Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Skierbieszów, ulice: 1 Maja, Nadrzeczna od nr 57 do nr 132, Wąska
Pokaż więcej
Piotr Kot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA SOKALA
141
(70,50%)
Marian Jan Pulikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROLNICZY KOMITET WYBORCZY
59
(29,50%)
Okręg 2
Skierbieszów, ulice: Nadrzeczna od nr 3 do nr 56, Parkowa, Osiedle POM
Pokaż więcej
Bartłomiej Mariusz Węcławik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA SOKALA
95
(55,88%)
Tomasz Franciszek Karpiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROLNICZY KOMITET WYBORCZY
75
(44,12%)
Okręg 3
Skierbieszów, ulice: Cmentarna, Rynek, Zamojska, Zielona
Pokaż więcej
Jacek Franciszek Pszenniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA SOKALA
120
(61,22%)
Marian Węcławik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROLNICZY KOMITET WYBORCZY
76
(38,78%)
Okręg 4
Skierbieszów-Kolonia, Sady
Pokaż więcej
Jacek Krasnopolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA SOKALA
0
(0,00%)
Okręg 5
Hajowniki, Iłowiec, Szorcówka, Lipina Nowa
Pokaż więcej
Sławomir Mazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA SOKALA
111
(55,50%)
Antoni Piotr Kędzia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROLNICZY KOMITET WYBORCZY
89
(44,50%)
Okręg 6
Suchodębie, Zrąb
Pokaż więcej
Jan Antoni Baj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA SOKALA
38
(33,63%)
Dariusz Chrzan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROLNICZY KOMITET WYBORCZY
75
(66,37%)
Okręg 7
Łaziska, Sławęcin
Pokaż więcej
Andrzej Stanisław Goleń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROLNICZY KOMITET WYBORCZY
0
(0,00%)
Okręg 8
Dębowiec od nr 1B do nr 98
Pokaż więcej
Tadeusz Molas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA SOKALA
65
(49,62%)
Barbara Ewa Rycaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROLNICZY KOMITET WYBORCZY
66
(50,38%)
Okręg 9
Dębowiec od nr 100 do nr 180, Dębowiec-Kolonia
Pokaż więcej
Renata Ewa Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA SOKALA
54
(44,26%)
Andrzej Kozak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROLNICZY KOMITET WYBORCZY
68
(55,74%)
Okręg 10
Sulmice, Wiszenki, Wiszenki-Kolonia
Pokaż więcej
Janusz Buczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA SOKALA
130
(71,43%)
Andrzej Bogusław Gołębiowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROLNICZY KOMITET WYBORCZY
52
(28,57%)
Okręg 11
Marek Mazurkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA SOKALA
94
(78,99%)
Wojciech Piotr Szozda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROLNICZY KOMITET WYBORCZY
25
(21,01%)
Okręg 12
Osiczyna, Wysokie Pierwsze, Wysokie Drugie, Lipina Stara
Pokaż więcej
Bohdan Węcławik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA SOKALA
116
(54,72%)
Stanisław Czesław Kopciowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROLNICZY KOMITET WYBORCZY
96
(45,28%)
Okręg 13
Huszczka Duża, Huszczka Mała, Podhuszczka
Pokaż więcej
Witold Krzysztof Jarosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA SOKALA
78
(52,35%)
Kazimierz Rój
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROLNICZY KOMITET WYBORCZY
71
(47,65%)
Okręg 14
Kalinówka, Zabytów
Pokaż więcej
Andrzej Jakub Wodyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA SOKALA
64
(50,79%)
Lucyna Urszula Świszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROLNICZY KOMITET WYBORCZY
62
(49,21%)
Okręg 15
Drewniki, Majdan Skierbieszowski, Marcinówka, Podwysokie
Pokaż więcej
Roman Andrzej Wojtasiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA SOKALA
88
(42,51%)
Piotr Jan Gil
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(22,22%)
Jacek Czechyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROLNICZY KOMITET WYBORCZY
57
(27,54%)
Wojciech Węcławik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(7,73%)