Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Cybinka, Górzyca, Ośno Lubuskie
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Urszula Bożena Zakowicz
113
(1,67%)
-
4
Agnieszka Aneta Hydrzyk
68
(1,00%)
-
1
Sebastian Adam Łukaszewicz
528
(7,80%)
-
3
Katarzyna Jabłońska
106
(1,57%)
-
5
Ryszard Fidziukiewicz
31
(0,46%)
-
8
Jerzy Franciszek Glinka
47
(0,69%)
-
7
Zygmunt Magniewski
92
(1,36%)
-
6
Edmund Łagutko
90
(1,33%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Małgorzata Stefania Jodlińska-Puziuk
126
(1,86%)
-
8
Marek Orzeszko
170
(2,51%)
-
2
Sławomir Kulczyński
324
(4,78%)
-
1
Józef Apanowicz
344
(5,08%)
-
4
Maria Pakos
65
(0,96%)
-
7
Jolanta Wanda Kawecka-Smalec
79
(1,17%)
-
6
Jerzy Chudziński
32
(0,47%)
-
3
Zdzisława Portka
200
(2,95%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Dariusz Radosław Bałdowski
29
(0,43%)
-
4
Joanna Wajroch
108
(1,59%)
-
2
Patryk Michał Rudziński
181
(2,67%)
-
8
Daniel Edward Widziewicz
75
(1,11%)
-
3
Maciej Gerard Gołębiowski
146
(2,16%)
-
6
Joanna Ścigaj
82
(1,21%)
-
5
Dariusz Kazimierz Filipowicz
69
(1,02%)
-
1
Monika Karasińska
381
(5,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI DLA MIESZKAŃCÓW
-
7
Bogdan Jan Piasecki
46
(0,68%)
-
2
Anna Marzanna Szczerbin
82
(1,21%)
-
6
Arkadiusz Jan Wójcik
50
(0,74%)
-
3
Adam Jarosław Słodownik
46
(0,68%)
-
4
Michał Stanisław Truszkowski
145
(2,14%)
-
8
Alicja Maria Brzozowska
47
(0,69%)
-
5
Agnieszka Małgorzata Bratkowska
20
(0,30%)
-
1
Bogdan Józef Hajkowicz
468
(6,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MUSI BYĆ LEPIEJ
-
1
Lilianna Głowacka
118
(1,74%)
-
4
Małgorzata Janina Cholewa
18
(0,27%)
-
2
Justyna Siemińska
44
(0,65%)
-
3
Krzysztof Robert Federowicz
38
(0,56%)
-
5
Artur Adam Drzazga
23
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Joanna Eugenia Kaczmarek
34
(0,50%)
-
6
Grażyna Antonina Skowron-Krawczyńska
11
(0,16%)
-
1
Ireneusz Franciszek Borkowski
108
(1,59%)
-
4
Grażyna Kowalska
54
(0,80%)
-
7
Wojciech Edward Gajewski
82
(1,21%)
-
3
Grzegorz Smalec
131
(1,93%)
-
5
Arkadiusz Jan Jeske
52
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jan Maślakiewicz
321
(4,74%)
-
7
Małgorzata Gołębiowska
71
(1,05%)
-
4
Alicja Jankowska
216
(3,19%)
-
3
Małgorzata Mazur
115
(1,70%)
-
2
Maciej Błoński
488
(7,21%)
-
6
Zdzisław Walczyński
116
(1,71%)
-
5
Krzysztof Bohuszko
343
(5,06%)
Okręg 2
Gmina Rzepin
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Stanisław Klajnerok
68
(1,62%)
-
5
Dorota Małgorzata Głowińska
18
(0,43%)
-
3
Jerzy Stanisław Szulc
98
(2,34%)
-
6
Bogumiła Weronika Urbanek
21
(0,50%)
-
4
Sylwester Natkański
65
(1,55%)
-
2
Bernardeta Magdalena Piechowiak
93
(2,22%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Monika Rybowiak
15
(0,36%)
-
6
Tadeusz Marek Andrejczuk
41
(0,98%)
-
5
Marzena Szkoda
22
(0,53%)
-
1
Marek Eligiusz Radzik
128
(3,06%)
-
4
Anna Katarzyna Plok
28
(0,67%)
-
2
Wojciech Franciszek Dereń
108
(2,58%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Paulina Jaroszonek
49
(1,17%)
-
6
Damian Łukasz Utracki
601
(14,35%)
-
5
Ewa Jolanta Cudyk
29
(0,69%)
-
3
Andrzej Jan Skałuba
133
(3,17%)
-
1
Wiesław Henryk Kołosza
579
(13,82%)
-
2
Barbara Szostak
107
(2,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI DLA MIESZKAŃCÓW
