Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Suchodół, Władysławów, Kępa Karolińska, Gilówka Dolna, Gilówka Górna, Pieczyska Łowickie, Pieczyska Iłowskie
Pokaż więcej
Renata Bartosiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”
104
(52,00%)
Irena Izydorczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(37,00%)
Mariola Durka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
22
(11,00%)
Okręg 2
Łady, Wola Ładowska, Arciechów, Bieniew, Arciechówek, Obory, Uderz, Miękiny
Pokaż więcej
Damian Kopka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”
53
(28,96%)
Dominika Świerczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
12
(6,56%)
Łukasz Jan Banaszczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(18,58%)
Joanna Rybicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA TO MY
75
(40,98%)
Agnieszka Ludwiczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
9
(4,92%)
Okręg 3
Narty, Wołyńskie, Przejma, Lasotka
Pokaż więcej
Radosław Simiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”
44
(22,22%)
Bogumił Zientara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
21
(10,61%)
Danuta Geras
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY BERNAT
80
(40,40%)
Teresa Zofia Jaśkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(22,73%)
Ewa Grzywacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
8
(4,04%)
Okręg 4
Iłów: ulice-Bitwy nad Bzurą, Cicha, Dolna, Okrężna, Handlowa, Rynek Staromiejski, Warszawska, Wyzwolenia, Żabia
Pokaż więcej
Mirosław Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”
90
(36,89%)
Artur Tomasz Papierowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
10
(4,10%)
Jakub Jacek Zientara
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
110
(45,08%)
Łukasz Krystian Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
34
(13,93%)
Okręg 5
Iłów: ulice-Brzozowa, Gen. Włada, Leśna, Myśliwska, Plac Kasztanowy, Płocka, Witosa, Wiślana, Strażacka, Klonowa
Pokaż więcej
Radosław Waldemar Kunz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”
106
(48,40%)
Patryk Lewandowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
41
(18,72%)
Andrzej Eugeniusz Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(32,88%)
Okręg 6
Miękinki, Olszowiec, Stegna, Krzyżyk Iłowski, Piskorzec
Pokaż więcej
Mirosława Barbara Krysztowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”
27
(13,24%)
Marcin Rybicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
27
(13,24%)
Dorota Katarzyna Bernat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY BERNAT
81
(39,71%)
Anna Jadwiga Kornacka-Bartos
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(33,82%)
Okręg 7
Leśniaki, Rzepki, Łaziska, Rokocina, Budy Iłowskie, Lubatka, Szarglew, Olunin
Pokaż więcej
Edyta Szymerska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”
70
(34,15%)
Bogumiła Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
14
(6,83%)
Jadwiga Anna Lewandowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY BERNAT
44
(21,46%)
Teresa Tomaszewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(20,49%)
Józef Kubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
35
(17,07%)
Okręg 8
Aleksandrów, Wszeliwy, Paulinka, Załusków
Pokaż więcej
Anna Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”
50
(21,19%)
Rafał Durzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
72
(30,51%)
Magdalena Kędzierska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(27,54%)
Ewelina Zielak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
49
(20,76%)
Okręg 9
Kaptury, Karłowo, Emilianów
Pokaż więcej
Alicja Jadwiga Stańczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”
67
(40,12%)
Magdalena Sylwia Charazińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
17
(10,18%)
Waldemar Karpiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(32,93%)
Katarzyna Bogusława Wierzbicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
28
(16,77%)
Okręg 10
Brzozów Nowy, Brzozowiec, Brzozów A
Pokaż więcej
Michalina Maria Kawala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”
75
(33,48%)
Tomasz Konrad Ciołkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
12
(5,36%)
Przemysław Piotr Wasilewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
110
(49,11%)
Jerzy Edward Nowakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
27
(12,05%)
Okręg 11
Brzozów Stary
Pokaż więcej
Hanna Maria Lenartowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”
49
(15,71%)
Grzegorz Marcin Banasiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
108
(34,62%)
Andrzej Orliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
155
(49,68%)
Okręg 12
Białocin, Sadowo, Wieniec
Pokaż więcej
Tadeusz Andrzej Lis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”
67
(36,22%)
Andrzej Stanisław Krakowiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(15,68%)
Marek Paweł Ziółkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
89
(48,11%)
Okręg 13
Zalesie, Dobki, Brzozówek
Pokaż więcej
Jacek Kucharski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”
43
(26,38%)
Waldemar Jan Modrzejewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(12,27%)
Sławomir Antoni Tomaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
100
(61,35%)
Okręg 14
Giżyczki, Piotrów, Sewerynów, Wisowa
Pokaż więcej
Agnieszka Rolewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”
68
(36,36%)
Piotr Grzegorz Sikora
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(19,25%)
Bożena Halina Rolewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
83
(44,39%)
Okręg 15
Giżyce, Henryków
Pokaż więcej
Paweł Grzegorz Wujcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PAWŁA KRAŚNIEWSKIEGO „JAWNIE, SPRAWNIE I GOSPODARNIE”
139
(67,15%)
Ryszard Zientara
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(15,94%)
Anna Drabińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
35
(16,91%)