Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gminy: Dubiecko, Bircza i Krzywcza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO
-
1
Roman Józef Szymański
305
(3,48%)
-
3
Tadeusz Pelo
125
(1,43%)
-
2
Monika Edyta Bądal
104
(1,19%)
-
5
Czesław Franciszek Pieniądz
49
(0,56%)
-
7
Janusz Józef Dutkowski
44
(0,50%)
-
6
Marzena Anna Demkiewicz
37
(0,42%)
-
4
Marta Anna Burchała
30
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Zbigniew Blecharczyk
865
(9,86%)
-
3
Stanisław Gierula
155
(1,77%)
-
4
Krzysztof Dariusz Kijanka
122
(1,39%)
-
2
Antoni Kazimierz Szałyga
597
(6,81%)
-
5
Katarzyna Pindaczek
55
(0,63%)
-
7
Krystyna Mac
147
(1,68%)
-
6
Krystyna Klimczyk
64
(0,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENI DLA POWIATU
-
1
Wojciech Witold Bobowski
310
(3,53%)
-
2
Ryszard Stanisław Pawłowski
130
(1,48%)
-
3
Zbigniew Józef Urban
309
(3,52%)
-
6
Irena Maria Król
55
(0,63%)
-
5
Teresa Janina Skowronek
67
(0,76%)
-
7
Jolanta Bożena Zawada
124
(1,41%)
-
4
Alicja Grażyna Atak
212
(2,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
-
1
Henryk Piotr Sowa
527
(6,01%)
-
3
Adam Michał Czarniecki
414
(4,72%)
-
2
Jerzy Zenon Góralewicz
587
(6,69%)
-
4
Urszula Kopczak
70
(0,80%)
-
6
Wioletta Barbara Pich
49
(0,56%)
-
7
Łukasz Pawłowski
261
(2,98%)
-
5
Dorota Skubisz-Bembenek
153
(1,74%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Monika Świrk
80
(0,91%)
-
7
Adam Piotr Sosnowski
231
(2,63%)
-
1
Piotr Jan Pękalski
913
(10,41%)
-
2
Barbara Jadwiga Krajewska
250
(2,85%)
-
5
Henryk Tereszczak
168
(1,92%)
-
4
Agnieszka Anna Drel
198
(2,26%)
-
3
Arkadiusz Łukasz Mazur
561
(6,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Iwona Gajewska
101
(1,15%)
-
1
Monika Agnieszka Żydownik
128
(1,46%)
-
3
Wojciech Pilch
100
(1,14%)
-
4
Krzysztof Hop
74
(0,84%)
Okręg 2
Gminy: Krasiczyn, Przemyśl i Fredropol
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO
-
4
Bogdan Sawicki
69
(0,78%)
-
2
Magdalena Anna Małachowska
311
(3,49%)
-
1
Zbigniew Andrzej Bojko
235
(2,64%)
-
3
Wiktor Kuczma
49
(0,55%)
-
5
Grażyna Małgorzata Dyl
49
(0,55%)
-
7
Dariusz Bogdan Świstak
26
(0,29%)
-
6
Zofia Katarzyna Kawałek
44
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Teresa Radoń
130
(1,46%)
-
6
Irena Łomańska
42
(0,47%)
-
4
Wiesław Krzyżanowski
80
(0,90%)
-
3
Małgorzata Maria Chomycz-Śmigielska
332
(3,73%)
-
1
Ryszard Kazimierz Gołębiowski
705
(7,92%)
-
2
Grzegorz Finik
587
(6,60%)
-
7
Zbigniew Walenty Maciołek
81
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENI DLA POWIATU
-
1
Władysław Antoni Maciupa
486
(5,46%)
-
3
Ewa Józefa Maziarczyk
114
(1,28%)
-
4
Grzegorz Przemysław Kozioł
162
(1,82%)
-
7
Dariusz Stanisław Kinasz
100
(1,12%)
-
2
Zofia Małgorzata Zwolińska
227
(2,55%)
-
5
Zenon Wagiła
230
(2,58%)
-
6
Maria Alicja Ryzner
28
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
-
2
Andżelika Maria Cichocka
55
(0,62%)
-
1
Władysław Malinowski
196
(2,20%)
-
3
Małgorzata Maria Senczyszyn
60
(0,67%)
-
4
Bogusław Kikiela
28
(0,31%)
-
5
Piotr Robert Gagat
61
(0,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Adam Sidor
171
(1,92%)
-
1
Krzysztof Włodzimierz Kołodziejczyk
1 152
(12,94%)
-
5
Artur Wojciech Olszański
555
(6,24%)
-
2
Mariusz Andrzej Kurpyta
525
(5,90%)
-
4
Iwona Teresa Misiorowska
121
(1,36%)
-
7
Alina Anna Cielecka-Huk
572
(6,43%)
-
6
Helena Radochońska
290
(3,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Karol Mościszko
