Ogromne emocje na meczu Kłosa; Polonia przesuwa się w tabeli

Bożena Wolska
Duże emocje towarzyszyły kibicom zebranym na stadionie Budzynia. Mieli okazje zobaczyć też przepiękną bramkę 19-letniego Artema Szewczuka.

Olbrzymie emocje podczas meczu Kłosa Budzyń z Płomieniem Przyprostynia.
W sobotę 23 marca Kłos Budzyń podejmował zespół Płomień Przyprostynia w meczu o mistrzostwo V ligi, a emocje sięgały zenitu.
Kłos już w 4 minucie meczu stracił pierwszą bramkę, a w 47 minucie drugą na 0:2.
Piłkarze Kłosa atakowali i to przyniosło skutek, bo w 55 minucie Filip Czerwiński podał do Dominika Szymańskiego, który z bliska posłał piłkę do bramki gości. 4 minuty później znowu Kłos zaatakował. Dominik Szymański podał do Ariela Boruckiego, a ten popisał się pięknym strzałem z 6 metra do bramki na 2:2.

Obie drużyny intensywnie atakowały. Kłos nie wykorzystał rzutu karnego, ale w 81 minucie wywalczył rzut rożny.
Wtedy Dominik Szymański podał do dziewiętnastoletniego Artema Szewczuka, który z 22 metra rewelacyjnym, długim i wysokim podanie ponad wszystkimi, posłał piłkę w prawe okienko bramki Przyprostyni. Kibice Kłosa „oszaleli ze szczęścia”. Ta bramka tego młodego zawodnika pochodzącego z Kijowa został już uznana za jedną z najpiękniejszych.

• Sparta Oborniki - KP Piła 3:4.

W tabeli nasze zespoły zajmują miejsca: Kłos - czwarte, Korona - siódme i Leśnik - dwunaste.

Polonia wygrywa

Poloniści wskoczyli na 12 lokatę w ligowej tabeli, dzięki wygranej w Jarocinie.
A chodzieska drużyna pokonała Jarotę Jarocin aż 4:0.Bramki zdobyli: Zbieralski, Chmielnicki i dwie Correa;
W świąteczny weekend Polonia rozegra spotkanie w Dziembowie, a jej rywalem będzie lider ze Stęszewa.