Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
1000 lecia, 2 Pułku Strzelców Podh. , 3 Maja, 800 - lecia, A. Mniszek Tchorznickiego, Al. Najświętszej Marii Panny, Asnyka, Baczyńskiego, Batalionów Chłopskich, Bema, Boczna, Bojko, Broniewskiego, Brzechwy, Brzozowa, Cerkiewna, Cicha, Ciepła, Czesława Miłosza, Daszyńskiego, Dąbrowiecka, Dąbrowskiej, Didura, Dmowskiego, Doktora Niedzielskiego, Doktora Zaleskiego, Dworska, Fastnachta, Franciszkańska, Fredry, Gieli, Glinice, Gołębia, Głogowa, Głowackiego, Górna, Graniczna, Grodka, Grunwaldzka, Grzegorza z Sanoka, Iwaszkiewicza, Jagiellońska, Jagodowa, Jana III Sobieskiego, Jana Wiktora, Jarzębinowa, Jasna, Jastrzębia, Jezierskiego, Jordana, Joselewicza, Kaczkowskiego, Kalinowa, Kasprowicza, Kazimierza Wielkiego, Kenara, Kolberga, Konarskiego (numery parzyste od nr 4 do nr 12 oraz od nr 16 do nr 70A i numery nieparzyste od nr 1 do nr 21 oraz od nr 25 do nr 129), Konopnickiej, Kościuszki, Krakowska, Królowej Bony (nr 23 i nr 29), Krucza, Krzywa, Krzyżanowskiego, ks. Prałata Adama Sudoła, Księdza Antoniego Szypuły, Księdza Stojałowskiego, Kujawska, Legionów Polskich , Lenartowicza, Leszczynowa, Leśmiana, Lewakowskiego, Lisowskiego, Łazienna, Malinowa, Małopolska, Matejki, Mazowiecka, Mazurska, Michała Drzymały, Mickiewicza (numery parzyste od nr 4 do nr 32 i numery nieparzyste od nr 1 do nr 29), Modrzewskiego, Mokra, Naftowa, Nałkowskiej, Niecała, Norwida, Okołowiczówka, Okulickiego, Orzeszkowej, Osiedle, Parkowa, Piastowska, Pigonia, Piłsudskiego, Pl. Św. Jana, Pl. Św. Michała, Plac Harcerski, Plac Miast Partnerskich, Plater, Płowiecka, Podgórze, Podlaska, Pogodna, Pola, Pollaka, Polna, Południowa, Pomorska, Poziomkowa, Prochaski, Prusa, Pszenna, Rataja, Rolna, Rondo Beksińskiego, Rybacka, Rymanowska, Rynek, Sanocka, Sanowa, Schody Balowskie, Schody Franciszkańskie, Schody Zamkowe, Serpentyny, Sielska, Sienkiewicza, Sikorskiego, Skołozdro, Słowackiego, Słuszkiewicza, Stachowicza, Staffa, Stankiewicza, Stapińskiego, Stara, Stawiska, Stefczyka, Struga, Sucha, Szczudliki, Szkolna, Szopena, Śląska, Śniegowa, Środkowa, Targowa, Traugutta (od nr 1 do nr 3), Wałowa, Wańkowicza, Warzywna, Wąska, Wesoła, Wiejska, Winna, Witosa, Wyki, Za Potokiem, Zacisze, Zagrody, Zamenhofa, Zamkowa, Zapolskiej, Zaułek Dobrego Wojaka Szwejka, Zielna, Zigmunda, Żeromskiego, Żurawia, Żwirki i Wigury, Żydowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU ZIEMI SANOCKIEJ
-
2
Grażyna Jagodzińska
134
(2,82%)
-
3
Józef Władysław Kornecki
105
(2,21%)
-
5
Andrzej Albin Sternik
21
(0,44%)
-
8
Andrzej Ostrowski
70
(1,47%)
-
1
Beata Maria Wróbel
141
(2,97%)
-
4
Henryk Adam Antoniewicz
28
(0,59%)
-
6
Teresa Antonina Martuszewska
49
(1,03%)
-
7
Stanisław Bodziak
8
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRACI ZIEMI SANOCKIEJ
-
3
Elżbieta Kadłuczka
76
(1,60%)
-
8
Zdzisław Ryszard Kowalski
46
(0,97%)
-
7
