Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO
-
2
Marzena Jadwiga Zakrzewska
445
(3,07%)
-
6
Sabina Anna Lampert
65
(0,45%)
-
7
Jolanta Bożena Zacharuk
32
(0,22%)
-
3
Elzbieta Zielińska
121
(0,84%)
-
8
Dagmara Maria Grendziak
46
(0,32%)
-
5
Urszula Maria Krawczyk
107
(0,74%)
-
9
Krzysztof Stachyra
45
(0,31%)
-
4
Adam Krzysztof Górka
397
(2,74%)
-
10
Krzysztof Kozubowski
88
(0,61%)
-
1
Henryk Hibszer
484
(3,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Ireneusz Walenty Przywara
539
(3,72%)
-
8
Eugeniusz Florian Szybiak
197
(1,36%)
-
5
Dawid Kozak
84
(0,58%)
-
2
Beata Katarzyna Erfurt
92
(0,64%)
-
3
Katarzyna Ewa Janowska
73
(0,50%)
-
4
Marcin Paweł Żakowski
34
(0,23%)
-
7
Sonia Agnieszka Grochulska
43
(0,30%)
-
6
Paweł Jan Sosna
52
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Adam Czesław Sobierajski
723
(5,00%)
-
1
Stanisław Józef Rudzki
1 037
(7,17%)
-
4
Iwona Bielawska
187
(1,29%)
-
8
Krystyna Zofia Bieniek
146
(1,01%)
-
5
Jacek Józef Żyła
559
(3,86%)
-
10
Dawid Szymon Zakrzewski
255
(1,76%)
-
7
Jacek Antoni Wandrasz
125
(0,86%)
-
2
Jolanta Zuzanna Leśniowska
758
(5,24%)
-
9
Ryszard Jan Nowak
105
(0,73%)
-
6
Małgorzata Dorota Czarkowska
155
(1,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"
-
3
Katarzyna Elżbieta Szwarczyńska
242
(1,67%)
-
2
Marek Jan Grabowski
227
(1,57%)
-
6
Zbigniew Paweł Matuszek
196
(1,35%)
-
8
Grzegorz Józef Antosz
22
(0,15%)
-
7
Ewa Barbara Dudzińska
47
(0,32%)
-
10
Włodzimierz Wojciech Gwiżdż
314
(2,17%)
-
1
Ewa Jurczyga
2 198
(15,19%)
-
4
Janusz Stanisław Sacha
54
(0,37%)
-
5
Jadwiga Kotańska
129
(0,89%)
-
9
Przemysław Kamil Grochal
72
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
-
1
Dawid Adam Rams
1 713
(11,84%)
-
4
Monika Barbara Michalska
25
(0,17%)
-
7
Barbara Katarzyna Orzechowska
44
(0,30%)
-
2
Piotr Paweł Dudło
397
(2,74%)
-
3
Szymon Kościarz
221
(1,53%)
-
6
Grzegorz Rafał Sobierajski
389
(2,69%)
-
8
Krzysztof Eugeniusz Stolarek
738
(5,10%)
-
5
Katarzyna Panfiluk
37
(0,26%)
-
9
Dariusz Piotr Kędzierski
362
(2,50%)
-
10
Agnieszka Baron
52
(0,36%)
Okręg 2
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO
-
2
Paweł Piotr Bryła
431
(6,52%)
-
1
Jacek Jakub Awramienko
1 100
(16,65%)
-
4
Anna Maria Mikołajczuk-Rusinowska
117
(1,77%)
-
5
Beata Elżbieta Płużek
126
(1,91%)
-
3
Aleksander Jan Cichorz
99
(1,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Urszula Gertruda Czupryna
14
(0,21%)
-
3
Izabela Maria Borusewicz
43
(0,65%)
-
5
Waldemar Michał Kotliński
46
(0,70%)
-
1
Marcin Krzysztof Skupin
169
(2,56%)
-
2
Dominik Jan Ćwikliński
27
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Zbigniew Marek Łanowy
390
(5,90%)
-
5
Małgorzata Roma Badurczyk
68
(1,03%)
-
3
Ireneusz Henryk Kopania
234
(3,54%)
-
4
Krzysztof Franciszek Ptak
107
(1,62%)
-
1
Krystyna Regina Urbańska
764
(11,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"
-
3
Piotr Robert Magda
497
(7,52%)
-
1
Henryk Marian Sibielak
500
(7,57%)
-
5
Sebastian Fabian Bursakowski-Irzykowski
53
(0,80%)
-
2
Jolanta Maria Mostowska
160
(2,42%)
-
4
Grażyna Lucyna Kalitan
204
(3,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
-
2
Anna Izabela Smyl
732
(11,08%)
-
1
Leszek Kubiak
396
(5,99%)
-
3
Wiesława Jadwiga Domin
167
(2,53%)
-
4
Barbara Czerw
77
(1,17%)
-
5
Adam Janusz Wochnik
85
(1,29%)
Okręg 3
Gierałtowice, Pilchowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO
-
7
Piotr Jan Królicki
75
(0,76%)
-
5
Bogusława Hepa
86
(0,87%)
-
2
Barbara Elżbieta Mansfeld
374
(3,79%)
-
1
Jerzy Korus
395
(4,00%)
-
3
Eugeniusz Paweł Loska
575
