Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Bratuszewo, Sołectwo Sugajenko
Pokaż więcej
Marzena Beata Kiszelewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(20,55%)
Krzysztof Golmanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
78
(35,62%)
Wojciech Goniszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
96
(43,84%)
Okręg 2
Sołectwo Brzozie Lubawskie
Pokaż więcej
Małgorzata Auda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
105
(33,98%)
Zbigniew Lewicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
204
(66,02%)
Okręg 3
Sołectwo Nielbark
Pokaż więcej
Jacek Sztorc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(8,82%)
Waldemar Józef Domżalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
50
(29,41%)
Ryszard Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
105
(61,76%)
Okręg 4
Sołectwo Krzemieniewo, Sołectwo Kurzętnik 1: ul. Wybudowanie sołectwo Romanowo
Pokaż więcej
Marek Napiórkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(17,44%)
Mariusz Klimek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
82
(47,67%)
Katarzyna Kordalska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(34,88%)
Okręg 5
Sołectwo Kurzętnik 1: ul. Hunta, ul. Kościelna, ul. Kościuszki, ul. Ogrodowa, ul. Okólna, ul. Parkowa, ul. Polna, ul. Szkolna, ul. Wiejska, ul. Władysława Jagiełły, ul. Zamkowa
Pokaż więcej
Piotr Jankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
68
(24,29%)
Anna Lewicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE DOBRO"
169
(60,36%)
Jarosław Roszkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(15,36%)
Okręg 6
Sołectwo Kurzętnik 1: ul. 21 stycznia, ul. Grunwaldzka, ul. Lidzbarska, ul. Łąkowa, ul. Mickiewicza, ul. Rynek, ul. Rzeczna, ul. Sienkiewicza, ul. Wodna, ul. Żurawia
Pokaż więcej
Mirosław Kazimierz Weisgerber
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(32,26%)
Krzysztof Piotr Kreński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
134
(43,23%)
Tomasz Perłowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(24,52%)
Okręg 7
Sołectwo Kamionka, Sołectwo Marzęcice: ul. Brodnicka, ul. Krótka, ul. Pod Kamionkę, ul. Południowa, ul. Poprzeczna, ul. Starowiejska
Pokaż więcej
Jolanta Lewandowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(20,21%)
Tadeusz Feliks Utrata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
64
(34,04%)
Danuta Fiszer
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(45,74%)
Okręg 8
Sołectwo Marzęcice: ul. Gdyńska, ul. Na stoku, ul. Nowomiejska, ul. Okólna, ul. Okrężna, ul. Pod Nawrę, ul. Szkolna
Pokaż więcej
Michał Paweł Kopyczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(32,99%)
Mariusz Andrzej Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
133
(46,18%)
Damazy Kowalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(20,83%)
Okręg 9
Sołectwo Mikołajki, Sołectwo Wawrowice, Sołectwo Otręba
Pokaż więcej
Benedykt Rochnowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
144
(39,89%)
Stefan Ruciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
82
(22,71%)
Mirosław Franciszek Kołakowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
135
(37,40%)
Okręg 10
Sołectwo Kąciki, Sołectwo Małe Bałówki, Sołectwo Tereszewo nr domów 1 - 6, nr 9, nr 17 - 21a, nr nieparzyste od nr 25 do nr 29, nr 89 - 93c, nr 99 - 131a
Pokaż więcej
Grzegorz Mirosław Templin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(19,61%)
Mariusz Grzegorz Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
62
(30,39%)
Krystyna Bergolc
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
102
(50,00%)
Okręg 11
Sołectwo Szafarnia, Sołectwo Tereszewo nr 8, nr 11 - 15, nr 23 - 24, nr domów parzyste 26 - 28, nr 31 - 88, nr 95 - 97, nr 132 - 134
Pokaż więcej
Marek Ząbkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(38,91%)
Witold Suchocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
82
(34,31%)
Dorota Magdalena Pokojska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(26,78%)
Okręg 12
Sołectwo Tomaszewo, Sołectwo Wielkie Bałóki
Pokaż więcej
Andrzej Kazimierz Ćwikliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(24,65%)
Henryk Edwin Bukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
69
(32,09%)
Grzegorz Ziółkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
93
(43,26%)
Okręg 13
Sołectwo Lipowiec, Sołectwo Kurzętnik II: ul Grudziądzka, ul. Jaśminowa, ul. Podgórna, ul. Storczykowa, ul. Zaułek Widok
Pokaż więcej
Kazimierz Zawacki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(17,83%)
Henryk Jerzy Mierzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
53
(23,04%)
Wiesław Franciszek Grzywacz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
136
(59,13%)
Okręg 14
Sołectwo Kurzętnik II: ul. Betoniarska, ul. Kwiatowa, ul. Młodości, ul. Na Stoku, ul. Olbetowska, ul. Radosna, ul. Różana, ul. Słoneczna
Pokaż więcej
Krystian Paweł Babalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
137
(39,03%)
Dariusz Stanisław Brandt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
24
(6,84%)
Leszek Dariusz Jobs
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
190
(54,13%)
Okręg 15
Sołectwo Kurzętnik II: ul. Dworcowa, ul. Świerkowa, ul Generała Sikorskiego, ul. Kopernika, ul. Nad Drwęcą, ul. Piaskowa
Pokaż więcej
Józef Balewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
109
(41,13%)
Jan Elert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
43
(16,23%)
Danuta Lewicka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(17,74%)
Tomasz Dembiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DEMBIŃSKIEGO
66
(24,91%)