, ks. Norberta Bończyka, Kwiatowa, Lawendowa, Legnicka, Łagiewnicka, Maciejkowicka, Mała, Marcina Watoły, Mariana Langiewicza, Mariańska, Marii Rodziewiczówny, Marii Skłodowskiej-Curie, Mazurska, Metalowców, Michałkowicka, Miechowicka, Miła, Modrzewiowa, Nowa, Ogrodowa, Okrężna, Opolska, Parkowa, Pawła Dombka, Pawła Stalmacha, Piotra Niedurnego, Plac Adama Mickiewicza, Plac Piastowski, Plac św. Jana, Planty Śląskie, Pokoju, Poleska, Polna, Poprzeczna, Poznańska, Pudlerska, Rębaczy, Rodzinna, Rodziny Oswaldów, Romualda Traugutta, Rozbarska, Rycerska, Sadowa, Sąsiedzka, Siemianowicka, Składowa, Słowiańska, Słowików, Sosnowa, Stacyjna, Stawowa, Stefana Okrzei, Świerkowa, św. Józefa, św. Pawła, św. Piotra, św. Wojciecha, Tadeusza Kościuszki parzyste 38 - 98 , nieparzyste 41 - 95, Tadeusza Rejtana, Targowa, Teodora Kalidego, Tęczowa, Torowa, Węzłowiec, Wiejska, Wierzbowa, Wileńska, Wincentego Janasa, Witolda Budryka, Wojciecha Samarzewskiego, Wrzosowa, Wschodnia, Zielony Zaułek
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Bożena Stanisława Karpińska
502
(5,02%)
-
1
Andrzej Jerzy Kotala
2 054
(20,55%)
-
2
Krzysztof Marek Łazikiewicz
905
(9,05%)
-
3
Mariola Wiktoria Roleder
549
(5,49%)
-
6
Seweryn Józef Mosz
229
(2,29%)
-
7
Grażyna Maria Sinka
63
(0,63%)
-
8
Barbara Marta Mikszto
117
(1,17%)
-
9
Szymon Kamil Piecha
218
(2,18%)
-
4
Marcin Tadeusz Weindich
631
(6,31%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
1
Izabela Teresa Nowak
357
(3,57%)
-
2
Wojciech Dawid Rajek
57
(0,57%)
-
8
Karolina Patrycja Strzelczyk
24
(0,24%)
-
9
Piotr Tadeusz Blachowski
22
(0,22%)
-
5
Lidia Iwona Gieroń
31
(0,31%)
-
7
Monika Krystyna Kiera
6
(0,06%)
-
3
Antoni Paweł Marzetz
21
(0,21%)
-
4
Andrzej Kazimierz Kot
19
(0,19%)
-
6
Szymon Szymański
56
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Mariola Mierzwa
105
(1,05%)
-
6
Natalia Karolina Winiarska
21
(0,21%)
-
1
Adam Marian Trzebinczyk
475
(4,75%)
-
2
Michał Aleksander Szyguła
62
(0,62%)
-
3
Agnieszka Ewa Ściebura
41
(0,41%)
-
4
Michał Jacek Piwoński
71
(0,71%)
-
8
Marlena Wróblewska
26
(0,26%)
-
7
Denis Tomasz Zok
58
(0,58%)
-
9
Kamil Marcin Rudnicki
24
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA INICJATYWA MIESZKAŃCÓW CHORZOWA
-
3
Aleksandra Władysława Gąsior
42
(0,42%)
-
1
Joachim Witold Węgrzyński
72
(0,72%)
-
2
Artur Jacek Pilich
62
(0,62%)
-
4
Beata Justyna Danisz
34
(0,34%)
-
5
Bogumił Jan Rumas
15
(0,15%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Roman Jan Rurański
45
(0,45%)
-
2
Barbara Helena Mieleszczuk
30
(0,30%)
-
4
Małgorzata Agnieszka Felik
15
(0,15%)
-
1
