Sokół Szamocin z wysoką wygraną z GLKS Wysoka

Sokół Szamocin jest wiceliderem klasy okręgowej i udowodnił to w meczu z GLKS Wysoka. Pierwszą bramkę strzelił doświadczony zawodnik Jacek Figaszewski, który dzień wcześniej obchodził swoje 40 urodziny

W niedzielę 27 sierpnia Sokół Szamocin podejmował zespół GLKS Wysoka w meczu o mistrzostwo klasy okręgowej.

Sokół od początku meczu był częściej przy piłce i przeprowadził więcej ataków. Pierwsza bramka wpadała dopiero w 55 minucie z karnego, którego skutecznie wykonał Jacek Figaszewski na 1:0, który dzień wcześniej świętował swoje 40 urodziny.

Kolejną zdobył 16 letni Bartek Kurasz na 2:0 w 62 minucie z bliska, w 70’ bramkę dla Sokoła zdobył Adrian Szulc na 3:0. W 76’ wynik na 4:0 ustanowił Arkadiusz Szulc. Kilka minut później zawodnik z Szamocina otrzymał czerwoną kartkę i gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę. Mecz zakończył się wygraną Sokoła 4:0, który obejrzało 226 kibiców.

Piotr Dubert trener Sokoła Szamocin:

To bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Dominacja i posiadanie piłki przez większość spotkania przełożyło się na wynik końcowy. Teraz już skupiamy się na sobotnim meczu w Rosku