-
2
Mariusz Szpakowski
20
(0,48%)
-
4
Przemysław Begier
5
(0,12%)
-
1
Kamila Kozłowska
26
(0,62%)
-
3
Jadwiga Maria Kupsik
18
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MUSI BYĆ LEPIEJ
-
4
Grażyna Wiesława Łozowicka
7
(0,17%)
-
3
Włodzimierz Edmund Filipczak
179
(4,27%)
-
2
Andrzej Roman Pych
110
(2,63%)
-
1
Grażyna Goj
124
(2,96%)
-
5
Jadwiga Gurgul
10
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Monika Ewa Ciesielska
72
(1,72%)
-
6
Jan Krzysztof Hańbicki
470
(11,22%)
-
3
Ewa Mariola Winiarczyk
110
(2,63%)
-
1
Tomasz Zenon Sidorkiewicz
319
(7,62%)
-
2
Danuta Jadwiga Sawicka
351
(8,38%)
-
4
Krystian Pastuszak
165
(3,94%)
Okręg 3
Gmina Słubice
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Robert Włodek
472
(6,34%)
-
2
Kazimiera Jakubowska
266
(3,58%)
-
3
Natalia Barbara Żwirek
102
(1,37%)
-
4
Dorota Małgorzata Rutka
92
(1,24%)
-
6
Jolanta Teresa Kaczmarek
30
(0,40%)
-
7
Krzysztof Woliński
60
(0,81%)
-
9
Henryk Leńczuk
38
(0,51%)
-
8
Krystyna Kiba
142
(1,91%)
-
5
Jan Stachowiak
87
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Leopold Owsiak
240
(3,23%)
-
2
Wiesław Jan Kubik
43
(0,58%)
-
6
Jarosław Ratajczak
81
(1,09%)
-
8
Aleksandra Jadwiga Pośrednik
39
(0,52%)
-
3
Martyna Wasilewska
33
(0,44%)
-
4
Zbigniew Kazimierz Karolak
84
(1,13%)
-
7
Teresa Maria Rodkiewicz
35
(0,47%)
-
9
Tadeusz Wójtowicz
112
(1,51%)
-
5
Beata Izabela Cichecka-Nowak
35
(0,47%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Łukasz Szymon Kaczmarek
215
(2,89%)
-
4
Lilia Radkiewicz
147
(1,98%)
-
9
Aleksandra Orłowska
248
(3,33%)
-
6
Karolina Rommel
137
(1,84%)
-
8
Ryszard Chustecki
283
(3,80%)
-
1
Leszek Józef Bajon
402
(5,40%)
-
2
Barbara Burzyńska
232
(3,12%)
-
5
Dariusz Cezary Pazda
55
(0,74%)
-
7
Aneta Anna Czapp
25
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI DLA MIESZKAŃCÓW
-
5
Stefan Maliczak
28
(0,38%)
-
7
Bogdan Zduńczyk
90
(1,21%)
-
8
Wioleta Krystyna Konsik
15
(0,20%)
-
9
Tomasz Jan Stupienko
181
(2,43%)
-
3
Edward Józef Niedużak
27
(0,36%)
-
4
Jadwiga Ignatowicz
21
(0,28%)
-
2
Krystyna Skubisz
236
(3,17%)
-
1
Robert Mariusz Tomczak
219
(2,94%)
-
6
Aneta Maria Majewska
38
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MUSI BYĆ LEPIEJ
-
2
Anita Ewa Ryfun-Hnatyszyn
104
(1,40%)
-
1
Zbigniew Jerzy Sawicki
150
(2,02%)
-
3
Ariel Pawelczyk
176
(2,37%)
-
8
Maksymilian Marcin Wanago
61
(0,82%)
-
6
Jolanta Maria Skręty
405
(5,44%)
-
4
Kamila Barbara Łopusiewicz
134
(1,80%)
-
7
Jacek Cezary Chajduk
22
(0,30%)
-
5
Marek Wachowiak
62
(0,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Andrzej Karpezo
259
(3,48%)
-
3
Anna Maria Kopko
23
(0,31%)
-
5
Mirosława Kołosowska
31
(0,42%)
-
1
Krzysztof Jan Radkiewicz
230
(3,09%)
-
9
Ireneusz Woźniak
56
(0,75%)
-
8
Bożena Róża Mokrzyńska
25
(0,34%)
-
4
Marcin Kucharczyk
89
(1,20%)
-
6
Mariola Krystyna Musiał
30
(0,40%)
-
7
Marek Skalniak
82
(1,10%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Katarzyna Anna Kleszczyńska
47
(0,63%)
-
3
Wiesław Zackiewicz
149
(2,00%)
-
1
Jacek Wojciech Chmurzyński
266
(3,58%)
-
2
Marcin Pałka
164
(2,20%)
-
6
Kamila Aneta Mazurek
53
(0,71%)
-
9
Bogdan Dybka
107
(1,44%)
-
8
Eleonora Woronowicz
0
(0%)
-
5
Małgorzata Mariola Dziubik
38
(0,51%)
-
7
Jaromir Grzegorz Smajewski
21
(0,28%)