Zbigniew Ryszard Zawodniak
121
(1,21%)
-
5
Marcin Tomasz Gandyk
37
(0,37%)
-
6
Małgorzata Anna Topka
21
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Piotr Zbigniew Mattern
39
(0,39%)
-
2
Jacek Paweł Nowak
714
(7,14%)
-
6
Józef Franciszek Rajman
84
(0,84%)
-
1
Agnieszka Stępień
746
(7,46%)
-
4
Joanna Teresa Joniec
198
(1,98%)
-
3
Tomasz Jan Moj
173
(1,73%)
-
7
Kornelia Agnieszka Wach
62
(0,62%)
-
5
Monika Małgorzata Góralska
99
(0,99%)
-
9
Wojciech Ryszard Kosiba
53
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY BOGACKI
-
5
Marek Rafał Chrupała
3
(0,03%)
-
1
Gerard Mądry
47
(0,47%)
-
6
Helena Kasza
3
(0,03%)
-
4
Andrzej Rafał Zuber
47
(0,47%)
-
2
Ewelina Barbara Pyrcz
7
(0,07%)
-
3
Gabriela Alina Rychter - Bogacka
25
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY CHORZÓW
-
1
Julia Oliwia Ebert
167
(1,67%)
-
3
Katarzyna Sylwia Król
64
(0,64%)
-
2
Michał Adam Marciniak
50
(0,50%)
-
7
Anna Wiesława Jańczewska
41
(0,41%)
-
5
Ewa Joanna Linda
61
(0,61%)
-
4
Grzegorz Adam Bobrzecki
52
(0,52%)
-
6
Adam Janusz Marciniak
23
(0,23%)
Okręg 2
CHORZÓW: Beskidzka, Boczna, Bolesława Chrobrego, Chałupki, Cmentarna, dr. Andrzeja Mielęckiego, dr. Józefa Rostka, Dr. Wincentego Styczyńskiego, Dworcowa, Filarowa, Franza Waxmana, Fryderyka Chopina, gen. Henryka Dąbrowskiego numery nieparzyste 1 - 25, 27 - 57 numery parzyste, 4 - 22, 28 - 70, Gołębia, Gustawa Morcinka, Gwarecka, Henryka Sienkiewicza, Jagiellońska, Jana Faski, Jana Kilińskiego, Jana Sobieskiego, Józefa Lompy, Katowicka numery nieparzyste 67 - 75, 105 , Kazimierza Wielkiego, Kędzierzyńska, Kopalniana, Kozielska, Krzywa numery parzyste 2 - 4, numery nieparzyste 5 - 7, ks. Konrada Szwedy, Księcia Władysława Opolskiego, Lipińska, Ludwika Urbanowicza, Michała Drzymały, Mikołaja Kopernika, Nomiarki, Plac Dworcowy, Plac Jana Matejki, Pocztowa, Powstańców numery nieparzyste 1 - 15, 17 - 43, 45, 47 - 57, Powstańców numery parzyste 2 - 16, 18 - 46, Przy Gazowni, Raciborska, Rynek, Sokoła, Stanisława Moniuszki, Stefana Żeromskiego, Strzelców Bytomskich, Sztygarska, Szybowa, Śląska, św. Kingi, Wandy, Węglowa, Willowa, Władysława Stanisława Reymonta, Władysława Truchana, Wolności numery nieparzyste 1 - 45A, 47 - 59, Wolności numery parzyste 4 - 52, 54 - 78, Zabrska, Zjednoczenia, Żołnierzy Września , Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Klaudiusz Mirosław Ševković
656
(7,87%)
-
3
Marek Gwidon Dudek
372
(4,46%)
-
1
Wiesław Ryszard Ciężkowski
1 206
(14,46%)
-
4
Tomasz Paweł Krawczyk
552
(6,62%)
-
7
Patrycja Danuta Kukla
341
(4,09%)
-
5
Bartłomiej Mirosław Czaja
450
(5,40%)
-
8
Sylwia Barbara Gros-Browarska
230
(2,76%)
-
6
Zofia Maria Błasińska
191
(2,29%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
1
Mariusz Jan Wons
169
(2,03%)
-
2
Jerzy Piotr Grzywocz
172
(2,06%)
-
8
Adam Marek Walczak
41
(0,49%)
-
3
Teresa Maria Cieśla
22
(0,26%)
-
4
Andrzej Adam Zenker
9
(0,11%)
-
5
Andrzej Krzysztof Gałuszka
31
(0,37%)
-
7
Urszula Marta Adamus
28
(0,34%)
-
6
Danuta Maria Ligocka
14
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Kamil Lucjan Pietrzak
21
(0,25%)
-
4
Iwona Barbara Kacprzyk
54
(0,65%)
-
7
Tomasz Przemysław Sporyń
12
(0,14%)
-
1
Marek Józef Krupa
268
(3,21%)
-
3
Beata Zuzanna Jańczyk
58
(0,70%)
-
5
Piotr Marcin Rurański
22
(0,26%)
-
6
Andrzej Giera
45
(0,54%)
-
8
Jadwiga Pieczyńska
67
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA INICJATYWA MIESZKAŃCÓW CHORZOWA
-
3
Ilona Bożena Kopyciok-Wątroba
68
(0,82%)
-
5
Maciej Krzysztof Watoła
43
(0,52%)
-
2
Piotr Tadeusz Franta
24
(0,29%)
-
4
Zdzisław Stanisław Wesołowski
24
(0,29%)
-
1
Dariusz Kazimierz Olejniczak
223
(2,67%)
-
6
Ewa Małgorzata Rendchen
15
(0,18%)
-
7
Aleksandra Mirosława Zopora
25
(0,30%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Piotr Stefan Łukaszek
15
(0,18%)
-
1
Witold Szwedkowski
112
(1,34%)
-
4
Iwona Katarzyna Sositko
15
(0,18%)
-
2
Ewa Grażyna Olszok
93
(1,12%)
-
3
Roman Ryszard Gajewski
16
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Grzegorz Aleksander Krzak
772
(9,26%)
-
5
Mirosław Stanisław Werner
99
(1,19%)
-
4
Anna Maria Jonik-Waszak
139
(1,67%)
-
3
Sebastian Edmund Matyjaszczyk
457
(5,48%)
-
7
Krystyna Janas
81
(0,97%)
-
2
Andrzej Marian Dulian
231
(2,77%)
-
6
Ewa Maria Niemiec
67
(0,80%)
-
8
Andrzej Jerzy Skrzypiec
85
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY BOGACKI
-
5
Jerzy Marian Blikowski
5
(0,06%)
-
4
Luiza Agnieszka Wojnar
11
(0,13%)
-
3
Mirela Maria Kapitan
12
(0,14%)
-
1
Eugeniusz Piotr Nagel
44
(0,53%)
-
2
Marek Jan Zawierta
29
(0,35%)
-
6
Katarzyna Maria Christ
5
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY CHORZÓW
-
4
Grzegorz Miszczak
24
(0,29%)
-
2
Jacek Andrzej Głogowski
48
(0,58%)
-
5
Kinga Karolina Linda
42
(0,50%)
-
3
Aleksandra Maria Gabor
46
(0,55%)
-
1
Anna Agnieszka Klyta
385
(4,62%)
-
7
Anna Habrajska-Wackermann
32
(0,38%)
-
6
Marcin Andrzej Langhammer
22
(0,26%)
Okręg 3
CHORZÓW: Aleja Bojowników o Wolność i Demokrację , Aleja Wojska Polskiego, Alfonsa Zgrzebnioka, Armii Krajowej, Astrów, Bałtycka, Bartosza Głowackiego, Bolesława Limanowskiego, Chocimska, Cicha, Cieszyńska, Częstochowska, Czysta, Dębowa, Długa, Dobrodzieńska, Działkowa, Edwarda Hankego, Franciszkańska, Franciszka Karpińskiego, Franklina Roosevelta, Fryderyka Wilhelma Redena, Gajowa, gen. Henryka Dąbrowskiego numery nieparzyste 61 - 105, numery parzyste 72 - 92, Głogowska, Gnieźnieńska, Górna, Górnicza, Górnośląska, Hajducka, Henryka Wieniawskiego, Hetmańska, Ignacego Mościckiego, Ignacego Paderewskiego, Inwalidzka, Jakuba Jasińskiego, Jana Karola Chodkiewicza, Janiny Omańkowskiej, Jasna, Józefa Poniatowskiego, Józefa Ryszki, Józefa Wybickiego, Juliana Grządziela, Kaszubska, Katowicka numery nieparzyste 15 - 25, 47 - 53, 57 - 65, Katowicka numery parzyste 22 - 80A, , Kazimierza Pułaskiego, Klimzy, Kolonia Joanny, Kręta, Krzywa numery parzyste 6 - 28, numery nieparzyste 9 - 43, ks. Augustyna Kordeckiego, ks. bp Bernarda Bogedaina, ks. bp. Ignacego Krasickiego, ks. Hugona Kołłątaja, ks. Jana Gałeczki, ks. Piotra Skargi, Kurta Aldera, Leśna, Ludwika Zamenhofa, Lwowska, Łąkowa, Marii Konopnickiej, Michała Wolskiego, Młodzieżowa, Młyńska, Odrzańska, Olzy, Osiedle Klimzy, Piaskowa, Piekarska, Piotra Wysockiego, Plac Ludwika Waryńskiego, Pogodna, Pomorska, Powstańców numery parzyste 50 - 66, numery nieparzyste 59 - 95, Przyjemna, Racławicka, Rajnholda Domina, Ratuszowa, Różana, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Stanisława Wyspiańskiego, Szczecińska, Szczęśliwa, Średnia, św. Anny, św. Barbary, Tadeusza Kościuszki numery nieparzyste 3 - 39, Tadeusza Kościuszki numery parzyste 4 - 30, Trzyniecka, Tyniecka, Walerego Wróblewskiego, Wawrzyna Hajdy, Wesoła, Wilhelma Kollmanna, Wiosenna, Wiśniowa, Wita Stwosza, Wolności numery nieparzyste 61 - 137, numery parzyste 80 - 176, Zapłocie, Zawiszy Czarnego, Zielona
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Barbara Łucja Tabin
1 306
(11,64%)
-
2
Jan Alojzy Skórka
711
(6,34%)
-
3
Marek Andrzej Otte
1 259
(11,23%)
-
4
Łukasz Andrzej Spiołek
314
(2,80%)
-
6
Krzysztof Łukasz Kopel
612
(5,46%)
-
8
Piotr Oskar Jarzębak
343
(3,06%)
-
5
Aleksandra Zimnik
529
(4,72%)
-
9
Magdalena Sekuła
750
(6,69%)
-
7
Maria Agnieszka Woźniak
202
(1,80%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
9
Michał Tomasz Kiołbasa
112
(1,00%)
-
2
Krzysztof Adam Szulc
195
(1,74%)
-
1
Rafał Adrian Adamus
207
(1,85%)
-
3
Ewa Katarzyna Gwozdecka-Wolniaszek
24
(0,21%)
-
6
Andrzej Golec
9
(0,08%)
-
5
Marlena Natalia Strzelczyk
13
(0,12%)
-
7
Agnieszka Aleksandra Breguła
33
(0,29%)
-
8
Anna Joanna Błaszczyk
6
(0,05%)
-
4
Marceli Stefan Wawrzynek
19
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Andrzej Bronisław Wanyura
22
(0,20%)
-
1
Dariusz Janusz Hypa
301
(2,68%)
-
2
Adam Roman Kaleta
