Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina: Ząbki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15
-
3
Anna Pakos
112
(0,84%)
-
2
Marzena Szymczak
109
(0,82%)
-
6
Paulina Joanna Niemyjska
84
(0,63%)
-
1
Tomasz Miller
257
(1,94%)
-
4
Zenon Kołodziejczyk
73
(0,55%)
-
5
Adam Andrzej Fijołek
52
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
4
Robert Wyszyński
60
(0,45%)
-
2
Hanna Longina Klimek
65
(0,49%)
-
3
Wioletta Elżbieta Filipiuk
75
(0,56%)
-
6
Arkadiusz Jan Zaborowski
39
(0,29%)
-
1
Adam Konrad Jaczewski
489
(3,68%)
-
5
Lidia Maria Niemyjska
65
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Sławomir Stanisław Pisarczyk
541
(4,07%)
-
3
Grzegorz Łukasz Siwek
608
(4,58%)
-
4
Jolanta Salak
175
(1,32%)
-
1
Robert Perkowski
5 427
(40,87%)
-
6
Anna Cecylia Uścińska
200
(1,51%)
-
5
Renata Joanna Ciołek
74
(0,56%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Tomasz Adam Sawicki
269
(2,03%)
-
1
Tomasz Kalata
2 672
(20,12%)
-
2
Monika Rypczyńska
459
(3,46%)
-
6
Stanisław Kralczyński
85
(0,64%)
-
4
Agnieszka Mastalerska
232
(1,75%)
-
5
Bożena Anna Skowron
114
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Sylwia Magdalena Stanibuła - Urban
61
(0,46%)
-
2
Roman Korzewicz
52
(0,39%)
-
1
Maria Stolarska
312
(2,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA SAMORZĄDOWA
-
1
Mirosław Adam Mirkowicz
197
(1,48%)
-
4
Szymon Latoszewski
27
(0,20%)
-
2
Iwona Anna Potęga
103
(0,78%)
-
3
Agnieszka Renata Tadla
84
(0,63%)
-
6
Andrzej Piotr Żyliński
36
(0,27%)
-
5
Monika Gałązka
72
(0,54%)
Okręg 2
Gmina: Marki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15
-
1
Piotr Henryk Strzembosz
169
(1,36%)
-
2
Patryk Jakub Piotrowski
115
(0,93%)
-
3
Klaudia Bilkiewicz
76
(0,61%)
-
4
Monika Płączyńska
40
(0,32%)
-
5
Joanna Maria Modliborek
45
(0,36%)
-
6
Jan Robert Raczko
64
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
2
Elżbieta Agnieszka Brzozowska
355
(2,86%)
-
3
Lidia Barbara Płachetko
151
(1,22%)
-
4
Marek Szczepanowski
283
(2,28%)
-
1
Adam Kopczyński
513
(4,14%)
-
6
Janusz Werczyński
1 255
(10,12%)
-
5
Kamila Alicja Paciorek
204
(1,65%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Małgorzata Dorota Pasymowska
235
(1,90%)
-
6
Adam Kazimierz Kuczkowski
154
(1,24%)
-
5
Katarzyna Wardzyńska
153
(1,23%)
-
3
Alicja Kurek
581
(4,69%)
-
1
Radosław Kamil Dec
1 204
(9,71%)
-
2
Roman Józef Woźniak
759
(6,12%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Maria Aurelia Krzyżanowska
527
(4,25%)
-
5
Robert Paweł Sobecki
113
(0,91%)
-
4
Jarosław Ratajczyk
142
(1,15%)
-
6
Ewa Barbara Rosa
398
(3,21%)
-
1
Arkadiusz Adam Werelich
3 517
(28,36%)
-
3
Ewa Anna Paciorek
303
(2,44%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Małgorzata Sylwia Grabkowska
93
(0,75%)
-
1
Iwona Elżbieta Czarnecka
137
(1,10%)
-
3
Emil Białek
46
(0,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD
-
2
Krzysztof Motyczyński
49
(0,40%)
-
5
Anna Listkowska
44
(0,35%)
-
1
Anna Monika Dominiak
103
(0,83%)
-
4
Arkadiusz Kowalski
