Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Barwna, Władysława Broniewskiego, Bukowa, Św. Jacka, O. Augustyna Kordeckiego, Wojciecha Korfantego, Bolesława Krzywoustego, Leona, Władysława Łokietka, Gen. Stanisława Maczka, Narcyzowa, Niewiadomska, Niwki, Obywatelska, Osiedle Orłowiec numery: od 11 do 17, Osiedle Orłowiec numery: od 18 do 30, Osiedle Orłowiec numery: od 31 do 39, Osiedle Orłowiec numery: od 40 do 43, Osiedle Orłowiec numery: od 44 do 46, Osiedle Orłowiec numery: od 47 do 57, Osiedle Orłowiec numery: od 58 do 63. Osiedle Orłowiec od nr 64 do końca, Pietrzkowicka, Raciborska od nr 246 do końca (numery parzyste), Raciborska od nr 427 do końca (numery nieparzyste), Radosna, Radoszowska od nr 1 do nr 57a (numery nieparzyste), Radoszowska od nr 2 do nr 68 (numery parzyste), Radoszowska od nr 59 do końca (numery nieparzyste), Radoszowska od nr 70 do końca (numery parzyste), Ks. Józefa Szafranka, Szczerbicka, Szpaków, Juliana Tuwima, Urbana, Wspólna, Żelazna, Żytnia.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
3
Danuta Kosteczko
85
(2,69%)
-
2
Wojciech Koźlik
187
(5,93%)
-
5
Lucjan Nowak
123
(3,90%)
-
7
Krystian Henryk Krause
36
(1,14%)
-
6
Piotr Michał Sanecznik
31
(0,98%)
-
9
Tomasz Wójcik
81
(2,57%)
-
10
Klaudia Walentyna Sojka
5
(0,16%)
-
8
Joanna Monika Klimek
17
(0,54%)
-
1
Halina Zając
152
(4,82%)
-
4
Piotr Adam Bulenda
79
(2,50%)
KOMITET WYBORCZY MOJE MIASTO
-
7
Beata Jadwiga Prokop
16
(0,51%)
-
10
Barbara Baron
90
(2,85%)
-
3
Michał Ryszard Grabarczyk
72
(2,28%)
-
8
Antoni Albin Tomanek
43
(1,36%)
-
4
Szymon Jacek Żydek
33
(1,05%)
-
5
Zbigniew Grzegorz Kąkol
31
(0,98%)
-
1
Adam Jan Meslik
197
(6,25%)
-
2
Marzena Elżbieta Rotter
55
(1,74%)
-
6
Marta Jadwiga Radosz
28
(0,89%)
-
9
Mariusz Jacek Nogły
12
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Zbigniew Marian Majewski
54
(1,71%)
-
4
Jan Augustyn Przybyła
76
(2,41%)
-
7
Bożena Maria Woskowiak
25
(0,79%)
-
6
Grażyna Żydek
93
(2,95%)
-
1
Dariusz Roman Szlachta
219
(6,94%)
-
5
Lidia Joanna Fingas
14
(0,44%)
-
3
Grzegorz Tomiczek
47
(1,49%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Andrzej Pożarowszczyk
107
(3,39%)
-
5
Grzegorz Franciszek Dymper
0
(0,00%)
-
4
Krystyna Małgorzata Wujec
11
(0,35%)
-
6
Dariusz Bober
39
(1,24%)
-
2
Marcelina Dominika Rumin-Drazik
9
(0,29%)
-
3
Wioletta Joanna Krettek
12
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI RAZEM
-
3
Michał Jan Pierchała
151
(4,79%)
-
2
Mirosław Jona
81
(2,57%)
-
9
Izabela Anna Knesz
14
(0,44%)
-
7
Barbara Ewa Chowaniec
16
(0,51%)
-
1
Stefan Sładek
292
(9,26%)
-
4
Tadeusz Brachman
17
(0,54%)
-
5
Maria Helena Malczewska-Paprotny
101
(3,20%)
-
6
Krzysztofa Gabriela Parzych
8
(0,25%)
-
8
Justyna Anna Doleżych
25
(0,79%)
-
10