203
(1,81%)
-
4
Aneta Barbara Sobotka
60
(0,53%)
-
5
Janina Lucyna Muc
27
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA INICJATYWA MIESZKAŃCÓW CHORZOWA
-
5
Tomasz Jacek Bartkowiak
27
(0,24%)
-
1
Justyna Barbara Szatkowska
199
(1,77%)
-
6
Piotr Roman Sersan
28
(0,25%)
-
3
Piotr Andrzej Stanek
35
(0,31%)
-
2
Irena Maria Czarnota
84
(0,75%)
-
4
Natalia Anna Brzeska
40
(0,36%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Ksymena Stefania Konopek
37
(0,33%)
-
1
Krystian Stefan Kostka
123
(1,10%)
-
3
Martyna Maria Darmoń
18
(0,16%)
-
5
Piotr Józef Bonk
20
(0,18%)
-
4
Monika Katarzyna Sośniok
22
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Rafał Daniel Sudoł
160
(1,43%)
-
2
Michał Marek Pricel
451
(4,02%)
-
1
Wojciech Tadeusz Ahnert
941
(8,39%)
-
3
Tomasz Leszek Piecuch
504
(4,49%)
-
6
Zofia Maria Cebulska
122
(1,09%)
-
8
Klaudia Sylwana Duch
60
(0,53%)
-
7
Bogumiła Maria Urban
37
(0,33%)
-
4
Katarzyna Aleksandra Malcharczyk
217
(1,93%)
-
9
Piotr Jan Wróblewski
258
(2,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY BOGACKI
-
5
Janusz Piotr Trajgiel
4
(0,04%)
-
4
Irena Maria Bogusławska - Skowronek
10
(0,09%)
-
2
Paweł Adam Szepiszczak
13
(0,12%)
-
6
Dagmara Danuta Kucz
8
(0,07%)
-
1
Sebastian Tadeusz Kardyś
42
(0,37%)
-
3
Aleksandra Anna Zawierta
11
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY CHORZÓW
-
3
Piotr Marek Peda
64
(0,57%)
-
1
Marek Andrzej Bawej
85
(0,76%)
-
5
Anna Magdalena Szlagor
37
(0,33%)
-
6
Natalia Monika Rygoł-Żurek
61
(0,54%)
-
2
Weronika Jadwiga Chrzanowska
116
(1,03%)
-
7
Jerzy Maciej Golasiński
59
(0,53%)
-
4
Justyna Ewa Cyrus-Krzyszczyk
66
(0,59%)
Okręg 4
CHORZÓW: 16 Lipca, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Aleksandra Fredry, Bolesława Prusa, Brzozowa, Cypriana Kamila Norwida, Dojazdowa, Dyrekcyjna, Elizy Orzeszkowej, Farna, Francuska, gen. Józefa Bema, Grabowa, Graniczna, Hutnicza, Jana Kochanowskiego, Jarzębinowa, Jesionowa, Joachima Lelewela, Jodłowa, Jubileuszowa, Juliana Ursyna Niemcewicza, Jurija Gagarina, Kaliny, Karpacka, Karwińska, Kasztanowa, Kazimierza Tetmajera, Klonowa, Kochłowicka, ks. Augustyna Strzybnego, ks. bp Adriana Włodarskiego, ks. bp Arkadiusza Lisieckiego, ks. bp Józefa Gawliny, ks. Jana Machy, ks. Józefa Czempiela, ks. Stanisława Konarskiego, ks. Stanisława Staszica, Lipowa, Ludwika Solskiego, Mieczysława Karłowicza, Mikołaja Reja, Niedźwiedziniec, Obrońców Chorzowa, Odrodzenia, Odrowążów, Olchowa, Orląt, Plac Osiedlowy, pl. Olimpijczyka Henryka Nowary, Podmiejska, POD im. Konstantego Damrota, POD im. Marii Skłodowskiej-Curie, Prosta, Prześwit, Racjonalizatorów, Skrajna, Stalowa, Stanisława Żółkiewskiego, Stefana Batorego, Stefanii Sempołowskiej, Szczepańska, Szpitalna, Waleriana Łukasińskiego, Władysława Orkana, Wrocławska, Zwycięstwa, Żelazna