Aleksandra Joanna Cywińska - Krzysztof
44
(0,93%)
-
2
Józef Krynicki
145
(3,05%)
-
5
Julian Cezary Lenczyk
35
(0,74%)
-
1
Zofia Małgorzata Kordela - Borczyk
348
(7,32%)
-
6
Ryszard Franciszek Marynowski
28
(0,59%)
-
4
Jan Piotr Biega
134
(2,82%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Wojciech Józef Pruchnicki
233
(4,90%)
-
5
Elżbieta Wójcik
70
(1,47%)
-
4
Jan Wydrzyński
282
(5,93%)
-
2
Adam Kornecki
503
(10,59%)
-
3
Wanda Janina Kot
346
(7,28%)
-
7
Wiesława Stanisława Skorek
91
(1,91%)
-
8
Jerzy Mirosław Szczudlik
50
(1,05%)
-
6
Lidia Lucyna Barszczowska
11
(0,23%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Witold Franciszek Janik
17
(0,36%)
-
2
Krzysztof Stanisław Szul
62
(1,30%)
-
3
Piotr Jakub Kobylarczyk
15
(0,32%)
-
8
Ryszard Jan Bętkowski
61
(1,28%)
-
4
Marta Ludwika Staszkiewicz
16
(0,34%)
-
6
Wioleta Maria Nowicka
22
(0,46%)
-
1
Bożena Krystyna Drozd
109
(2,29%)
-
7
Michał Piotr Chaszczyński
28
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SANOK
-
7
Barbara Edyta Terefinko
50
(1,05%)
-
6
Andżelika Katarzyna Joniak
54
(1,14%)
-
1
Andrzej Paweł Romaniak
222
(4,67%)
-
5
Wiesław Obuch
29
(0,61%)
-
2
Magdalena Katarzyna Tretowicz
78
(1,64%)
-
3
Robert Oleniacz
166
(3,49%)
-
4
Krystyna Litwin
79
(1,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SANOK
-
2
Dawid Paweł Bach
89
(1,87%)
-
1
Michał Tomasz Jadczyszyn
158
(3,32%)
-
4
Lesław Leśniak
77
(1,62%)
-
7
Sabina Anna Wałęcka
30
(0,63%)
-
5
Maria Halina Gajewska
13
(0,27%)
-
8
Agnieszka Kornecka-Mitadis
184
(3,87%)
-
6
Aleksander Zatwarnicki
24
(0,51%)
-
3
Grzegorz Krzysztof Balowski
40
(0,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Grzegorz Wacław Gaworecki
74
(1,56%)
-
2
Józef Mieczysław Hołotka
26
(0,55%)
-
3
Jolanta Bożena Smagło
6
(0,13%)
-
4
Anna Hatłas
17
(0,36%)
-
5
Jakub Szymon Popko
8
(0,17%)
Okręg 2
Armii Krajowej, Biała Góra, Białogórska, Bliska, Bluszczowa, Cegielniana, Chabrów, Czysta, Dembowskiego, Goslara, Heweliusza, Jabłoni, Jana Pawła II, Jaśminowa, Jodłowa, Kamienna, Kiczury, Kopernika, Krasińskiego, Księdza Gorazdowskiego, Kwiatowa, Langiewicza, Liliowa, Maków, Mickiewicza (numery parzyste od nr 38 do nr 50 i numery nieparzyste od nr 31 do nr 49), Międzybrodzka, Młynarska, Modrzewiowa, Padlewskiego, Poprzeczna, Ruciana, Rybickiego, Sadowa, Sąsiedzka, Sierakowskiego, Staszica, Sosnowa, Szafera, Śliwowa, Świerkowa, Traugutta (z wyłączeniem nr od 1 do 3), Wiśniowa, Zgodna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU ZIEMI SANOCKIEJ
-
2
Adam Ryniak
304
(6,43%)
-
1
Marian Osękowski
165
(3,49%)
-
3
Grzegorz Bartłomiej Panek
26
(0,55%)
-
4
Iwona Katarzyna Moczarny
31
(0,66%)
-
5
Bożena Stanisława Szczypta
7
(0,15%)
-
6
Ewa Henryka Jarczyk-Czarniecka
42
(0,89%)
-
7
Józef Sokołowski
70
(1,48%)
-
8
Wiesław Kuczma
24
(0,51%)
-
9
Małgorzata Wojnarowska
29
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRACI ZIEMI SANOCKIEJ
-
5
