Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatRYDZYNA Ulice: JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO, ALEKSANDRA GIERYMSKIEGO, ARTURA GROTTGERA, STANISŁAWA IGNACEGO WITKIEWICZA, WOJCIECHA KOSSAKA, 17 PUŁKU UŁANÓW WIELKOPOLSKICH, JANA KILIŃSKIEGO, JÓZEFA BEMA, KAZIMIERZA PUŁASKIEGO, MAURYCEGO BENIOWSKIEGO, POMPEO FERRARIEGO, ROMUALDA TRAUGUTTA, STANISŁAWA LESZCZYŃSKIEGO, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, STEFANA CZARNIECKIEGO, TADEUSZA ŁOPUSZAŃSKIEGO, WOLNOŚCI NR 13E, 13E/1, 13F, 13H, ALEJA JÓZEFA SUŁKOWSKIEGO
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
RYDZYNA Ulice: JANA Z CZERNINY, TADEUSZA KOŚCIUSZKI OD NR 18 DO NR 45F, JÓZEFA PONIATOWSKIEGO, ALEKSANDRA FREDRY, BOLESŁAWA PRUSA, JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO, JANA PAWŁA II NR 2 DO NR 8, MARII KONOPNICKIEJ, WŁADYSŁAWA REYMONTA, PLAC PISARZY POLSKICH, JANA KOCHANOWSKIEGO, JANA BRZECHWY, ELIZY ORZESZKOWEJ, JÓZEFA SZYMONA BELLOTTIEGO, WŁADYSŁAWA ANDERSA, FRANCISZKA MORAWSKIEGO
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
RYDZYNA Ulice: TADEUSZA KOŚCIUSZKI OD NR 1 DO NR 17 ORAZ OD NR 45G DO NR 54, FRYDERYKA CHOPINA, KAROLA KURPIŃSKIEGO, STANISŁAWA MONIUSZKI, KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO, TYLNA, SŁOWACKIEGO, HENRYKA SIENKIEWICZA, KONSTYTUCJI 3 MAJA, OKRĘŻNA, KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ, ŁĄKOWA, HENRYKA WIENIAWSKIEGO
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
RYDZYNA Ulice: PLAC JANA DĄBROWSKIEGO, RYNEK, ZAMKOWA, ADAMA MICKIEWICZA, IGNACEGO PADEREWSKIEGO, MAŁA, KOŚCIELNA, PLAC ZAMKOWY, WOLNOŚCI OD NR 1 DO 13 DA, 13G, 13L i OD NR 14 DO NR 21, AKACJOWA, JANA PAWŁA II NR 1, JANA KAZIMIERZA, JANA III SOBIESKIEGO, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, BOLESŁAWA CHROBREGO, MIESZKA I, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, EDWARDA DEMBOWSKIEGO, KRÓTKA, 1 MAJA, JANA MATEJKI, RZECZYPOSPOLITEJ
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
DĄBCZE OD NR 41 DO 87 oraz ulice: SOSNOWA, KALINOWA, JEŻYNOWA, JESIONOWA, GRZYBOWA, JAGODOWA, JARZĘBINOWA, STRUSIA, MALINOWA, LEŚNA OSADA, POZIOMKOWA, BRZOZOWA, LOTNICZA, MARUSZEWSKA, SPORTOWA, SŁONECZNA, ROŚLINNA, OWOCOWA, KWIATOWA, POLNA, ZAGRODOWA, LEŚNA, OLSZYNOWA, BORÓWKOWA, NEKTAROWA
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
DĄBCZE OD NR 14 DO NR 40, OD NR 88 DO NR 108, oraz ulice: AZALIOWA, RÓŻANA , MAGNOLIOWA, BUKOWA, DĘBOWA, KONWALIOWA, STORCZYKOWA, JAŚMINOWA, WIERZBOWA, ORZECHOWA, KLONOWA, SŁONECZNIKOWA, WRZOSOWA, LILIOWA, ŁĄCZNIKOWA
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
DĄBCZE OD NR 1 DO NR 13, OD NR 109 DO NR 134 oraz ulice: CISOWA, CYPRYSOWA, CEDROWA, MODRZEWIOWA, ŚWIERKOWA, JODŁOWA, SOWIA, NAD ZALEWEM, RYDZYŃSKA, WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, JÓZEFA WYBICKIEGO, JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, HUGO KOŁŁĄTAJA, WŁADYSŁAWA ZAMOYSKIEGO, GENERAŁA STANISŁAWA MACZKA, JACKA MALCZEWSKIEGO
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
NOWA WIEŚ, NOWY ŚWIAT, MARUSZEWO
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
KACZKOWO, AUGUSTOWO
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ROJĘCZYN, LASOTKI, JUNOSZYN
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
TARNOWA ŁĄKA, JABŁONNA, IZBISKA
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
MORACZEWO, POMYKOWO
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
KŁODA OD NR 1 DO NR 41, OD NR 132 DO NR 139 oraz ulice: BURSZTYNOWA, PLATANOWA, RUBINOWA, SZMARAGDOWA, TURKUSOWA, ZIELONA, KORALOWA
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
KŁODA OD 42 DO NR 131, OD NR 140 DO NR 156 oraz ulice: KOLEJOWA, ŁANOWA, ŁĄKOWA, STOKROTKOWA, ZBOŻOWA, DOŻYNKOWA, PRODUKCYJNA, USŁUGOWA, PRZEMYSŁOWA, DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO, STANISŁAWA MIELŻYŃSKIEGO
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
TWORZANICE, TWORZANKI, PRZYBIŃ, ROBCZYSKO
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów