Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Brzeźnica ul. Nadbrzeżna, Marcinów
Pokaż więcej
Helena Ślecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ADAMOWICZA
44
(51,16%)
Renata Beata Chabiniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF WYGNANIEC
42
(48,84%)
Okręg 2
Brzeźnica ul. Polna, Leśna, Wędkarska
Pokaż więcej
Dawid Łukasz Irski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ADAMOWICZA
54
(54,00%)
Marcin Sygutowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF WYGNANIEC
46
(46,00%)
Okręg 3
Brzeźnica ul. Zielonogórska od nr 1 do nr 29 C
Pokaż więcej
Tomasz Ziaja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ADAMOWICZA
65
(72,22%)
Krzysztof Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF WYGNANIEC
25
(27,78%)
Okręg 4
Brzeźnica ul. Strażacka, ul. Zielonogórska od nr 29D do nr 62
Pokaż więcej
Beata Chabiniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(28,15%)
Maciej Jastrząb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF WYGNANIEC
97
(71,85%)
Okręg 5
Jan Buganik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ADAMOWICZA
35
(40,70%)
Izabela Bendiuł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF WYGNANIEC
51
(59,30%)
Okręg 6
Marta Mirosława Pastuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ADAMOWICZA
76
(72,38%)
Kamila Agata Garczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF WYGNANIEC
29
(27,62%)
Okręg 7
Justyna Agnieszka Daraż
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 8
Chotków ul. Kożuchowska od nr 1 do nr 68 A
Pokaż więcej
Józef Tadeusz Szmit
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ADAMOWICZA
58
(61,05%)
Sebastian Cichecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF WYGNANIEC
37
(38,95%)
Okręg 9
Chotków ul. Kożuchowska od nr 69 do nr 97
Pokaż więcej
Jadwiga Pietrzak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(33,88%)
Krzysztof Kosiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ADAMOWICZA
45
(37,19%)
Anita Krystyna Kondera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF WYGNANIEC
35
(28,93%)
Okręg 10
Chotków ul. Młynarska, Przemysłowa, przysiółek Studnice
Pokaż więcej
Sylwester Jakubczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ADAMOWICZA
23
(24,21%)
Piotr Kosiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF WYGNANIEC
72
(75,79%)
Okręg 11
Przylaski, przysiółek Wojsławice
Pokaż więcej
Beata Genowefa Najdek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ADAMOWICZA
0
(0,00%)
Okręg 12
Wichów od nr 1 do nr 53a
Pokaż więcej
Grzegorz Najdek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(40,00%)
Piotr Goryl
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ADAMOWICZA
25
(21,74%)
Iwona Stefańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF WYGNANIEC
44
(38,26%)
Okręg 13
Wichów od nr 54 do nr 93, przysiółek Przyborze, przysiółek Trojanówka
Pokaż więcej
Aneta Joanna Połomka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ADAMOWICZA
0
(0,00%)
Okręg 14
Jabłonów ul. Dębowa, Zielona, Żagańska od nr 1 do nr 20
Pokaż więcej
Artur Dariusz Jasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ADAMOWICZA
112
(81,16%)
Monika Szymkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF WYGNANIEC
26
(18,84%)
Okręg 15
Jabłonów ul. Brzozowa, Żagańska od nr 21 do nr 77
Pokaż więcej
Ryszard Adam Szumiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(43,12%)
Jan Jakowczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ADAMOWICZA
27
(24,77%)
Patrycja Górka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF WYGNANIEC
35
(32,11%)