17
(0,14%)
-
3
Małgorzata Tomala
51
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA SAMORZĄDOWA
-
3
Elżbieta Błońska
156
(1,26%)
-
1
Andrzej Hubert Paciorek
132
(1,06%)
-
4
Piotr Wojciech Kosiak
43
(0,35%)
-
5
Karolina Kwiatkowska- Sienkiewicz
39
(0,31%)
-
6
Paweł Szymański
44
(0,35%)
-
2
Justyna Mariola Obłój
91
(0,73%)
Okręg 3
Gmina: Radzymin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15
-
3
Tadeusz Kostrzewa
43
(0,39%)
-
1
Anna Magdalena Sapiejewska
311
(2,84%)
-
5
Barbara Kosim
26
(0,24%)
-
4
Cezary Bialik
22
(0,20%)
-
2
Bartłomiej Tomczyk
380
(3,47%)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
4
Beata Zofia Cituk
367
(3,35%)
-
1
Zbigniew Michał Piotrowski
547
(5,00%)
-
3
Kazimierz Wielocha
115
(1,05%)
-
5
Dariusz Sławomir Pergoł
24
(0,22%)
-
2
Sylwia Wojakowska
87
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Paweł Zbigniew Dąbrowski
1 380
(12,61%)
-
5
Jarosław Piotr Chmielewski
257
(2,35%)
-
4
Natalia Rudnik
459
(4,19%)
-
3
Cezary Franciszek Wnuk
942
(8,61%)
-
2
Barbara Lau
435
(3,97%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Agnieszka Kordyzon-Andrzejewska
184
(1,68%)
-
5
Andrzej Henryk Siarna
204
(1,86%)
-
1
Halina Justyna Bonecka
866
(7,91%)
-
4
Maria Kamecka
111
(1,01%)
-
2
Adam Łupiński
272
(2,48%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Dorota Urszula Podymniak
30
(0,27%)
-
2
Barbara Stefania Szyłobryt
23
(0,21%)
-
1
Jan Pyśkiewicz
471
(4,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD
-
4
Dorota Justyna Więch
386
(3,53%)
-
5
Krzysztof Czuba
530
(4,84%)
-
1
Marta Anna Rajchert
957
(8,74%)
-
3
Mariusz Szewczyk
294
(2,69%)
-
2
Teresa Anna Jóśk
547
(5,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA SAMORZĄDOWA
-
4
Anna Wioletta Szubierajska
50
(0,46%)
-
2
Marzena Ołdak
150
(1,37%)
-
5
Tomasz Żmijewski
165
(1,51%)
-
1
Stanisław Obłój
206
(1,88%)
-
3
Marian Emil Sekuła
105
(0,96%)
Okręg 4
Gminy: Kobyłka, Zielonka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15
-
7
Marcin Zdunek
180
(0,97%)
-
2
Elżbieta Bogumiła Kuczko
162
(0,87%)
-
1
Piotr Michał Stefański
432
(2,33%)
-
4
Anna Izabela Piotrowicz
165
(0,89%)
-
6
Mariusz Reweda
23
(0,12%)
-
5
Bożena Alina Szymańska
88
(0,47%)
-
3
Stefan Augustyniak
109
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
4
Aneta Agnieszka Kielak- Dudzik
72
(0,39%)
-
6
Monika Jankowska
78
(0,42%)
-
5
Leszek Kacprzak
193
(1,04%)
-
7
Marek Jarosław Pietrzak
127
(0,68%)
-
1
Beata Katarzyna Dąbrowska
527
(2,84%)
-
2
Adam Marek Kot
546
(2,94%)
-
3
Mirosław Bujalski
219
(1,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Adam Pietrzak
1 865
(10,06%)
-
1
Izabella Teresa Dziewiątkowska
1 448
(7,81%)
-
3
Andrzej Józef Zbyszyński
0
(0%)
-
4
Justyna Karcz- Szmurło
176
(0,95%)
-
5
Barbara Rostkowska
244
(1,32%)
-
6
Wojciech Seweryn Chochulski
128
(0,69%)
-
7
Jakub Kowaleczko
1 043
(5,62%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Adam Zdzisław Łossan
1 812
(9,77%)
-
1
Tomasz Paweł Szturo
1 979
(10,67%)
-
4