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Marian Józef Salwiczek
355
(4,29%)
-
1
Marcin Michał Michalik
1 001
(12,10%)
-
5
Grażyna Danuta Kosińska-Jokel
310
(3,75%)
-
6
Adrianna Monika Kotala
251
(3,03%)
-
2
Waldemar Andrzej Kołodziej
1 057
(12,77%)
-
3
Halina Irena Hiltawska
759
(9,17%)
-
7
Lech Zbigniew Motyka
573
(6,92%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
4
Wioletta Elżbieta Ogórek
42
(0,51%)
-
5
Magdalena Joanna Mądry
12
(0,15%)
-
1
Krzysztof Świtała
327
(3,95%)
-
6
Elżbieta Janina Popielska
6
(0,07%)
-
3
Tomasz Rafał Buja
106
(1,28%)
-
7
Aleksander Joachim Górka
65
(0,79%)
-
2
Marcin Krzysztof Szewczyk
77
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Grzegorz Ludwik Rosengarten
135
(1,63%)
-
5
Zbigniew Józef Krawczyk
28
(0,34%)
-
6
Halina Kostelnik
14
(0,17%)
-
4
Rafał Piotr Hermann
111
(1,34%)
-
7
Aleksandra Agnieszka Kubica
28
(0,34%)
-
1
Adrian Józef Werner
144
(1,74%)
-
3
Patrycja Ochocka
90
(1,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA INICJATYWA MIESZKAŃCÓW CHORZOWA
-
1
Marcin Adrian Zarychta
112
(1,35%)
-
4
Maja Weronika Soszyńska
24
(0,29%)
-
5
Urszula Pastuszka
25
(0,30%)
-
3
Przemysław Henryk Skarbek
10
(0,12%)
-
2
Zdzisław Jan Swoboda
29
(0,35%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Katarzyna Anna Herko
37
(0,45%)
-
4
Patrycja Agata Władarz
16
(0,19%)
-
3
Iwo Wiktor Konopek
12
(0,15%)
-
5
Aleksandra Beata Bulska
19
(0,23%)
-
6
Grzegorz Józef Kołodziej
61
(0,74%)
-
1
Eugeniusz Stanisław Sarota
68
(0,82%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Bernadeta Cecylia Biskup
856
(10,34%)
-
2
Zbigniew Kopczyński
269
(3,25%)
-
6
Piotr Tadeusz Wolak
58
(0,70%)
-
3
Damian Grzegorz Zurek
157
(1,90%)
-
5
Zofia Morgała
168
(2,03%)
-
4
Katarzyna Gabriela Braszka
48
(0,58%)
-
7
Jan Mieńciuk
82
(0,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY BOGACKI
-
4
Marian Jerzy Kasza
12
(0,15%)
-
1
Jerzy Adam Bogacki
98
(1,18%)
-
2
Kamil Krzysztof Krzysiński
32
(0,39%)
-
3
Ewelina Maria Trajgiel
5
(0,06%)
-
6
Danuta Maria Kucz
0
(0,00%)
-
5
Iwona Krystyna Maj
10
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY CHORZÓW
-
5
Urszula Maria Adamczyk
35
(0,42%)
-
1
Martyna Mączka
120
(1,45%)
-
2
Anna Maria Golf
96
(1,16%)
-
3
Agnieszka Maria Pajor
98
(1,18%)
-
4
Adam Marek Łobarzewski
19
(0,23%)
-
6
Piotr Paweł Zabłocki
13
(0,16%)
-
7
Artur Norbert Żurek
195
(2,36%)