Tomasz Marek Glenc
15
(0,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWE RYDUŁTOWY
-
2
Teresa Maria Anielska
99
(3,14%)
-
4
Krzysztof Franciszek Dudek
23
(0,73%)
-
5
Katarzyna Barbara Kuśka
60
(1,90%)
-
3
Piotr Marian Oleś
36
(1,14%)
-
6
Monika Krystyna Kalwajtys
11
(0,35%)
-
7
Jacek Roman Głód
6
(0,19%)
-
1
Weronika Anna Mosz
96
(3,04%)
-
8
Zbigniew Grzegorz Łaba
24
(0,76%)
Okręg 2
Armii Krajowej, Jana Barcioka, Gen. Józefa Bema od nr 1 do nr 57 (numery nieparzyste), Gen. Józefa Bema od nr 2 do nr 60a (numery parzyste), Gen. Józefa Bema od nr 59 do końca (numery nieparzyste), Gen. Józefa Bema od nr 70 do końca (numery parzyste), Błękitna, Czernicka, Gajowa, Jasna, Jesionowa, Osiedle Karola, Klonowa, Jana Kochanowskiego, Krzyżkowicka, Joachima Lelewela, Stanisława Ligonia, Ładna, Karola Miarki, Adama Mickiewicza, Miła, Gustawa Morcinka, Osiedle Na Wzgórzu, Orzechowa, Piecowska, Raciborska od nr 1 do 425 (numery nieparzyste), Raciborska od nr 2 do nr 244 (numery parzyste), Mikołaja Reja, Sadowa, Andrzeja Struga, Strzelców Bytomskich, Studzienna, Ks. Bolesława Szyszki, Urocza, Wiśniowa, Wjazdowa, Wodna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
8
Joanna Wiejak
24
(0,99%)
-
4
Rudolf Warło
70
(2,87%)
-
3
Maciej Tomasz Poręba
106
(4,35%)
-
7
Marcin Marek Tonke
42
(1,72%)
-
1
Barbara Maria Wojciechowska
483
(19,84%)
-
5
Joanna Ewa Korbel
53
(2,18%)
-
2
Jerzy Andrzej Wróblewski
148
(6,08%)
-
6
Tomasz Rafał Burda
27
(1,11%)
KOMITET WYBORCZY MOJE MIASTO
-
1
Grzegorz Mieczysław Krajczok
109
(4,48%)
-
3
Barbara Mirela Kaleja-Pawelec
29
(1,19%)
-
2
Monika Grabarz-Czuluk
41
(1,68%)
-
5
Dariusz Długosz
14
(0,57%)
-
4
Jolanta Mariola Bartnik-Mazur
34
(1,40%)
-
6
Krzysztof Tomasz Adamczyk
11
(0,45%)
-
7
Tomasz Freiwald
35
(1,44%)
-
8
Alina Anna Nowicka
19
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Sylwester Piotr Buda
31
(1,27%)
-
1
Joanna Katarzyna Kubala
204
(8,38%)
-
4
Sonia Teresa Rudek
47
(1,93%)
-
2
Henryk Walkowiak
51
(2,09%)
-
3
Danuta Bernadeta Kukla
52
(2,14%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Andrzej Roman Zając
31
(1,27%)
-
2
Joanna Weronika Bober
10
(0,41%)
-
3
Mirosław Jerzy Gac
15
(0,62%)
-
6
Zygmunt Murański
46
(1,89%)
-
5
Monika Wojaczek
4
(0,16%)
-
4
Agata Jolanta Wichary
5
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI RAZEM
-
1
Agnieszka Wdowiak
135
(5,54%)
-
8
Krzysztof Jan Niemiec
9
(0,37%)
-
3
Ryszard Alfred Szmajduch
37
(1,52%)
-
6
Małgorzata Maria Cichy
28
(1,15%)
-
7
Hanna Katarzyna Mrozek
57
(2,34%)
-
2
Sławomir Stanisław Zalenga
145
(5,95%)
-
4
Magdalena Joanna Wadas
6
(0,25%)
-
5
Leszek Mariusz Pluchacz
18
(0,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWE RYDUŁTOWY
-
4
Lidia Józefina Kocur
21
(0,86%)
-
2