Leszek Józef Gontarczuk
631
(3,40%)
-
3
Izabela Milewska
430
(2,32%)
-
2
Krystyna Danuta Rusiniak
307
(1,66%)
-
5
Bożenna Petronela Gruszczyńska
327
(1,76%)
-
6
Joanna Kinga Żurawińska
138
(0,74%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jolanta Nowak
215
(1,16%)
-
3
Marek Witold Wesołowski
46
(0,25%)
-
4
Mariusz Paweł Pastor
38
(0,20%)
-
2
Katarzyna Szymańska
105
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD
-
2
Jan Rybałtowski
38
(0,20%)
-
5
Krystyna Agnieszka Stańczuk
48
(0,26%)
-
1
Jarosław Jan Dąbrowski
272
(1,47%)
-
4
Jolanta Kazimierczuk
50
(0,27%)
-
3
Marta Kopatysz- Domańska
68
(0,37%)
-
6
Maryla Dąbrowska
54
(0,29%)
-
7
Konrad Kostrzewa
405
(2,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA SAMORZĄDOWA
-
2
Bolesława Turek
67
(0,36%)
-
3
Michał Grzegorz Sawa
154
(0,83%)
-
1
Robert Roguski
2 568
(13,85%)
-
5
Agnieszka Teresa Nemska
132
(0,71%)
-
6
Wiesław Kazimierz Kazana
58
(0,31%)
-
4
Grzegorz Barciński
170
(0,92%)
-
7
Anna Krystyna Czarnecka - Leś
390
(2,10%)
Okręg 5
Gmina: Wołomin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15
-
8
Robert Zakrzewski
101
(0,44%)
-
4
Arkadiusz Piotr Szcześniak
69
(0,30%)
-
1
Andrzej Saulewicz
547
(2,41%)
-
2
Jan Wiesław Tokarski
276
(1,21%)
-
3
Krzysztof Radomski
124
(0,55%)
-
5
Małgorzata Urszula Gryz
105
(0,46%)
-
7
Renata Marzena Łapińska
40
(0,18%)
-
6
Ewa Zalewska
193
(0,85%)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
1
Rafał Piotr Pazio
1 227
(5,40%)
-
3
Paweł Solis
1 423
(6,26%)
-
2
Olga Radwan
693
(3,05%)
-
8
Paweł Babicki
590
(2,60%)
-
4
Danuta Elżbieta Domańska
221
(0,97%)
-
7
Łukasz Boruc
145
(0,64%)
-
6
Małgorzata Olszewska
301
(1,32%)
-
5
Jan Stanisław Nadaj
256
(1,13%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Irena Sikorska
428
(1,88%)
-
1
Paweł Banaszek
2 499
(10,99%)
-
7
Ewa Wojtkiewicz
313
(1,38%)
-
3
Konrad Łukasz Fuśnik
921
(4,05%)
-
8
Jolanta Monika Madziar
1 431
(6,30%)
-
4
Mariusz Stanisław Stępnik
207
(0,91%)
-
2
Zbigniew Roman Paziewski
793
(3,49%)
-
6
Józef Tokarski
720
(3,17%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Igor Sebastian Sulich
2 234
(9,83%)
-
4
Edyta Anna Malinowska
309
(1,36%)
-
3
Jan Krasowski
193
(0,85%)
-
5
Alina Rzempołuch
273
(1,20%)
-
2
Jerzy Mikulski
1 889
(8,31%)
-
6
Masoud Chikha
90
(0,40%)
-
7
Bronisława Bożena Borkowska
83
(0,37%)
-
8
Henryk Roman Oleszczuk
113
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Bogdan Adam Pacholski
30
(0,13%)
-
3
Joanna Olewińska
82
(0,36%)
-
1
Karol Andrzej Małolepszy
847
(3,73%)
-
2
Marianna Jadwiga Przystupa
170
(0,75%)
-
6
Jan Zientara
357
(1,57%)
-
4
Joanna Małgorzata Janukowicz - Szerszeniewska
25
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD
-
4
Gabriela Czarnecka
158
(0,70%)
-
5
Anna Radwan - Pytlewska
409
(1,80%)
-
1
Lech Stanisław Urbanowski
267
(1,17%)
-
3
Karol Cezary Ciepielewski
94
(0,41%)
-
2
Renata Teresa Naczaj - Fedorenko
454
(2,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA SAMORZĄDOWA
-
3
Renata Roguska
178
(0,78%)
-
2