Monika Anna Gembalik
42
(0,89%)
-
6
Krzysztof Lesław Fil
16
(0,34%)
-
8
Ewa Maria Marczak
13
(0,27%)
-
4
Paweł Przemysław Dziuban
35
(0,74%)
-
3
Magdalena Dorota Borek
14
(0,30%)
-
1
Sławomir Miklicz
572
(12,10%)
-
7
Diana Maria Czelny - Bonds
34
(0,72%)
-
9
Krzysztof Antoni Zając
38
(0,80%)
-
2
Konrad Józef Oklejewicz
77
(1,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Ryszard Andrzej Karaczkowski
266
(5,63%)
-
1
Andrzej Ludwik Budzicki
186
(3,93%)
-
3
Zbigniew Tadeusz Daszyk
265
(5,60%)
-
7
Danuta Maria Kasprzak
26
(0,55%)
-
5
Grażyna Rogowska - Chęć
320
(6,77%)
-
2
Łukasz Adam Radożycki
296
(6,26%)
-
4
Dorota Rejmańska
38
(0,80%)
-
8
Beata Zelek
17
(0,36%)
-
9
Dawid Lewandowski
213
(4,51%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Ryszard Józef Wojnarowski
132
(2,79%)
-
1
Danuta Kułakowska
84
(1,78%)
-
4
Maria Krochmal
26
(0,55%)
-
3
Zygmunt Franciszek Bąk
23
(0,49%)
-
5
Ryszard Eugeniusz Kulpan
8
(0,17%)
-
6
Bogusław Witold Kiper
10
(0,21%)
-
7
Monika Anna Brzeżawska
29
(0,61%)
-
8
Michał Chrześcijan
13
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SANOK
-
3
Radosław Piotr Wituszyński
135
(2,86%)
-
9
Lilianna Danuta Wiech
37
(0,78%)
-
7
Maria Anna Pełechowicz
27
(0,57%)
-
6
Zbigniew Adam Paszta
72
(1,52%)
-
5
Marek Karaś
132
(2,79%)
-
1
Tomasz Adam Matuszewski
517
(10,93%)
-
2
Renata Siuta
69
(1,46%)
-
4
Elżbieta Krystyna Klucznik
42
(0,89%)
-
8
Piotr Grzegorz Kot
85
(1,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SANOK
-
2
Edyta Dżułyk
33
(0,70%)
-
1
Jakub Piotr Orybkiewicz
48
(1,02%)
-
3
Dorota Agata Zoszak
28
(0,59%)
-
5
Bogdan Wojciech Spirała
4
(0,08%)
-
4
Aneta Małgorzata Kubiak
8
(0,17%)
Okręg 3
Akacjowa, Al. Gen. B. Prugara-Ketlinga, Al. Szwajcarii, Al. Wojska Polskiego, Beksińskiego, Błonie, Bracka, Ceramiczna, Chełmońskiego, Chrobrego, Cmentarna, Deszczowa, Dworcowa, Działkowa, Gajowa, Gałczyńskiego, Hetmańska, Jasińskiego, Jesienna, Kasprzaka, Kasztelańska, Karpacka, Kawaleryjska, Kilińskiego, Kluski. Kmicica, Kochanowskiego, Kolejowa, Kolorowa, Kołłątaja, Konarskiego (numery parzyste od nr 74 do nr 90 i numery nieparzyste od nr 131 do nr 141), Korczaka, Kosynierów, Kościelna, Kółkowa, Królowej Jadwigi, Krótka, Księdza Wołka, Leszka Kawczyńskiego, Leśna, Lipińskiego, Lipowa, Lwowska, Łany, Łączna, Malownicza, Mała, Mieszka I, Mostowa, Murarska, Narożna, Nastrojowa, Nowa, Ogrodowa, Okrężna, Okrzei, Olchowiecka, Opłotki, Pawia, Piękna, Podmiejska, Poetycka, Porcelanowa, ppor. Mariana Zaremby, Prosta, Przelotowa, Przemyska, Przodowników, Przytulna, Reja, Reymonta, Robotnicza, Rumiankowa, Rycerska, Rysia, Rzemieślnicza, Sienna, Słoneczna, Słowicza, Sowia, Spacerowa, Spokojna, Stawowa, Stefana Batorego, Stolarska, Strażacka, Stróżowska, Sudecka, Szewska, Szklana, Świętojańska, Tetmajera, Topolowa, Turystyczna, Tuwima, Urocza, Ustronie, Ustrzycka, Wichrowa, Widokowa, Wierzbowa, Wilcza, Wiosenna, Witkiewicza, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wolna, Wschodnia, Wspólna, Wylotowa, Wyspiańskiego, Zagłoby, Zagórska, Zagumienna, Zagumna, Zielona, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU ZIEMI SANOCKIEJ
-
9
Anna Penar
29
(0,52%)
-
1
Tomasz Dańczyszyn
288
(5,17%)
-
6
Janusz Zbigniew Zieliński
10
(0,18%)
-
2
Adam Walerian Nędza
53
(0,95%)
-
3
Maciej Piotr Mateja
44
(0,79%)
-
5
Grażyna Wilk
26
(0,47%)
-
4
Dorota Magdalena Nagaj
34
(0,61%)
-
8
Aneta Anna Jabczanka
6
(0,11%)
-
10
Tomasz Sylwester Zieliński
9
(0,16%)
-
7
Arkadiusz Andrzej Finder
2
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRACI ZIEMI SANOCKIEJ
-
9
Piotr Leon Lewandowski
89
(1,60%)
-
3
Teresa Wiktoria Lisowska
169
(3,03%)
-
2
Piotr Romuald Rychter
54
(0,97%)
-
4
Michał Albert Jurek
69
(1,24%)
-
7
Wioleta Angelina Fedorus
26
(0,47%)
-
8
Magdalena Katarzyna Gazdowicz
68
(1,22%)
-
6
Wanda Zych
11
(0,20%)
-
5
Bernard Juliusz Jayko
69
(1,24%)
-
10
Monika Agata Czech
26
(0,47%)
-
1
Jakub Stanisław Osika
698
(12,52%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Grzegorz Andrzej Kozak
310
(5,56%)
-
3
Henryka Czesława Tymoczko
337
(6,05%)
-
7
Jacek Władysław Lipiński
130
(2,33%)
-
1
Stanisław Marian Chęć
506
(9,08%)
-
4
Małgorzata Helena Buczek
91
(1,63%)
-
5
Bogusława Maria Małek
231
(4,14%)
-
9
Roman Babiak
280
(5,02%)
-
8
Helena Pacławska
57
(1,02%)
-
10
Przemysław Piotr Sroka
37
(0,66%)
-
6
Robert Baliński
36
(0,65%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Robert Stanisław Płaziak
122
(2,19%)
-
7
Daniel Pojnar
6
(0,11%)
-
2
Grzegorz Seweryn Pasztyła
110
(1,97%)
-
5
Dariusz Piotrowski
11
(0,20%)
-
4
Antoni Leon Radoń
10
(0,18%)
-
6
Agnieszka Zuzanna Wojtoń
8
(0,14%)
-
8
Dorota Regina Tomczyk
10
(0,18%)
-
10
Agata Hassinger
7
(0,13%)
-
9
Marek Paweł Wojnarowski
40
(0,72%)
-
3
Ewa Małgorzata Szczudlik
29
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SANOK
-
5
Dariusz Kopiec
48
(0,86%)
-
1
Katarzyna Sieradzka
147
(2,64%)
-
3
Janusz Wasylew
42
(0,75%)
-
2
Wiesław Piotr Łata
84
(1,51%)
-
4
Monika Antonina Pielech
29
(0,52%)
-
7
Paweł Dominik Kurkarewicz
33
(0,59%)
-
8
Tomasz Tutak
72
(1,29%)
-
6
Magdalena Monika Bogusz
47
(0,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SANOK
-
2
Maciej Grzegorz Drwięga
371
(6,66%)
-
1
Renata Ryniak
87
(1,56%)
-
7
Andrzej Antoni Robel
26
(0,47%)
-
5
Bogusław Ciupak
43
(0,77%)
-
6
Marzena Niemczyk
21
(0,38%)
-
4
Sabina Renata Śmiertka
48
(0,86%)
-
8
Kinga Maria Dworzańska-Serwańska
17
(0,30%)
-
9
Rafał Stanisław Dziewiński
19
(0,34%)
-
10
Hubert Tomasz Paszkiewicz
38
(0,68%)
-
3
Krzysztof Banach
112
(2,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Magdalena Danuta Kuzio
9
(0,16%)
-
7
Krystyna Łabędzka
6
(0,11%)
-
6
Joanna Katarzyna Kogut
9
(0,16%)
-
2
Józef Antoni Drwięga
33
(0,59%)
-
1
Zbigniew Hatłas
52
(0,93%)
-
3
Hubert Niemiec
18
(0,32%)
-
4
Maja Iwona Wituszyńska
15
(0,27%)