(5,83%)
-
4
Magdalena Jadwiga Kurpas
377
(3,82%)
-
6
Patrycja Dominika Cempulik-Włodarz
103
(1,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Justyna Jadwiga Kanclerz
60
(0,61%)
-
1
Rajmund Jan Russin
306
(3,10%)
-
3
Rafał Roman Mamok
50
(0,51%)
-
5
Bożena Smuda
19
(0,19%)
-
4
Justyna Weronika Tkocz
75
(0,76%)
-
6
Piotr Łastawiecki
46
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Adam Wiktor Widenka
224
(2,27%)
-
1
Marek Ireneusz Marcisz
803
(8,13%)
-
4
Dorota Aleksandra Kroczek
136
(1,38%)
-
2
Marek Roman Szolc
620
(6,28%)
-
5
Aneta Ludwik
135
(1,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"
-
2
Mirosław Sławomir Marcol
508
(5,15%)
-
1
Wilhelm Krywalski
504
(5,11%)
-
3
Małgorzata Maria Szmit
307
(3,11%)
-
7
Dawid Dominik Szulc
73
(0,74%)
-
4
Izabela Joanna Buchała
330
(3,34%)
-
6
Janusz Andrzej Korus
173
(1,75%)
-
5
Anna Maria Surdel
213
(2,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
-
1
Waldemar Józef Dombek
1 624
(16,45%)
-
5
Ingemar Klos
277
(2,81%)
-
2
Elwira Małgorzata Zajusz-Zubek
164
(1,66%)
-
3
Winfryd Ficoń
328
(3,32%)
-
4
Grażyna Joanna Gliklich
323
(3,27%)
-
6
Barbara Jadwiga Golec
125
(1,27%)
-
7
Tomasz Michał Kowol
463
(4,69%)
Okręg 4
Rudziniec, Sośnicowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO
-
6
Marcin Andrzej Borkowski
104
(1,32%)
-
1
Teresa Agnieszka Szymońska
705
(8,96%)
-
4
Janusz Joachim Jarzina
263
(3,34%)
-
2
Sylwia Jadwiga Żogała
144
(1,83%)
-
3
Maria Magdalena Mikno
59
(0,75%)
-
5
Jan Antoni Hasa
251
(3,19%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Jerzy Jan Gołombek
198
(2,52%)
-
4
Barbara Elżbieta Żygłowicz
46
(0,58%)
-
6
Ewelina Sylwia Cebula
196
(2,49%)
-
1
Tomasz Taranowski
647
(8,22%)
-
3
Barbara Krystyna Tutak
122
(1,55%)
-
5
Patryk Horodecki
48
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"
-
1
Józef Maksymilian Kruczek
731
(9,29%)
-
6
Maciej Witold Kozubski
172
(2,18%)
-
5
Sylwia Katarzyna Masarczyk
266
(3,38%)
-
2
Zdzisława Krystyna Mrózek
249
(3,16%)
-
3
Brygida Genowefa Smuda
175
(2,22%)
-
4
Tomasz Kutta
269
(3,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
-
1
Andrzej Marcin Frejno
1 426
(18,11%)
-
5
Helena Anita Derner
221
(2,81%)
-
3
Gabriela Maria Machnik
122
(1,55%)
-
2
Andrzej Wojciech Hosz
897
(11,39%)
-
4
Małgorzata Dorota Szymańska
392
(4,98%)
-
6
Tomasz Jan Starosta
169
(2,15%)
Okręg 5
Toszek, Wielowieś
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO
-
1
Mariusz Jan Podbrożny
176
(3,11%)
-
5
Maria Barbara Bukowska
70
(1,24%)
-
4
Lidia Gabriela Skowron-Rittau
35
(0,62%)
-
2
Marcin Ginter Kuczkowski
140
(2,48%)
-
3
Lidia Anna Badura
132
(2,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Daria Weronika Podkowa
107
(1,89%)
-
5
Ryszard Zbigniew Rupacz
23
(0,41%)
-
1
Grzegorz Piotr Kamiński
310
(5,48%)
-
3
Piotr Dariusz Kasprzak
30
(0,53%)
-
4
Danuta Dorota Fielauf
55
(0,97%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Sławomir Zarzecki
516
(9,12%)
-
3
Tomasz Jarosław Stępień
68
(1,20%)
-
2
Sylwia Gołombek
130
(2,30%)
-
4
Patrycja Maria Lasota
71
(1,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"
-
2
Barbara Danuta Skibińska
103
(1,82%)
-
4
Elwira Teresa Giemza
94
(1,66%)
-
3
Krzysztof Józef Michel
86
(1,52%)
-
5
Robert Witold Krzemiński
77
(1,36%)
-
1
Jacek Józef Zarzycki
607
(10,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
-
1
Andrzej Mieczysław Kurek
871
(15,40%)
-
3
Patrycja Bernadeta Duda
205
(3,62%)
-
4
Kornelia Małgorzata Galbierz
268
(4,74%)
-
5
Krystian Antoni Kiełbasa
704
(12,45%)
-
2
Adam Krzysztof Wojtowicz
778
(13,76%)