Anna Junosza - Szaniawska
154
(0,68%)
-
8
Anna Szczucka
73
(0,32%)
-
1
Stefan Władysław Makowski
107
(0,47%)
-
6
Robert Tadeusz Rybak
206
(0,91%)
-
7
Natalia Miecznikowska - Amin
144
(0,63%)
-
4
Albert Gut
88
(0,39%)
-
5
Dorota Kościelniak
82
(0,36%)
Okręg 6
Gminy: Dąbrówka, Klembów, Poświętne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15
-
4
Stefan Tlaga
155
(1,47%)
-
2
Magdalena Karłowicz - Iwanicka
76
(0,72%)
-
5
Joanna Pytel
46
(0,44%)
-
1
Ireneusz Michał Kielczyk
598
(5,67%)
-
3
Jan Mirosław Szczerba
59
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
5
Andrzej Dariusz Olszewski
390
(3,70%)
-
1
Kazimierz Rakowski
1 370
(13,00%)
-
2
Tadeusz Bulik
814
(7,72%)
-
3
Halina Maria Kielczyk
94
(0,89%)
-
4
Agnieszka Nowińska
28
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Marta Jędrysiak
318
(3,02%)
-
1
Wiesław Mędrzycki
1 608
(15,25%)
-
2
Paweł Śliwa
1 095
(10,39%)
-
5
Maria Bożena Szymańska
591
(5,61%)
-
4
Krzysztof Grzegorz Dołowy
648
(6,15%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Iwona Kalinowska
166
(1,57%)
-
1
Maciej Andrzej Ferdyn
363
(3,44%)
-
3
Karolina Joanna Ponichtera
100
(0,95%)
-
4
Hanna Jowita Szcześniak
49
(0,46%)
-
5
Piotr Robert Urmanowski
66
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Anna Kękuś - Poks
26
(0,25%)
-
1
Anna Dzik
195
(1,85%)
-
2
Mateusz Pietrzak
48
(0,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD
-
4
Anna Banaszek-Wilczak
35
(0,33%)
-
3
Katarzyna Tyczyńska
126
(1,20%)
-
1
Tadeusz Julian Wojda
360
(3,41%)
-
2
Mateusz Kaszuba
433
(4,11%)
-
5
Lech Sędek
65
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA SAMORZĄDOWA
-
1
Bogdan Świadek
255
(2,42%)
-
5
Hanna Grażyna Dyda
81
(0,77%)
-
4
Marzena Woch
94
(0,89%)
-
2
Michalina Kinga Więch
59
(0,56%)
-
3
Sławomir Dobczyński
131
(1,24%)
Okręg 7
Gminy: Jadów, Strachówka, Tłuszcz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KUKIZ'15
-
4
Patryk Kurek
27
(0,21%)
-
1
Adrian Pasik
141
(1,11%)
-
3
Ewelina Guzek
99
(0,78%)
-
2
Adam Bogdan Milczarek
144
(1,14%)
-
5
Ewelina Kubuj
50
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
3
Aniela Dobosiewicz
884
(6,98%)
-
1
Magdalena Suchenek
1 528
(12,07%)
-
2
Mariusz Dembiński
871
(6,88%)
-
6
Sławomir Jan Klocek
1 013
(8,00%)
-
4
Marcin Ołdak
524
(4,14%)
-
5
Wioleta Kur
381
(3,01%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Piotr Borczyński
1 264
(9,98%)
-
2
Robert Szydlik
1 404
(11,09%)
-
4
Agnieszka Urszula Wojdyna
522
(4,12%)
-
5
Krystyna Ołdak
436
(3,44%)
-
6
Janusz Tomasz Czarnogórski
1 000
(7,90%)
-
3
Małgorzata Łoń
1 063
(8,39%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Władysław Krysik
423
(3,34%)
-
2
Ewa Bożena Partyka- Kaczmarska
99
(0,78%)
-
3
Bożena Szulęcka
152
(1,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA SAMORZĄDOWA
-
1
Rafał Roguski
177
(1,40%)
-
4
Tomasz Ponichtera
188
(1,48%)
-
2
Marzena Elżbieta Kur
117
(0,92%)
-
5
Janusz Franciszek Baranowski
97
(0,77%)
-
3
Marzanna Staszak
43
(0,34%)
-
6
Monika Andrulonis
17
(0,13%)