262
(2,94%)
-
1
Beata Maria Bartkowiak
405
(4,55%)
-
2
Agnieszka Maria Pelc-Litwa
196
(2,20%)
-
3
Jolanta Maria Honicka
75
(0,84%)
-
5
Ryszard Czesław Jakubiec
89
(1,00%)
Okręg 3
Gminy: Żurawica i Orły
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO
-
5
Konrad Stanisław Duda
81
(0,87%)
-
6
Henryk Domański
73
(0,78%)
-
7
Maria Elżbieta Mach
40
(0,43%)
-
8
Michał Przemysław Kostecki
133
(1,43%)
-
1
Krystyna Jadwiga Raba-Opacka
383
(4,12%)
-
2
Józef Kocik
166
(1,78%)
-
4
Magdalena Elżbieta Wilk-Perłak
116
(1,25%)
-
3
Robert Piotr Szczygieł
74
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
8
Maria Gęsiorska
28
(0,30%)
-
1
Jan Antoni Pączek
998
(10,73%)
-
2
Józef Jan Zubik
382
(4,11%)
-
3
Kazimierz Mariusz Łysy
335
(3,60%)
-
4
Ewa Jasińska
40
(0,43%)
-
6
Wojciech Klink
47
(0,51%)
-
7
Janusz Józef Musz
45
(0,48%)
-
5
Renata Majcher
46
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENI DLA POWIATU
-
3
Ala Marzanna Radochońska
154
(1,66%)
-
2
Adam Stanisław Sowa
186
(2,00%)
-
1
Marek Jerzy Kudła
642
(6,90%)
-
4
Łukasz Jan Szaruga
132
(1,42%)
-
5
Justyna Zofia Buć
30
(0,32%)
-
6
Waldemar Wojciech Radochoński
59
(0,63%)
-
7
Magdalena Katarzyna Napora
37
(0,40%)
-
8
Bartosz Gradowski
50
(0,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ
-
6
Bożena Jaroch
50
(0,54%)
-
5
Urszula Lizon
65
(0,70%)
-
3
Piotr Julian Lenar
116
(1,25%)
-
7
Józef Michał Ziemba
106
(1,14%)
-
1
Jan Semków
512
(5,50%)
-
4
Czesława Pielech
62
(0,67%)
-
2
Marian Górniak
200
(2,15%)
-
8
Grzegorz Jan Pęcak
134
(1,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Bożena Maria Ryczan
1 002
(10,77%)
-
2
Witold Szumełda
345
(3,71%)
-
5
Małgorzata Barbara Żak-Lorenowicz
183
(1,97%)
-
6
Jan Cyran
243
(2,61%)
-
7
Dariusz Piotr Janicki
121
(1,30%)
-
3
Jan Mariusz Janusz
774
(8,32%)
-
4
Ewa Bożena Rokitowska-Cisek
191
(2,05%)
-
8
Artur Stanisław Karkowski
119
(1,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Grzegorz Andrzej Lupa
170
(1,83%)
-
4
Katarzyna Anna Pukacz
74
(0,80%)
-
2
Wojciech Kostuś
233
(2,50%)
-
3
Beata Maria Lusio
35
(0,38%)
-
5
Mariusz Marek Czycz
68
(0,73%)
-
6
Zenon Aleksander Kostkiewicz
45
(0,48%)
-
7
Piotr Paweł Baran
159
(1,71%)
-
8
Loren Anna Gąska
20
(0,21%)
Okręg 4
Gminy: Medyka i Stubno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO
-
4
Bolesław Witko
35
(0,86%)
-
1
Artur Ryszard Pukas
142
(3,49%)
-
2
Katarzyna Anna Szaruga-Krzywińska
50
(1,23%)
-
5
Barbara Danuta Olbrycht
23
(0,56%)
-
3
Tadeusz Jan Jakubowski
21
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Ryszard Marian Adamski
1 119
(27,48%)
-
5
Andrzej Dziadek
153
(3,76%)
-
3
Tadeusz Dacko
94
(2,31%)
-
2
Beata Janina Gumienny
154
(3,78%)
-
4
Elżbieta Joanna Bobko-Czyż
43
(1,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENI DLA POWIATU
-
1
Zbigniew Stanisław Zawalski
79
(1,94%)
-
2
Ewa Grządziel
25
(0,61%)
-
3
Małgorzata Ewa Jurczak
32
(0,79%)
-
4
Katarzyna Monika Domaradzka
43
(1,06%)
-
5
Jerzy Roman Opala
91
(2,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Halina Ewa Chytra
236
(5,80%)
-
1
Kazimierz Kapłon
700
(17,19%)
-
4
Dariusz Michał Dacyk
268
(6,58%)
-
2
Anna Halina Glesman
112
(2,75%)
-
5
Stanisław Kalawski
138
(3,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Łukasz Kordek
333
(8,18%)
-
3
Joanna Wasiewicz
49
(1,20%)
-
2
Daniel Łukasz Wirkijowski
71
(1,74%)
-
5
Robert Ryszard Dańko
20
(0,49%)
-
4
Dorota Anna Sumka-Szczerba
41
(1,01%)