Helena Zofia Mainczyk
24
(0,99%)
-
6
Renata Katarzyna Luniak-Mandrela
18
(0,74%)
-
1
Jacek Ignacy Stebel
121
(4,97%)
-
3
Janusz Michał Stęchły
47
(1,93%)
-
5
Piotr Wojciech Cylc
28
(1,15%)
Okręg 3
Barbary, Benedykta, Ks. Franciszka Blachnickiego, Bohaterów Warszawy, Fryderyka Chopina, Ciasna, Antoniego Czechowa, Dobra, Jadwigi, Jagiellońska, Kalwaryjska, Marcina Kasprzaka, Kazimierza, Św. Maksymiliana Kolbe, Zygmunta Krasińskiego, Krucza, Krzywa, Licealna, Lipowa, Łącząca, Mikołaja, Miodowa, Gabriela Narutowicza, Nowa, Ofiar Terroru, Orlovska, Pawia, Plebiscytowa, Podleśna, Gen. Władysława Sikorskiego, Skalna, Skowronków, Słowicza, Jana III Sobieskiego, Spokojna, Storczykowa, Strefa Gospodarcza, Marcina Strzody, Szpitalna, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Tęczowa, Romualda Traugutta, Tygrysia, Władysława Warneńczyka, Wąska, Henryka Wieniawskiego, Władysława, Walerego Wróblewskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Zygmunta, Tadeusza Boya-Żeleńskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
1
Lucjan Stefan Szwan
214
(7,82%)
-
2
Franciszek Jan Panic
110
(4,02%)
-
4
Alicja Jolanta Kołodziej
212
(7,74%)
-
3
Małgorzata Elżbieta Brzonkalik-Skowronek
133
(4,86%)
-
5
Anna Urbisz
64
(2,34%)
-
6
Sylwia Katarzyna Kuczmaszewska
46
(1,68%)
-
9
Wojciech Kazimierz Klima
12
(0,44%)
-
8
Łukasz Adam Jabłoński
63
(2,30%)
-
7
Arkadiusz Marek Gajda
67
(2,45%)
KOMITET WYBORCZY MOJE MIASTO
-
1
Marek Krzysztof Wystyrk
251
(9,17%)
-
2
Wiesława Bronisława Ciurko
113
(4,13%)
-
4
Ewa Kolbusz
84
(3,07%)
-
3
Marek Stanisław Woźnica
71
(2,59%)
-
6
Adam Jerzy Jenczmionka
93
(3,40%)
-
5
Joanna Maria Czogała
55
(2,01%)
-
8
Łukasz Bartłomiej Jurkowski
19
(0,69%)
-
7
Magdalena Katarzyna Pośpiech
13
(0,47%)
-
9
Dawid Grzegorz Antończyk
33
(1,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Wiesław Jan Brzezina
172
(6,28%)
-
2
Ewa Zelma Kozik
85
(3,10%)
-
3
Eugeniusz Kodura
50
(1,83%)
-
4
Marcin Jan Pecuch
9
(0,33%)
-
6
Danuta Sudoł
31
(1,13%)
-
7
Bernadeta Beata Pecuch
10
(0,37%)
-
5
Gabriel Miliczek
126
(4,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI RAZEM
-
7
Krzysztof Joachim Sekuła
19
(0,69%)
-
8
Andrzej Jan Lusiński
14
(0,51%)
-
4
Zuzanna Anna Kosko
17
(0,62%)
-
2
Mariola Barbara Bolisęga
63
(2,30%)
-
1
Barbara Krystyna Pawłowicz
153
(5,59%)
-
5
Krzysztof Henryk Nawrat
22
(0,80%)
-
3
Danuta Helena Jurkowska
12
(0,44%)
-
6
Leszek Jerzy Kapłan
36
(1,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWE RYDUŁTOWY
-
4
Marek Rafał Widera
59
(2,15%)
-
1
Marcin Władysław Hoszycki
22
(0,80%)
-
2
Janusz Tomasz Burda
20
(0,73%)
-
3
Barbara Aniela Komarek
27
(0,99%)
-
5
Zuzanna Maria Wachełka
51
(1,86%)
-
6
Magdalena Łucja Wysocka
41
(1,50%)
-
7
Dominik Łukasz Handschuh
46
(1,68%)